Pregled 1.kola II. i III.lige…

Startale su i ostale muške lige pretkadeta. Donosimo izvješća s utakmica 1.kola iz II. i III.lige.

II. Pretkadetska liga, 1. kolo

17.02.2019. 10:00 KK Šanac - Zapad II 77:39
17.02.2019. 10:15 Podsused - Bosco Zagreb 60:89
26.02.2019. 20:30 Velgor - Petrinja 62:90
17.05.2019. 19:00 Zabok - Ivanić 60:42
II. Pretkadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
KK Šanac 26 17 19 15 77
Zapad II 5 9 15 10 39
17.02.2019. / 10:00 43:14 34:25
KK Šanac
Luka Vučetić 38, Antonio Muža 25, Luka Milanović 8, Dorijan Mihelić 4, Marko Stanković 2, Kale Marković 0, Nino Grbić 0, Karlo Jakin 0, Petar Basta 0, Jani Brozović 0.
Zapad II
Matija Vrljić 13, Benjamin Debeljuh 10, Vlado Sablić 5, Tin Bižić 4, Alen Avdagić 3, Leon Tonković 2, Marko Strika 2, Lovro Šimić 0, Ante Kelava 0, Karlo Stipić 0, Niko Grlica 0, Fabijan Starčević 0.
II. Pretkadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Podsused 13 16 14 17 60
Bosco Zagreb 24 26 22 17 89
17.02.2019. / 10:15 29:50 31:39
Podsused
Dražen Štrlek 33, Ian Brezovec 11, Borna Radnić 10, Ivan Brkić 4, Ivan Berišić 2, Toni Sačarić 0.
Bosco Zagreb
Matija Andrlon 18, Matija Milovec 16, Andro Pećarić 15, Viktor Čurčić 14, Stipe Perica 14, Ante Maver 4, Šimun Flegar 3, Nikola Leni Samac 3, Roko Vlahović 2, Luka Vargek 0.

III. Pretkadetska liga, 1. kolo

16.02.2019. 12:30 Cedevita II - Larus 45:58
16.02.2019. 16:30 Zapruđe - Samobor 59:76
16.02.2019. 18:30 Univers Bosco - Hermes Analitica 41:54
17.02.2019. 11:40 Agrodalm - Fortuna 124:27
III. Pretkadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Cedevita II 9 10 13 13 45
Larus 12 16 13 17 58
16.02.2019. / 12:30 19:28 26:30
Cedevita II
Borna Prlić 13, Noa Škrobot 6, Josip Krizmanić 6, Ivan Pavković 4, Marin Andrić 4, Bruno Bubalo 4, Lovro Bolšec 4, Tonko Škugor 2, Donat Dolinar 2, Marin Matijašić 0, Nikola Lebeda 0, Roko Jelavić 0.
Larus
Ivan Karlo 22, Luka Batelić 16, Vito Perić 6, Ivan Brnjac 6, Nikola Matek 2, Filip Mandek 2, Goran Omin Kolarac 2, Benjamin Lapple 2, Ivan Kusić 0, Zvonimir Vrdoljak 0, Niko Rimac 0, Tin Šiletić 0.
III. Pretkadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zapruđe 13 13 17 16 59
Samobor 15 16 22 23 76
16.02.2019. / 16:30 26:31 33:45
Zapruđe
Antonio Arapović 23, Paolo Heinzl Pavliša 8, Karlo Omazić 6, Bruno Antolković 6, Ian Petek 5, Jakov Filipec 5, Josip Krmpotić 4, Fran Nakani 2, Marko Prodanović 0, Roko Karinčić 0, Jakov Potoćnik 0, Luka Kučko 0.
Samobor
Marat Kos 25, Luka Žganjer 16, Vito Čretni 12, Lovro Sedlar 8, Sven Žingor 6, Martin Grgos 4, Martin Bernardić 3, Niko Boch 2, Tin Jelić 0.
III. Pretkadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Univers Bosco 11 9 12 9 41
Hermes Analitica 12 11 19 12 54
16.02.2019. / 18:30 20:23 21:31
Univers Bosco
Tin Talan 23, Max Talan 13, Frano Matić 5, Tigran Stilinović 0, David Topić 0, Ivan Magdić 0, Ivan Arambašić 0, Josip Glasnović 0, Fran Mojži 0, Mihael Božiček 0, Ivan Đurić 0, Roberto Mazarekić 0.
Hermes Analitica
Ivan Antun Mašić 13, Antonio Pasarić 11, Noah Mufić 11, Niko Kocijan 7, Borna Purić 6, Juraj Višnjić Stupin 4, Lukas Ristovski 2, Natan Brčić 0, Petar Magdić 0, Mak Ibrahimpašić 0, Marin Jeričević 0, Morin Kalauz 0.
III. Pretkadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Agrodalm 41 27 30 26 124
Fortuna 5 6 8 8 27
17.02.2019. / 11:40 68:11 56:16
Agrodalm
Franjo Novosel 27, Niko Škrobot 24, Dino Šimunjer 20, Matko Draštata 14, Marko Zrilić 10, Luka Iveljić 10, Antun Jakus 10, Marko Osmokrović 9, Lovro Vjekoslav Topić 0, Blaž Bužak 0, Fran Zadro 0.
Fortuna
Tin Kunjas 8, Filip Jandras 5, Mihael Gvozdanović Glavač 4, Marin Brekalo 4, Luka Lacković 4, Zvonimir Cindrić 2, Alan Pašalić 0, Lucas Potkonjak 0, David Mršo 0, Zvonimir Klarić 0, Marko Vnučec 0.