Pretkadeti: Larus slavio u Zaprešiću, pobjede Agrodalma, Hermesa i Dugog Sela…

Danas se igra šest utakmica u II. III. i IV.ligi pretladeta.

II. Pretkadetska liga

18.05.2019. 17:15 Podsused - Velgor 57:100
II. Pretkadetska liga, 12. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Podsused 6 18 12 21 57
Velgor 25 19 26 30 100
18.05.2019. / 17:15 24:44 33:56
Podsused
Vito Vladušić 17, Dražen Štrlek 12, Filip Pavo Barić 11, Ivan Berišić 9, Ian Brezovec 5, Vid Levak 3, Martin Capan 0, Ivan Brkić 0, Toni Sačarić 0.
Velgor
Ivan Vukojević 31, Petar Brzović 24, Leo Katkić 10, Toni Vucković 10, Jakov Gadanac 8, Rok Kurilovčan 7, Toni Stančić 6, Fran Haramustek 4, Antonio Lovrić 0, Maksimilijan Sliško 0.

III. Pretkadetska liga

18.05.2019. 12:00 Fortuna - Larus 68:87
18.05.2019. 13:30 Hermes Analitica - Cedevita II 60:45
18.05.2019. 18:00 Univers Bosco - Samobor 72:33
III. Pretkadetska liga, 12. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Agrodalm 24 18 20 16 78
Zapruđe 12 14 14 12 52
17.05.2019. / 18:50 42:26 36:26
Agrodalm
Matko Draštata 28, Antun Jakus 14, Franjo Novosel 14, Niko Škrobot 8, Dino Šimunjer 5, Luka Iveljić 4, Marko Zrilić 2, Luka Maras 2, Marko Osmokrović 1, Lovro Štefanić 0, Stipe Roko Cvjetković 0.
Zapruđe
Bruno Antolković 10, Josip Krmpotić 8, Ian Petek 7, Jakov Filipec 7, Antonio Arapović 6, Karlo Omazić 4, Bartol Crnjak 4, Paolo Heinzl Pavliša 2, Marko Prodanović 2, Bruno Špehar 2, Luka Kučko 0, Roko Karinčić 0.
III. Pretkadetska liga, 12. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Fortuna 15 17 21 15 68
Larus 19 16 27 25 87
18.05.2019. / 12:00 32:35 36:52
Fortuna
Karlo Martinčić 33, Tin Kunjas 12, David Mršo 5, Luka Lacković 5, Marin Brekalo 5, Mihael Gvozdanović Glavač 5, Luka Žulj 3, Marko Vnučec 0, Antun Mamuzić 0, Zvonimir Klarić 0.
Larus
Ivan Karlo 21, Luka Batelić 20, Niko Rimac 19, Vito Perić 14, Ivan Brnjac 6, Tin Šiletić 2, Nikola Matek 2, Benjamin Lapple 2, Luka Harcet 1, Goran Omin Kolarac 0, Ivan Kusić 0, Zvonimir Vrdoljak 0.
III. Pretkadetska liga, 12. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Hermes Analitica 15 22 15 8 60
Cedevita II 13 13 7 12 45
18.05.2019. / 13:30 37:26 23:19
Hermes Analitica
Ivan Antun Mašić 24, Juraj Višnjić Stupin 13, Niko Kocijan 7, Noah Mufić 6, David Josip Andrijanić 6, Natan Brčić 4, Lukas Ristovski 0, Petar Magdić 0, Mak Ibrahimpašić 0, Antonio Pasarić 0, Igor Partcei 0.
Cedevita II
Noa Škrobot 16, Josip Krizmanić 12, Lovro Bolšec 7, Josip Pavković 6, Nikola Lebeda 2, Ivan Maznik 2, Filip Vidović 0, Dario Iverlač 0, Fran Herceg 0.

IV. Pretkadetska liga

18.05.2019. 10:30 Dugo Selo - Maksimir 81:15
18.05.2019. 11:00 Krapina - Petar Zrinski 76:37
IV. Pretkadetska liga, 12. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Dugo Selo 24 21 19 17 81
Maksimir 5 0 8 2 15
18.05.2019. / 10:30 45:5 36:10
Dugo Selo
Matko Matešić 22, Jakov Martinčić 22, Filip Martinčić 8, Silvestar Frane Orešković 8, Marin Brekalo 8, Mislav Dobra 5, Dominik Šumić 4, Luka Josipović 4, Josip Šarić 0, Ivo Vernik 0, Vlado Remenar 0, Kian Petrović Kovačić 0.
Maksimir
Luka Sandev 9, Andrej Nick Aleksić 4, Mihael Kolaković 2, Lovro Perić 0, Filip Brkičić 0, Ivan Dubravac 0, Vedran Zubak 0, Filip Stapić 0, Tomislav Romac 0, Sven Burazer 0.
IV. Pretkadetska liga, 12. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Krapina 23 11 21 21 76
Petar Zrinski 5 9 16 7 37
18.05.2019. / 11:00 34:14 42:23
Krapina
Martin Benc 37, Noa Konjić 10, Jakov Jurinjak 8, Luka Vincelj 7, L Alagić 6, Antonio Hohnjec 3, Leonard Sopek 3, Luka Jarnjak 2, Hrvoje Strehovec 0.
Petar Zrinski
Leon Soviček 13, Fran Gardaš 12, Marko Tirić 8, Eugen Habeš 4, Karlo Kelečić 0, Gabrijel Potočić 0.