U 18.kolu HT Premijer lige... Šibenik nakon produžetka bolji od Cedevite…

U 18.kolu HT Premijer lige Šibenik je nakon produžetka slavio u Domu sportova protiv Cedevite 103:100. Zanimljiv susret u kojem su gosti  vodili većim dijelom, a Cedevita je samo na startu (10:2) bila u prednosti. Šibenčani predvođeni Tonijem Nakićem i Nikom Slavicom dobili su prvo poluvrijeme 47:34. Cedevita je u  nastavku smanjila prednost, a u završnici susreta nakon zaostatka 80:72 na tri minute do kraja dohvatila i produžetak poenima Roka Radovića, Domagoja Bošnjaka, Andrije Ćorića i Tonija Vitalija koji je na četiri sekunde do kraja ubacio za 88:88.

Šibenčani su produžetak otvorili tricama Nakića i Bašića, a u završnici bili mirne ruke sa slobodnih bacanja u čemu je prednjačio Domagoj Bašić koji je ubacio četiri zaredom.

Bašić je utakmicu završio s 30 poena (trice 6/10). Nakić je dodao 28 (trice 4/8), a Slavica 21 (šut 9/13). Kod Cedevite koja je upisala treći uzastopni poraz Bošnjak je ubacio 23, Ćorić 22, a Toni Perković 18 poena.