Pretkadeti, PH (A): Cibona uvjerljiva na startu, Sonik bolji od Mladosti…

U Puli je startao poluzavršni turnir skupine A PH za pretkadete. U prvoj utakmici grupe 1 Cibona je uvjerljivo nadigrala Alkar. Split i Stoja su također upisali uvjerljive pobjede, a u posljednjem susret Sonik Puntamika je bila bolja od Mladosti.

Pretkadeti U15, PH (A) - Pula, Grupa 1

25.04.2019. 13:00 Cibona - Alkar 107:37
25.04.2019. 15:15 Split - KK Međimurje 102:42
26.04.2019. 11:30 Alkar - KK Međimurje 74:46
26.04.2019. 13:45 Cibona - Split 88:67
27.04.2019. 11:30 Split - Alkar 88:56
27.04.2019. 13:45 KK Međimurje - Cibona 69:82
Pretkadeti U15, PH (A) - Pula, Grupa 1 1. 2. 3. 4. Kraj
Cibona 32 27 23 25 107
Alkar 13 5 9 10 37
25.04.2019. / 13:00 59:18 48:19
Cibona
Marko Vučić 22, Lovro Prkačin 18, Marko Ljubičić 16, Tibor Kovačić 15, Gabrijel Mustafić 9, Stipe Dugandžić 7, Karlo Križanac 6, Vanja Mrduljaš 6, Luka Frančešević 4, Martin Ujević 2, Grgo Katić 2, Luka Matijević 0.
Alkar
Antonio Plazibat 12, Roko Tenžera 8, Marko Milošević 5, Vatroslav Mastelić 4, Roko Vrgoč 4, Nikola Pervan 2, Gabrijel Bilobrk 2, Ivan Pavela 0, Hrvoje Maleš 0, David Domazet 0, Kristijan Pletikosić 0, Luka Jukić 0.
Pretkadeti U15, PH (A) - Pula, Grupa 1 1. 2. 3. 4. Kraj
Split 11 22 31 38 102
KK Međimurje 8 11 11 12 42
25.04.2019. / 15:15 33:19 69:23
Split
Špiro Alfirević 21, Duje Zebić 20, Duje Lisica 19, Andrej Lovrić 10, Ivano Maraš 6, Marko Zebić 6, Luka Nejašmić 6, Roko Jakšić 6, Nikola Vitlić 4, Marko Čevra 2, Ante Topić 2, Toni Milevčić 0.
KK Međimurje
Rajan Šartaj 17, Ivano Čajić 9, Jan Novak 6, Mihael Solar 6, Vedran Gašparić 4, Marko Cmrečki 0, Jura Rodek 0, Robert Strnad 0, Domagoj Vlahek 0, Franjo Kranjčec 0, Dorian Kuqi 0, Lovro Marčec 0.

Pretkadeti U15, PH (A) - Pula, Grupa 2

25.04.2019. 17:30 KK Stoja - Vinkovci 100:49
25.04.2019. 19:45 Sonik Puntamika - Mladost 87:68
26.04.2019. 16:00 Vinkovci - Mladost 61:71
26.04.2019. 18:15 KK Stoja - Sonik Puntamika 98:53
27.04.2019. 16:00 Sonik Puntamika - Vinkovci 71:43
27.04.2019. 18:15 Mladost - KK Stoja 107:112 P
Pretkadeti U15, PH (A) - Pula, Grupa 2 1. 2. 3. 4. Kraj
KK Stoja 23 28 28 21 100
Vinkovci 10 16 11 12 49
25.04.2019. / 17:30 51:26 49:23
KK Stoja
Pavao Turić 23, Tomislav Šimac 22, Nikola Rojnić 17, Fran Mohorović - Stojić 7, Luka Damjanac 7, Niko Andrilović 6, Matija Stojšić 5, Dino Blažević 4, Diego Sošić 4, Martin Banko 3, Saša Brkić 2, Frane Pekica 0.
Vinkovci
Rene Ramljak 20, Dominik Lučić 14, Andro Jurić 6, Ivan Pleš 5, Fran Perković 2, Bruno Tomić 2, Dejan Cvetković 0, Šimun Čović 0, Danijel Miličević 0, Petar Vujeva 0, Josip Đurović 0.
Pretkadeti U15, PH (A) - Pula, Grupa 2 1. 2. 3. 4. Kraj
Sonik Puntamika 28 23 20 16 87
Mladost 17 13 27 11 68
25.04.2019. / 19:45 51:30 36:38
Sonik Puntamika
David Pavin 33, Mihael Škibola 19, Teo Muženjak 19, Juraj Brajčić 12, Dominik Martinov 2, Roko Stručić 2, Angelo Kovačević 0, Luka Bubić 0, Karlo Sikirić 0, Rio Kraljević 0, David Ledenko 0, Josip Dugandžić 0.
Mladost
Matej Akrap 22, Zvonimir Kujundžić 16, Ivor Vušak 10, Toma Gašaj 8, Pavel Folnović 4, Damir Huskić 3, Lovre Pešić 3, Noa Zemljić 2, Karlo Mutapčić 0, Borna Oršulić 0, Jakov Brkić 0, Roko Odak 0.