Danas osam utakmica... Podsused slavio u Ogulinu, Agrodalm kod Universa…

foto: kk-podsused.hr

Danas se igra osam muških pretkadetskih utakmica.

II. Pretkadetska liga

24.03.2018. 11:00 Univers Bosco - Agrodalm 51:58
II. Pretkadetska liga, 7. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Univers Bosco 13 10 13 15 51
Agrodalm 18 12 10 18 58
24.03.2018. / 11:00 23:30 28:28
Univers Bosco
Roberto Mazarekić 21, Mislav Popović 10, Nikola Luković 7, Tin Talan 6, Antonio Mamić 3, Max Talan 2, Karlo Hegedić 2, David Topić 0, Ivan Poldrugač 0, Tigran Stilinović 0, Nenad Đurić 0, Fran Sredoja 0.
Agrodalm
Ivan Kremljak 21, Lovro Mišak 14, Jakov Čamber 7, Luka Iveljić 6, Fran Duplančić 4, Niko Škrobot 4, Domagoj Kovač 2, Marko Osmokrović 0.

III. Pretkadetska liga

24.03.2018. 14:00 Ksaver - Sisak 23:115
24.03.2018. 17:00 Maksimir - Velgor 51:49
III. Pretkadetska liga, 7. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Ksaver 1 0 6 16 23
Sisak 31 24 32 28 115
24.03.2018. / 14:00 1:55 22:60
Ksaver
Luka Majsec 9, Dominik Božurić 6, Adam Vrančić Lež 4, Josip Ivanović 2, Vid Jadek 2, Vito Cesarec 0, Gabrijel Kosir 0, Vito Jadek 0, Dorian Zajec 0, Maks Gašparić 0.
Sisak
Marin Prosenjak 23, Nicolas Ciprić 18, Luka Davidović 16, Karlo Medaković 16, Boris Džakula 13, Luka Smuđ 11, Ivan Baiutti 8, Ivan Petrić 4, Arijan Suljanović 4, Samson Vijačkić 2.
III. Pretkadetska liga, 7. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Maksimir 12 13 13 13 51
Velgor 5 7 13 24 49
24.03.2018. / 17:00 25:12 26:37
Maksimir
Tin Breber 29, Fran Tomica 8, Sven Gredelj 4, T Zrnčić 4, Bruno Ikanović 2, Luka Skorić 2, Niko Vranešević 2, Marin Vučić 0, Mentor Samohodaj 0, Ante Prgomet 0, Krunoslav Arko 0, Sven Mahmet 0.
Velgor
Ivan Vukojević 17, Toni Stančić 13, Petar Brzović 9, Filip Logarušić 5, Filip Gudeljević 5, Fran Haramustek 0, Josip Marijan 0, Jan Gombarević 0, Rok Kurilovčan 0, Leo Katkić 0, Toni Vucković 0, Lovro Mihaljević 0.

IV. Pretkadetska liga

24.03.2018. 10:00 Ogulin - Podsused 51:53
24.03.2018. 14:30 Dugo Selo - Otočac 68:96
IV. Pretkadetska liga, 7. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Ogulin 14 10 13 14 51
Podsused 9 12 12 20 53
24.03.2018. / 10:00 24:21 27:32
Ogulin
Leon Vidaković 17, Filip Bikić 16, Ivan Hasan 7, Ivor Hudurović 7, Dario Lovrić 4, Petar Kljajić 0, Nemanja Tatalović 0, Roko Brozović 0, Luka Stipetić 0, Luka Štimac 0, Matej Pauković 0, Nenad Marjanović 0.
Podsused
Luka Jerković 18, Borna Radnić 12, Nikola Mirković 8, Benjamin Knežević 8, Ivan Brkić 4, Dražen Štrlek 2, Ian Brezovec 1, Mihael Gvozdanović Glavač 0, Toni Sačarić 0, Luka Rašić 0, Vito Vladušić 0, Matko Stipančić 0.
IV. Pretkadetska liga, 7. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Dugo Selo 21 11 13 23 68
Otočac 23 21 26 26 96
24.03.2018. / 14:30 32:44 36:52
Dugo Selo
Fran Petrlić 22, Kristijan Kuprešak 17, Luka Lovrić 7, Marko Perković 7, Silvestar Frane Orešković 7, Martin Barilić 4, Luka Josipović 3, Marin Brekalo 1, Vlado Remenar 0, Matko Matešić 0, Dino Hujić 0.
Otočac
Juraj Stopić 32, Marko Šporčić 22, Josip Podnar 16, Dominik Orešković 8, Filip Pejnović 8, Filip Dugonjić 6, Ivan Burić 4, Luka Majetić 0.

V. Pretkadetska liga

24.03.2018. 12:30 Larus - Novska 42:56
24.03.2018. 15:00 Bosco Zagreb II - Novi Zagreb 54:52
24.03.2018. 17:00 Dinamo Zagreb II - Sesvete II 71:38
V. Pretkadetska liga, 7. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Larus 5 11 17 9 42
Novska 15 15 6 20 56
24.03.2018. / 12:30 16:30 26:26
Larus
Bernard Lukač 11, Ivan Brnjac 10, Niko Rimac 10, Nikola Matek 7, Vito Perić 4, Marko Slivarić 0, Filip Mandek 0, Goran Omin Kolarac 0, Tin Šiletić 0.
Novska
Ante Lovrić 19, Marko Franić 17, Matija Cikojević 9, Tino Milinović 6, Igor Kaurin 5, Borna Kuruzović 0, Gabriel Tobijaš 0, Teo Androšević 0, Kristian Đurić 0, Manuel Gavranović 0, Kristian Kozić 0.
V. Pretkadetska liga, 7. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Bosco Zagreb II 13 12 17 12 54
Novi Zagreb 17 12 8 15 52
24.03.2018. / 15:00 25:29 29:23
Bosco Zagreb II
Vid Martin Lulić 17, Andro Pećarić 16, Šimun Flegar 8, Luka Kosanović 6, Matija Milovec 5, Borna Bilušić 2, Leon Begović 0, Ivan Nagy 0, Niko Sekulić 0, Vlatko Borevković 0, Meris Memeti 0.
Novi Zagreb
Filip Kasumović 20, Josip Krmpotić 13, Ivor Njegić 9, Bruno Štajduhar Bikić 8, Roko Pezelj 2, Jagor Tambača 0, Maks Polak 0, Luka Kučko 0, Stipe Bokarica 0.
V. Pretkadetska liga, 7. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Dinamo Zagreb II 14 14 19 24 71
Sesvete II 7 17 12 2 38
24.03.2018. / 17:00 28:24 43:14
Dinamo Zagreb II
Franko Gluhović 15, Ivan Maksim Duvnjak 15, Roko Ivanković 12, Luka Bilić - Prcić 11, Jakov Kraljević 4, Jurica Tešija 4, Petar Jokanović 4, Marko Alešković 2, David Balešević 2, Sven Raić 2, Ivan Martić 0.
Sesvete II
Lovro Dedić 18, Andrija Lež 9, Andrej Bošnjak 4, Tin Horvat 2, Ivano Klanac 2, Elvis Dubrović 2, Filip Bičanić 1, Lovro Žepina 0, Petar Kapec 0, Luka Jukić 0, 0.