U 10.kolu I.lige... Pretkadeti: Mladost tijesno kroz Sisak, Cibona, Rudeš, Cedevita i Dubrava lako…

Igraju su utakmice 10.kola I.lige pretkadeta.

I. Pretkadetska liga, 10. kolo

02.02.2019. 16:30 Dinamo Zagreb - Pešća Cedevita 91:70
02.02.2019. 17:00 Sisak - Mladost 70:75
03.02.2019. 10:30 Cedevita - Zapad 92:54
03.02.2019. 12:00 Dubrava - Sesvete 77:46
03.02.2019. 18:00 Medveščak - Cibona 47:104
I. Pretkadetska liga, 10. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Dinamo Zagreb 19 27 25 20 91
Pešća Cedevita 19 22 14 15 70
02.02.2019. / 16:30 46:41 45:29
Dinamo Zagreb
Juraj Golemac 17, Bruno Romić 14, David Balešević 12, Ivan Ćudina 10, Matteo Sudar 9, Franko Gluhović 8, Roko Ivanković 7, Ivan Maksim Duvnjak 6, Roko Matek 5, Luka Babić 3, Marko Alešković 0, Jurica Tešija 0.
Pešća Cedevita
Luka Pavlić 34, Zlatan Mehmedović 12, Jan Štimac 8, Karlo Živolić 8, Matej Ružić 6, Damjan Crnković 2, Bruno Krainović 0, Patrik Raguž 0, Filip Uračević 0, Viktor Wilder 0, Karlo Grbić 0, I Jambrečić 0.
I. Pretkadetska liga, 10. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Sisak 17 18 17 18 70
Mladost 16 17 21 21 75
02.02.2019. / 17:00 35:33 35:42
Sisak
Ivan Matleković 21, Ivan Baiutti 21, Marin Prosenjak 15, Samson Vijačkić 5, Matija Petrinović 4, Franjo Penić 4, Renato Badjiković 0, Jakša Mencl 0, Franjo Obućina 0.
Mladost
Matej Akrap 22, Toma Gašaj 16, Noa Zemljić 14, Zvonimir Kujundžić 8, Lovre Pešić 5, Jakov Brkić 4, Damir Huskić 4, Pavel Folnović 2, Ivan Pavković 0, Roko Odak 0, Borna Oršulić 0, Karlo Mutapčić 0.
I. Pretkadetska liga, 10. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Cedevita 29 20 21 22 92
Zapad 13 19 9 13 54
03.02.2019. / 10:30 49:32 43:22
Cedevita
Stjepan Kalamiza 23, Filip Brkić 16, Vice Zanki 16, Leon Šljivarić 13, Luka Dumanić 8, Sven Olah 6, Bruno Mamić 4, Gian Luca Kakarigi 4, Andrija Jelavić 2, Florijan Sabljić 0, Lovre Škara 0.
Zapad
Marko Kalmar 19, Luka Meštrović 9, Luka Dizdar 9, Matija Stegić 7, Jakov Biloglav 6, Ante Dizdar 4, Matija Vrljić 0.
I. Pretkadetska liga, 10. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Dubrava 21 22 19 15 77
Sesvete 13 11 15 7 46
03.02.2019. / 12:00 43:24 34:22
Dubrava
Mihael Kos 27, Borna Navratil 14, Niko Periša 10, Petar Berišić 6, Fran Veg 5, Jan Mažar 4, Mihael Filić 4, Lovro Ranilović 3, Patrik Kosor 2, Filip Bičanić 2, Luka Galić 0.
Sesvete
Ivan Domljanović 12, Lovro Dedić 7, Filip Bičanić 6, Andrej Bošnjak 5, Karlo Filipović 5, Tin Horvat 5, Luka Kustura 4, Lovro Žepina 1, Patrik Lisičak 1, Borna Čorak 0, Luka Jukić 0, Marijan Rimac 0.
I. Pretkadetska liga, 10. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Medveščak 13 8 10 16 47
Cibona 23 26 31 24 104
03.02.2019. / 18:00 21:49 26:55
Medveščak
Andrija Brzović 14, Niko Renić 10, Tomislav Vrdoljak 8, Mislav Kutleša 8, Nikša Barišić 4, Axel Adam Dubravčić 3, Leon Mežnarić 0, Vid Nanković 0, Borna Krištof 0, M Jukić 0.
Cibona
Marko Vučić 40, Tibor Kovačić 20, Martin Ujević 20, Karlo Križanac 8, Gabrijel Mustafić 6, Luka Frančešević 4, Grgo Katić 2, Josip Ivan Milardović 2, Marko Ljubičić 2, Vanja Mrduljaš 0, Arian Miškulin 0.

I. Pretkadetska liga

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Cibona 10 10 0 5 - 0 5 - 0 1068 569 +499 20
2. Cedevita 10 9 1 5 - 0 4 - 1 1019 493 +526 19
3. Dinamo Zagreb 10 8 2 4 - 1 4 - 1 798 634 +164 18
4. Mladost 10 6 4 3 - 2 3 - 2 730 679 +51 16
5. Dubrava 10 6 4 2 - 3 4 - 1 689 675 +14 16
6. Pešća Cedevita 10 4 6 3 - 2 1 - 4 687 789 -102 14
7. Sisak 10 3 7 2 - 3 1 - 4 632 777 -145 13
8. Zapad 10 3 7 3 - 2 0 - 5 528 732 -204 13
9. Medveščak 10 1 9 0 - 5 1 - 4 493 818 -325 11
10. Sesvete 10 0 10 0 - 5 0 - 5 402 880 -478 10