Selekcije Zagreba sudjeluju na Weekend Fest-u 2020….

Košarkaški savez Zagreba u sklopu svojih godišnjih programa nastavlja sa radom gradske selekcije igrača rođenih 2006./2007./2008. godine. Selekcije će sudjelovati u radu BASKETBALL CAMP CROATIA WEEKEND FEST 2020., koji se organizira u Zagrebu, Sportski centar Univers, u terminima:

Subota 31.10.2010.                  Subota 07.11.2020.                       Subota 14.11.2020.
Nedjelja 01.11.2010.                Nedjelja 08.11.2020.                     Nedjelja 15.11.2020.

Selekcija igrača 2006. godišta radit će od 12.00 do 13.30 sati i od 19.00 do 20.30 sati.

  Na pripremni trening pozvani su igrači:

1. KOS Marat                      Bosco
2. PAVKOVIĆ Josip          Cedevita Junior
3. ANDRIĆ Marin
4. JELAVIĆ Roko
5. HORVATIĆ Luka
6. SEKELY Tibor                      Cibona
7. PETRANOVIĆ Luka
8. ŽARKOVIĆ Nino
9. KRIŽANAC Jerko
10. DOLINAR Donat
11. KRIZMANIĆ Josip
12. PERKOVIĆ Leon              Dubrava
13. JURIĆ Ivan
14. PRLIĆ Borna                     Larus
15. LEBEDA Nikola
16. BELAS Roko                      Medveščak

U radu selekcije sudjelovat će treneri: Krešimir Žganec, Porin Poredoš i Marijo Štirjan.

_______________________________________________________________________________________________________________________________

Selekcija igrača 2007. godišta radit će od 10.00 do 11.30 sati i od 17.00 do 18.30 sati.

  Na pripremni trening pozvani su igrači:

1. ŠKUGOR Tonko              Cedevita junior
2. KRČELIĆ Arijan
3. ŠUTO Domagoj
4. STOJIĆ Luka Santiago            Cibona
5. CRNOGORAC Matej
6. BUBALO Bruno
7. KUREČIĆ Marko
8. JAKIĆ Jere
9. KOUSEK Toni                Dinamo Zagreb
10. MIHOLIĆ Marko
11. MIHOLIĆ Matej
12. KOLOBARIĆ Luka
13. CIMAŠ Mateo                     Dubrava
14. SKELIN Ante                      Medveščak
15. KURAJA Petar                    Sesvete
16. MIHALJEVIĆ Željko

U radu selekcije sudjelovat će treneri: Krešimir Žganec, Porin Poredoš i Marijo Štirjan.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

Selekcija igrača 2008. godišta radit će od 8.00 do 9.30 sati i od 15.00 do 16.30 sati.

Na trening su pozvani sljedeći igrači:

1. ZANKI Marko            Bosco
2. GAŠPARAC Marko
3. KELAVA Dominik
4. KRŠIĆ Miha
5. VRKLJAN Fran
6. KIKAŠ Mak              Cedevita junior
7. GRAŠO Roko
8. DUJAKOVIĆ Zvonimir
9. ČUBRIĆ Roko
10. BRODAR TOMLJANOVIĆ Rino          Cibona
11. MARČETIĆ Dominik
12. ŠIMUNDŽA Lovro
13. LACIĆ ERIK
14. SALMANIĆ Petar                       Dinamo Zagreb
15. GUNJAČA Markus
16. OLAH Bartol                               Larus

U radu selekcije sudjelovat će treneri: Krešimir Žganec, Porin Poredoš i Marijo Štirjan.

_____________________________________________________________________