Zapad i Agrodalm u finalu turnira u Podsusedu…

foto: KK Podsused

Nakon dva odigrana dana Uskrsnog turnira za pretkadete kojem je domaćin KK Podsused poznati su finalisti turnira. To su Zapad i Agrodalm koji će u petak (11.00) odlučiti o pobjedniku turnira.

Rezultati:

KK PODSUSED – KK ZAPAD II  55:66 (13:19,18:20,15:17,9:10)
 
KK PODSUSED: Štrlek 17, Jerković 12 , Sačarić 2, Radnić 8, Crnić 6, Barić 3, Grozdanović 3, Brkić 2
KK ZAPAD II: Meštrović 24, Lučić 15, Kalmar 10, Konforta 6, Dizdar 6, Damiš 3, Vruić 2
 
KK ZAPAD – KK MEDVEŠČAK   70:43 (12:4,22:11,27:16,9:12)

KK ZAPAD: 
Grabovac 20, Grlica 13, Brlečić 12, Tomić 9, Štefec 8, Naglic 8
KK MEDVEŠČAK: Vinožganić 14, Jacović 11, Petrović 7, Žužul 6 , Galar 2, Vrduljak 2, Golić 1
 
KK MEDVEŠČAK – KK SAMOBOR  82:49 (19:9,22:12,21:12,20:16)

KK MEDVEŠČAK: 
Vinožganić 8, Vrduljak 9, Žužul 9, Galar 4, Kutleša 8, Begović 2, Malenčić 4, Jacović 17, Antolović 6, Petrović 12, Krištof 2, Golić 1
KK SAMOBOR :Domoterrfy 1, Žganjer 6, Žingor 4, Sedlar 13, Sirovica 2, Klišanić 21, Pleš 2, Penava 0, Poljak 0
 
KK ZAPAD – KK SAMOBOR  72:52 (15:11,20:12,17:20,20:9)

KK ZAPAD: 
Grlica 32, Debeljuh 3, Stegić 2, Štefec 10, Tomić 10, Brlečić 0, Buljan 5, Biloglav 2, Naglić 7
KK SAMOBOR: Žingor 0, Sedlar 14, Sirovica 0, Klišanić 11, Pleš 8, Pernava 4, Domoterrfy 13, Žganer 2 
 
KK AGRODALM – KK PODSUSED  79:43 (21:11,18:4,19:24,21:4)

KK AGRODALM: 
Kremljak 8, Maler 9, Škrobot 16, Duplančić 18, Fiorio 5, Osmokrović 4, Mišak 19
KK PODSUSED: Štrlek 11, Stipančić 2, Barić 4, Rašić 2, Grozdanović 2, Sačarić 0, Vladušić 2, Crnić 8, Brkić 4, Radnić 8, Brezovec 0, Berišić 0
 
KK ZAPAD II – KK AGRODALM 42:44
 
Utakmica za 5. mjesto
 
KK PODSUSED – KK SAMOBOR  43:60 (11:18,12:16,9:13,11:13)

KK PODSUSED: 
Štrlek 10, Stipančić 4, Barić 4, Rašić 2, Grozdanović 2, Sačarić 2, Vladušić 1, Crnić 4, Brkić 0, Radnić 5, Brezovec 0, Berišić 0, Jerković 9
KK SAMOBOR: Žingor 4, Sedlar 6, Sirovica 8, Klišanić 25, Pleš 6, Penava 5, Domoterrfy 2, Žganjer 4.RASPORED UTAKMICA, Četvrtak, 05.04.2018.

 
UTAKMICA ZA 3. MJESTO – 9,15 h
KK ZAPAD II – MEDVEŠČAK
 
NATJECANJE U TRICMA – 10,30 h
 
FINALE – 11,00 h​
KK ZAPAD – AGRODALM