Danas sve utakmice 8.kola... Pretkadeti: Ciboni derbi, Mladost i Dubrava slavili u gostima, Zapadu mini pobjeda…

Danas su na rasporedu sve utakmice 8.kola I.lige pretkadeta.

I. Pretkadetska liga, 8. kolo

19.01.2019. 12:30 Cibona - Cedevita 90:86
19.01.2019. 13:00 Sesvete - Mladost 36:81
19.01.2019. 13:45 Pešća Cedevita - Dubrava 63:86
19.01.2019. 14:30 Zapad - Sisak 48:47
19.01.2019. 18:30 Medveščak - Dinamo Zagreb 24:53
I. Pretkadetska liga, 8. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Cibona 29 29 13 19 90
Cedevita 15 24 27 20 86
19.01.2019. / 12:30 58:39 32:47
Cibona
Stipe Dugandžić 35, Martin Ujević 14, Marko Vučić 13, Tibor Kovačić 10, Luka Frančešević 8, Lovro Prkačin 8, Gabrijel Mustafić 2, Arian Miškulin 0, Marko Ljubičić 0, Karlo Križanac 0, Josip Ivan Milardović 0.
Cedevita
Bojan Tišma 29, Filip Brkić 16, Florijan Sabljić 10, Leon Šljivarić 10, Stjepan Kalamiza 8, Vice Zanki 5, Ivica Lebeda 5, Luka Dumanić 2, Filip Potočić 1, Lovre Škara 0, Sven Olah 0, Bruno Mamić 0.
I. Pretkadetska liga, 8. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Sesvete 4 11 8 13 36
Mladost 19 18 28 16 81
19.01.2019. / 13:00 15:37 21:44
Sesvete
Andrej Bošnjak 9, Filip Bičanić 6, Ivan Bogut 6, Karlo Filipović 5, Lovro Dedić 5, Ivan Domljanović 2, Luka Žagar 2, Patrik Lisičak 1, Tin Horvat 0, Lovro Žepina 0, Luka Jukić 0, Marijan Rimac 0.
Mladost
Matej Akrap 15, Damir Huskić 14, Jakov Brkić 11, Ivor Vušak 8, Roko Odak 7, Borna Oršulić 7, Lovre Pešić 6, Noa Zemljić 4, Zvonimir Kujundžić 4, Karlo Mutapčić 3, Ivan Pavković 2, Pavel Folnović 0.
I. Pretkadetska liga, 8. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Pešća Cedevita 17 10 18 18 63
Dubrava 31 15 22 18 86
19.01.2019. / 13:45 27:46 36:40
Pešća Cedevita
Luka Pavlić 25, Bruno Krainović 11, Jan Štimac 10, Matej Ružić 4, Filip Uračević 4, Zlatan Mehmedović 4, Damjan Crnković 3, Viktor Wilder 2, Karlo Živolić 0, Fran Gažić 0, Patrik Raguž 0, I Jambrečić 0.
Dubrava
Mihael Kos 39, Borna Navratil 14, Jan Mažar 8, Petar Gajski 8, Sven Kelek 4, Niko Miličević 4, Slavko Mamić 4, Lovro Ranilović 2, Filip Bičanić 2, Fran Veg 1, Niko Periša 0.
I. Pretkadetska liga, 8. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zapad 15 10 12 11 48
Sisak 14 8 9 16 47
19.01.2019. / 14:30 25:22 23:25
Zapad
Jakov Biloglav 12, Tadej Buljan 9, Luka Dizdar 8, Roko Lučić 7, Marko Kalmar 5, Matija Stegić 4, Luka Meštrović 3, Marko Acman 0, Alen Avdagić 0.
Sisak
Ivan Matleković 19, Marin Prosenjak 15, Ivan Baiutti 10, Samson Vijačkić 3, Franjo Obućina 0, Jakša Mencl 0, Franjo Penić 0, Renato Badjiković 0, Matija Petrinović 0, Luka Smuđ 0, Arijan Suljanović 0.
I. Pretkadetska liga, 8. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Medveščak 10 12 2 0 24
Dinamo Zagreb 16 27 10 0 53
19.01.2019. / 18:30 22:43 2:10
Medveščak
Andrija Brzović 7, Mislav Kutleša 6, Niko Renić 6, Vid Nanković 5, Axel Adam Dubravčić 0, Borna Krištof 0, Leon Mežnarić 0, Teo Malenčić 0, Nikša Barišić 0, M Jukić 0.
Dinamo Zagreb
Franko Gluhović 11, Juraj Golemac 10, Bruno Romić 9, Luka Bilić - Prcić 8, Roko Ivanković 4, Ivan Maksim Duvnjak 4, Roko Matek 3, Marko Alešković 2, Jurica Tešija 2, Ivan Martić 0, Ivan Ćudina 0, Luka Babić 0.