Zadrani izborili finale doigravanja... Drugim porazom od Sonika košarkaši Agrodalma zaključili sezonu…

U drugoj utakmici polufinala doigravanja za HT Premijer ligu košarkaši Sonik Puntamike iz Zadra su slavili na gostovanju kod Agrodalma 89:65 i na taj način s ukupnih 2-0 izborili finale gdje će ih čekati bolji iz dvoboja Dubrave i Dubrovnika.

Agrodalm je na Pešćenici izgubio kontrolu nad rezultatom u završnici druge i početkom treće četvrtine kada su Zadrani napravili seriju 20:2 za +20 (53:33). Momčad Joška Garme u nastavku nije imala snage ugroziti visoku prednost Sonika kojeg je predvodio Teo Petani sa 17 poena. Sjajan učinak je imao Dino Palčić koji je uz 15 poena podijelio 12 asista, a Marko Atelj je uz 15 poena imao 7 skokova. Eddi Jurjević je dodao 14 uz 7 skokova. Kod Agrodalma koji završava još jednu uspješnu sezonu najefikasniji je bio Nereo Gržinić (15), a Luka Radoš i Dorian Ribarić su dodali po 10.