Mladost i Dubrava izborili PH, Petrinja i Bosco slavili u gostima…

Danas je na rasporedu 12 utakmica muških pretkadetskih liga.

I. Pretkadetska liga

23.03.2019. 16:00 Mladost - Sesvete 61:43
23.03.2019. 16:00 Dubrava - Pešća Cedevita 86:57
23.03.2019. 16:30 Dinamo Zagreb - Medveščak 71:67
I. Pretkadetska liga, 17. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Dubrava 29 27 18 12 86
Pešća Cedevita 9 13 21 14 57
23.03.2019. / 16:00 56:22 30:35
Dubrava
Mihael Kos 41, Petar Gajski 17, Niko Periša 7, Jan Mažar 6, Slavko Mamić 6, Borna Navratil 4, Fran Veg 3, Mihael Filić 2, Niko Miličević 0, Sven Kelek 0, Joakim Berišić 0.
Pešća Cedevita
Luka Pavlić 21, Jan Štimac 12, Bruno Krainović 6, Karlo Živolić 5, Karlo Grbić 4, Matej Ružić 3, Viktor Wilder 2, Blaž Nenezić 2, Damjan Crnković 2, Patrik Raguž 0, Toni Horvat 0.
I. Pretkadetska liga, 17. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Mladost 14 18 15 14 61
Sesvete 8 5 14 16 43
23.03.2019. / 16:00 32:13 29:30
Mladost
Noa Zemljić 18, Lovre Pešić 12, Matej Akrap 10, Borna Oršulić 6, Toma Gašaj 5, Pavel Folnović 4, Roko Odak 2, Ivan Pavković 2, Karlo Mutapčić 2, Damir Huskić 0.
Sesvete
Ivan Domljanović 17, Andrej Bošnjak 7, Lovro Dedić 6, Patrik Lisičak 4, Filip Bičanić 3, Borna Čorak 2, Luka Žagar 2, Lovro Žepina 2, Luka Čorak 0, Ivan Bogut 0, Karlo Filipović 0, Marijan Rimac 0.
I. Pretkadetska liga, 17. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Dinamo Zagreb 26 12 14 19 71
Medveščak 13 26 14 14 67
23.03.2019. / 16:30 38:39 33:28
Dinamo Zagreb
Roko Ivanković 17, Juraj Golemac 12, Franko Gluhović 9, Ivan Ćudina 7, David Balešević 6, Roko Matek 6, Ivan Maksim Duvnjak 4, Luka Bilić - Prcić 4, Ivan Martić 2, Bruno Romić 2, Sven Raić 2.
Medveščak
Andrija Brzović 20, Mislav Kutleša 14, Tomislav Vrdoljak 14, Nikša Barišić 8, Niko Renić 8, Vid Nanković 3, Teo Malenčić 0, Borna Krištof 0, M Jukić 0.

I. Pretkadetska liga

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Cibona 16 16 0 8 - 0 8 - 0 1792 946 +846 32
2. Cedevita 16 15 1 8 - 0 7 - 1 1571 787 +784 31
3. Dinamo Zagreb 17 14 3 7 - 2 7 - 1 1390 1055 +335 31
4. Mladost 17 9 8 6 - 3 3 - 5 1209 1205 +4 26
5. Dubrava 17 9 8 5 - 4 4 - 4 1202 1216 -14 26
6. Pešća Cedevita 17 7 10 5 - 3 2 - 7 1236 1350 -114 24
7. Zapad 16 6 10 4 - 4 2 - 6 891 1153 -262 22
8. Sisak 16 4 12 3 - 5 1 - 7 975 1351 -376 20
9. Medveščak 17 3 14 2 - 6 1 - 8 971 1370 -399 20
10. Sesvete 17 0 17 0 - 8 0 - 9 700 1504 -804 17

II. Pretkadetska liga

23.03.2019. 12:00 Zabok - Velgor 78:74
23.03.2019. 12:15 Podsused - Petrinja 60:78
23.03.2019. 14:00 Zapad II - Bosco Zagreb 44:71
23.03.2019. 14:30 KK Šanac - Ivanić 87:57
II. Pretkadetska liga, 6. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zabok 28 16 15 19 78
Velgor 22 10 20 22 74
23.03.2019. / 12:00 44:32 34:42
Zabok
Luka Smetiško 28, Mihael Tomić 24, Karlo Krznar 16, Jan Kroflin 7, Tomislav Tičina 3, Karlo Poznić 0, Luka Vorih 0, Tin Grabušić 0, Dominik Grah 0.
Velgor
Ivan Vukojević 25, Toni Vucković 19, Petar Brzović 12, Leo Katkić 8, Jakov Gadanac 6, Fran Haramustek 2, Antonio Lovrić 2, Rok Kurilovčan 0, Teo Vukadin 0, Lovro Buzov 0.
II. Pretkadetska liga, 6. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Podsused 13 18 18 11 60
Petrinja 16 27 12 23 78
23.03.2019. / 12:15 31:43 29:35
Podsused
Dražen Štrlek 33, Filip Pavo Barić 12, Borna Radnić 11, Ivan Berišić 4, Martin Capan 0, Zvonimir Urukalović 0, Vid Levak 0, Ian Brezovec 0, Toni Sačarić 0.
Petrinja
Sven Gavranović 32, Petar Marjanović 16, Mislav Božo Šako 8, Niko Bezak 6, Marko Pranjić 6, David Sklepić 4, Mihael Bobeta 4, Mirko Stjepanović 2, Blaženko Nikolić 0, Ante Radošević 0, Marino Križanović 0.
II. Pretkadetska liga, 6. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zapad II 14 12 8 10 44
Bosco Zagreb 19 17 19 16 71
23.03.2019. / 14:00 26:36 18:35
Zapad II
Matija Vrljić 12, Benjamin Debeljuh 11, Karlo Stipić 6, Ante Dizdar 6, Tin Tuba 3, Dominik Bošković 3, Vlado Sablić 2, Leon Tonković 1, Lovro Šimić 0, Fabijan Starčević 0, Ante Kelava 0.
Bosco Zagreb
Viktor Čurčić 16, Matija Andrlon 16, Šimun Flegar 13, Matija Milovec 7, Roko Vlahović 7, Stipe Perica 4, Patrik Rašić 2, Vito Kostov 2, Ante Maver 2, Luka Vargek 2, Vid Jakubin 0, Andro Pećarić 0.
II. Pretkadetska liga, 6. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
KK Šanac 29 20 18 20 87
Ivanić 10 13 19 15 57
23.03.2019. / 14:30 49:23 38:34
KK Šanac
Antonio Muža 37, Luka Vučetić 26, Dorijan Mihelić 10, Mateo Car 8, Luka Milanović 2, Petar Basta 2, Kale Marković 2, Karlo Jakin 0, Marko Stanković 0, Jani Brozović 0, Nino Grbić 0, Bruno Vignjević 0.
Ivanić
Tin Acinger 32, Marko Loth 17, Bruno Belić 4, Petro Pajur 4, Luka Ćurić 0, Lovro Radašević 0, Edo Šabanić 0, Sven Tišljer 0, Luka Ivković 0, Lovro Jelača 0.

III. Pretkadetska liga

23.03.2019. 13:30 Hermes Analitica - Fortuna 79:43
23.03.2019. 20:45 Univers Bosco - Larus 50:48
III. Pretkadetska liga, 6. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Hermes Analitica 17 15 22 25 79
Fortuna 10 14 6 13 43
23.03.2019. / 13:30 32:24 47:19
Hermes Analitica
Ivan Antun Mašić 30, Juraj Višnjić 12, Lukas Ristovski 9, Niko Kocijan 7, Antonio Pasarić 6, David Josip Andrijanić 4, Petar Magdić 4, Noah Mufić 4, Mak Ibrahimpašić 3, Natan Brčić 0, Morin Kalauz 0, Luka Obuljen 0.
Fortuna
Karlo Martinčić 16, Tin Kunjas 11, Mihael Gvozdanović Glavač 4, Antun Mamuzić 4, Luka Lacković 4, Filip Jandras 3, Marko Vnučec 1, Zvonimir Cindrić 0, Alan Pašalić 0, Zvonimir Klarić 0.
III. Pretkadetska liga, 6. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Univers Bosco 11 14 10 15 50
Larus 10 10 12 16 48
23.03.2019. / 20:45 25:20 25:28
Univers Bosco
Tin Talan 21, Frano Matić 16, Max Talan 9, Leopold Palić 2, Mihael Božiček 2, Ante Stipe Palić 0, Josip Prugovečki 0, Matej Ćosić 0, Ivan Arambašić 0, David Topić 0, Tigran Stilinović 0, Roberto Mazarekić 0.
Larus
Luka Batelić 24, Ivan Brnjac 10, Ivan Karlo 7, Vito Perić 4, Luka Harcet 2, Goran Omin Kolarac 1, Filip Mandek 0, Benjamin Lapple 0, Ivan Kusić 0, Tin Šiletić 0.

IV. Pretkadetska liga

23.03.2019. 16:45 Jaska - Krapina 59:51
IV. Pretkadetska liga, 6. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Jaska 16 21 9 13 59
Krapina 20 14 11 6 51
23.03.2019. / 16:45 37:34 22:17
Jaska
Luka Štimac 19, David Birač 17, Bruno Kolarić 11, Mislav Ivančić 6, Marin Šaban 4, Luka Radić 2, Ante Marušić 0, Luka Novosel 0, Robin Vuković 0, Josip Vuksan 0, Martin Rubinić 0.
Krapina
Martin Benc 16, Noa Konjić 10, Jakov Jurinjak 10, Žan Gregurović 9, Hrvoje Vincelj 4, Luka Vincelj 2, Luka Jarnjak 0, Leonard Sopek 0.

V. Pretkadetska liga

23.03.2019. 11:40 Tuškanac - Ksaver 104:17
23.03.2019. 14:00 Duga Resa - Gorica 55:90
V. Pretkadetska liga, 6. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Tuškanac 28 27 24 25 104
Ksaver 5 0 4 8 17
23.03.2019. / 11:40 55:5 49:12
Tuškanac
Vito Kraljević 22, Jakov Kraljević 22, Adriano Mršić 17, Niko Glasnović 12, Tomo Glasnović 12, Toma Ivičić 9, Niko Blaić 4, Marko Sučić 2, Vid Penezić 2, F Rizvan 2, Ivan Marković 0.
Ksaver
Lean Borovčak 4, Ivan Ravlić 4, Dominik Božurić 4, Maks Sadaić 2, Adam Vrančić Lež 2, Igor Lihtar 1, Luka Vrančić 0, Gabrijel Kosir 0, Vid Jadek 0, Vito Jadek 0.
V. Pretkadetska liga, 6. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Duga Resa 10 8 16 21 55
Gorica 26 14 27 23 90
23.03.2019. / 14:00 18:40 37:50
Duga Resa
David Moše 33, Borna Latić 11, Luka Malović 7, Ivan Biondić 2, Mislav Moše 2, Roko Šokec 0, Jan Juran 0, Ivan Rak 0, Dominik Jarnević 0, Silvio Radočaj 0.
Gorica
Ante Tomić 23, Jakov Ninić 16, Borna Pereković 13, Marko Baričić 12, Andrej Mudrinić 8, Fran Stipić 6, Lovro Svetlošak 6, Leon Žigrović 4, Josip Matić 2.