U 18.kolu Prve lige... Prva liga: Gorica u nastavku slomila Agrodalm, Bosco bolji od Pule, Rudešu bodovi iz Podravine…

Igrana je većoina utakmica 18.kola Prve lige. U derbiju Gorica je svoju nepobjedivost iskazala u utakmici protiv Agrodalma. Bosco je u Domu sportova bio bolji od Pule, a nakon tri uzastopna poraza Rudeš je slavio na gostovanju kod Podravca u Virju.

Agrodalm je u Velikoj Gorici na početku druge četvrtine vodio 31:15. Favorizirani domaćini brzo su uzvratili serijom 25:10 i već do poluvremena uhvatili rezultatski priključak. S dvije trice Ćubele i Vrlike Gorica je povela 50:47, a susret prelomila u završnici treće četvrtine kada je serijom 12:0 stigla do prednosti 70:58. Ljubo Prgomet (15) i Karlo Mikšić (13) su predvodili domaćine, a kod Agrodalma najviše je ubacio Dorian Ribarić (14) uz 8 asistencija.

Bosco je nakon zaostatka 39:30 na poluvremenu u nastavku zaigrao puno bolje i upisao pobjedu uz 17 poena Antonia Jularića i 15 Filipa Tušeka.

Rudeš je odlično otvorio utakmicu u Virju i dobio prvu četvrtinu 26:16. Imala je momčad Milana Ličine i 19 razlike (43:24), ali se domaćini nisu predavali i u posljednjih pet minuta ušli s prednošću 72:70. Važne poene je ubacio Dino Hofman koji je uz Luku Ljubičića i Marka Juriča ipak u završnici izvukao pobjedu. Luka Ljubičić je ubacio 17 poena, a po 14 Hofman, Mato Meštrović i Ivan Zebić.