Danas osam utakmica.... Sesvete nadigrale Bosco, Zapad bolji od Zagreba, Šanac od Agrodalma…

Danas se igralo osam muških pretkadetskih utakmica.

I. Pretkadetska liga (7. - 11.mjesto)

24.02.2018. 14:00 Zagreb - Zapad 55:76
24.02.2018. 14:30 Sesvete - Bosco Zagreb 104:29
I. Pretkadetska liga (7. - 11.mjesto), 2. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zagreb 9 10 17 19 55
Zapad 18 21 21 16 76
24.02.2018. / 14:00 19:39 36:37
Zagreb
Martin Ujević 15, Mate Kontić 11, Lovro Došen 8, Viktor Čurčić 7, Marko Vujatović 5, Šimun Nikolić 4, Vice Zanki 3, Bruno Petrlić 2, Andrija Brzović 0, Stipe Perica 0, Adam Krstanović 0, Noa Kokolić 0.
Zapad
Domagoj Grlica 20, Mihael Tomić 13, David Grabovac 13, Ivan Bradić 11, Juraj Štefec 6, Benjamin Josip Debeljuh 5, Nikola Kontrec 4, Jakov Biloglav 2, Tadej Buljan 2, Filip Naglić 0, Matija Stegić 0, Marko Antunović 0.
I. Pretkadetska liga (7. - 11.mjesto), 2. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Sesvete 21 31 24 28 104
Bosco Zagreb 5 9 7 8 29
24.02.2018. / 14:30 52:14 52:15
Sesvete
Luka Žgela 36, Marko Pavić 15, Roko Mašković 14, Stjepan Pavić 10, Petar Marković 9, Ivan Abičić 9, Roko Jakaša 9, Elvis Dubrović 2, Ivan Domljanović 0, Lovro Žepina 0, Andrija Lež 0.
Bosco Zagreb
Mislav Puljiz 16, Jan Popović 5, Niko Sekulić 3, Šimun Flegar 2, Vid Martin Lulić 2, Meris Memeti 1, Luka Kosanović 0, Matija Milovec 0, Vlatko Borevković 0, Ivan Nagy 0, Leon Begović 0.

I. Pretkadetska liga (7. - 11.mjesto)

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Sesvete 6 5 1 2 - 0 3 - 1 460 311 +149 11
2. Zapad 6 5 1 2 - 0 3 - 1 412 317 +95 11
3. Zagreb 5 3 2 2 - 1 1 - 1 409 346 +63 8
4. Medveščak 5 1 4 0 - 3 1 - 1 302 342 -40 6
5. Bosco Zagreb 6 0 6 0 - 4 0 - 2 262 529 -267 6

II. Pretkadetska liga

24.02.2018. 09:00 KK Šanac - Agrodalm 77:42
24.02.2018. 12:20 Zrinjevac 1937 - Petrinja 38:51
24.02.2018. 17:00 Zapad II - Ivanić 60:54
II. Pretkadetska liga, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
KK Šanac 24 16 21 16 77
Agrodalm 7 12 4 19 42
24.02.2018. / 09:00 40:19 37:23
KK Šanac
Mateo Car 21, Ivan Babić 18, Antonio Muža 13, Jan Mavrović 12, Ivan Lovrinić 6, Tony Katić 5, Toni Mavrović 2, Gregor Poštić 0, Luka Milanović 0.
Agrodalm
Ivan Kremljak 22, Vitto Kosanović 6, Stipe Roko Cvjetković 5, Luka Iveljić 4, Marko Osmokrović 3, Lovro Mišak 2, Fran Duplančić 0, Domagoj Kovač 0, Lovro Haler 0, Jakov Čamber 0, Niko Škrobot 0.
II. Pretkadetska liga, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zrinjevac 1937 6 13 8 11 38
Petrinja 12 8 22 9 51
24.02.2018. / 12:20 19:20 19:31
Zrinjevac 1937
Jan Ristovski 18, Jan Latović 6, Luka Kolačević 6, Marko Grladinović 2, Vid Petrak 2, Bruno Burčul 2, Fran Kvesić 2, Nikola Martinec Slako 0, Ivan Kovačević 0.
Petrinja
Sven Gavranović 16, Niko Bezak 14, Marco Gelo 6, Mislav Božo Šako 6, Domagoj Šako 5, Sebastijan Beriša 2, Marin Radošević 2, Blaženko Nikolić 0, Petar Marjanović 0, Ante Radošević 0.
II. Pretkadetska liga, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zapad II 16 12 16 16 60
Ivanić 9 12 20 13 54
24.02.2018. / 17:00 28:21 32:33
Zapad II
Luka Meštrović 19, Jakov Biloglav 11, Roko Lučić 10, Tadej Buljan 9, Luka Dizdar 3, Ante Dizdar 3, Fran Damiš 2, Filip Markić 2, Marin Kelava 1, Bruno Purgar 0, Matija Vrljić 0.
Ivanić
Tin Acinger 27, Kristijan Korbus 18, Matija Bunjevac 4, Toni Pavlović 3, Milan Kruh-Vuk 2, Tomislav Mađerić 0, Josip Slunjski 0, Marko Loth 0, Bruno Belić 0, Filip Mužina 0.

III. Pretkadetska liga

24.02.2018. 15:20 Samobor - Krapina 83:65
III. Pretkadetska liga, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Samobor 30 14 18 21 83
Krapina 13 25 8 19 65
24.02.2018. / 15:20 44:38 39:27
Samobor
Leonardo Klišanić 22, Niko Mixich 21, Tin Jelić 15, Lovro Sedlar 13, Marin Sirovica 6, Tomislav Domotorffy 4, Frano Penava 2, Fran Vlašić 0, Josip Poljak 0.
Krapina
Danijel Strehovec 54, Žan Gregurović 4, Noa Konjić 3, Dino Cobović 2, Marko Halužan 2, Hrvoje Strehovec 0, Luka Vincelj 0.

IV. Pretkadetska liga

24.02.2018. 15:15 Podsused - Gorica 81:48
IV. Pretkadetska liga, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Podsused 22 21 14 24 81
Gorica 2 19 17 10 48
24.02.2018. / 15:15 43:21 38:27
Podsused
Luka Jerković 20, Borna Radnić 18, Ivan Brkić 9, Luka Balog 8, Dražen Štrlek 7, Nikola Mirković 6, Luka Rašić 5, Ian Brezovec 2, Alan Crnić 2, Benjamin Knežević 2, Vjekoslav Vošćun 2, Matko Stipančić 0.
Gorica
Ante Tomić 17, Andrej Mudrinić 8, Lovro Svetlošak 6, Borna Pereković 6, Jakov Ninić 5, Julijan Kompesak 2, Marko Baričić 2, Leon Žigrović 2, Josip Matić 0, Fran Stipić 0, Adrijan Vitez 0.

V. Pretkadetska liga

24.02.2018. 16:20 Sesvete II - Novska 76:32
V. Pretkadetska liga, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Sesvete II 9 25 20 22 76
Novska 7 12 9 4 32
24.02.2018. / 16:20 34:19 42:13
Sesvete II
Andrej Bošnjak 24, Elvis Dubrović 16, Antonio Hormot 10, Andrija Lež 7, Lovro Žepina 6, Ivan Domljanović 4, Filip Bičanić 4, Marijan Rimac 3, Luka Jukić 2, Tin Horvat 0, Ivano Klanac 0.
Novska
Ante Lovrić 21, Tino Milinović 5, Marko Franić 4, Kristian Kozić 2, Matija Cikojević 0, Teo Androšević 0, Manuel Gavranović 0, Kristian Đurić 0, Igor Kaurin 0, Borna Kuruzović 0, Ivan Katavić 0.