VUKOVI SVLADALI MORNAR 90:72... PRVA EURO POBJEDA CIBONE…

Cibona je u 4.kolu Fiba Lige prvaka upisala prvu pobjedu. U KC Dražen Petrović svladan je Mornar iz Bara 90:72 u utakmici u kojoj su gosti nadu držali do završnice treće četvrtine kada je Cibona imala prednost 65:59, a posljednju četvrtinu otvorila serijom 10:0 za prednost 80:61. Ante Toni Žižić je predvodio Vukove ubacivši 21 poen. Željko Šakić je dodao 14, a Elijah Johnson i Nik Slavica po 12 poena. Kod gostiju Jones je ubacio 20, a Ellis 18 poena.

“Čestitam dečkima na prvoj pobjedi u ligi prvaka. Mornar je ekipa koju treba respektirati i koja igra jednu drugačiju košarku. Moji igrači su odigrali odličnu utakmicu i drago mi je da su svi koji su dobili minutažu večeras iskoristili svoju priliku.”..kazao je nakon susreta trener Cibone Damir Mulaomerović.

Cibona je ovom pobjedom najavila derbi 9.kola ABA lige u kojem će u subotu (19h) ugostiti neporaženu Crvenu Zvezdu.