Danas 12 utakmica Cibona bolja od Mladosti, Zagreb od Medveščaka, pobjede Zrinjevca i Maksimira…

Danas se igra 12 muških pretkadetskih utakmica.

I. Pretkadetska liga (1. - 6.mjesto)

10.03.2018. 13:30 Mladost - Cibona 53:77
I. Pretkadetska liga (1. - 6.mjesto), 4. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Mladost 10 14 12 17 53
Cibona 21 16 24 16 77
10.03.2018. / 13:30 24:37 29:40
Mladost
Luka Šimunović 14, Dominik Imrović 12, Sven Olah 7, Filip Brkić 6, Filip Potočić 4, Duje Damjanić 4, Bruno Mamić 2, Ivan Ćudina 2, Bartol Matolić 2, Matija Surla 0, Luka Babić 0, Matija Andrlon 0.
Cibona
Lovro Hajdinović 14, Noa Svoboda 13, Vito Vujović 9, Marko Vučić 9, Josip Šarić 8, Luka Kumanović 6, Roko Mirković 5, Andro Kodžoman 4, Grgur Brčić 3, Jakov Križan 2, Lovro Prkačin 2, Luka Matijević 2.

I. Pretkadetska liga (7. - 11.mjesto)

10.03.2018. 17:30 Medveščak - Zagreb 60:92
I. Pretkadetska liga (7. - 11.mjesto), 4. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Medveščak 15 19 13 13 60
Zagreb 27 21 19 25 92
10.03.2018. / 17:30 34:48 26:44
Medveščak
Roko Petrović 19, Jakov Jacović 18, Jakov Vinožganić 16, Stipe Žužul 4, Vid Nanković 2, Marko Knez 1, Noa Golić 0, Mislav Kutleša 0, Jan Begović 0, Jakov Galar 0.
Zagreb
Gabrijel Mikulić 22, Martin Ujević 16, Marko Vujatović 14, Lovro Došen 13, Vice Zanki 9, Šimun Nikolić 8, Bruno Petrlić 4, Luka Vargek 4, Roko Vlahović 2, Mate Kontić 0, Noa Kokolić 0, Viktor Čurčić 0.

II. Pretkadetska liga

10.03.2018. 12:20 Zrinjevac 1937 - Agrodalm 61:49
10.03.2018. 15:30 Ivanić - Fortuna 60:56
10.03.2018. 20:30 Univers Bosco - KK Šanac 40:86
II. Pretkadetska liga, 5. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zrinjevac 1937 12 12 18 19 61
Agrodalm 8 13 19 9 49
10.03.2018. / 12:20 24:21 37:28
Zrinjevac 1937
Jan Ristovski 23, Luka Kolačević 13, Jan Latović 9, Ivan Kovačević 6, Vid Petrak 6, Bruno Burčul 2, Marko Grladinović 2, Rene Kvastek 0, Andrija Hudetz 0, Fran Kvesić 0.
Agrodalm
Ivan Kremljak 31, Lovro Mišak 9, Jakov Čamber 4, Domagoj Kovač 3, Niko Škrobot 2, Fran Duplančić 0, Luka Iveljić 0, Lovro Haler 0, Vitto Kosanović 0, Marko Osmokrović 0, Stipe Roko Cvjetković 0.
II. Pretkadetska liga, 5. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Ivanić 9 17 15 19 60
Fortuna 15 17 14 10 56
10.03.2018. / 15:30 26:32 34:24
Ivanić
Frano Radašević 16, Milan Kruh-Vuk 15, Tin Acinger 14, Kristijan Korbus 13, Toni Pavlović 2, Josip Slunjski 0, Tomislav Mađerić 0, Matija Bunjevac 0, Marko Loth 0, Filip Mužina 0.
Fortuna
Domagoj Vukmanić 16, Dominik Brekalo 15, Mateo Gašparić 10, Karlo Martinčić 8, Lovro Harmić 5, Fran Škoda 2, Dominik Grubišić 0, Rene Šijakov 0, Petar Kostanjčar 0, David Mikšić 0.
II. Pretkadetska liga, 5. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Univers Bosco 12 6 12 10 40
KK Šanac 26 17 18 25 86
10.03.2018. / 20:30 18:43 22:43
Univers Bosco
Roberto Mazarekić 32, Antonio Mamić 2, Max Talan 2, Nikola Luković 2, Tin Talan 2, Mislav Popović 0, David Topić 0, Nenad Đurić 0, Tigran Stilinović 0, Ivan Poldrugač 0, Karlo Hegedić 0, Fran Sredoja 0.
KK Šanac
Mateo Car 22, Antonio Muža 20, Ivan Babić 16, Ivan Lovrinić 8, Luka Vučetić 6, Jan Mavrović 5, Toni Mavrović 5, Dorijan Mihelić 2, Luka Milanović 2, Tony Katić 0.

III. Pretkadetska liga

10.03.2018. 13:00 Krapina - Ksaver 88:23
10.03.2018. 14:45 Maksimir - Zapruđe 41:32
10.03.2018. 15:20 Samobor - Sisak 52:72
III. Pretkadetska liga, 5. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Krapina 18 24 22 24 88
Ksaver 1 6 8 8 23
10.03.2018. / 13:00 42:7 46:16
Krapina
Hrvoje Vincelj 20, Noa Konjić 12, Marko Halužan 12, Dino Cobović 11, Danijel Strehovec 10, Hrvoje Strehovec 10, Luka Vincelj 9, Martin Benc 4.
Ksaver
Maks Gašparić 10, Luka Majsec 6, Vito Cesarec 4, Adam Vrančić Lež 2, Jakov Kovačićek 1, Lean Borovčak 0, Dominik Božurić 0, Gabrijel Kosir 0, Vid Jadek 0, Josip Ivanović 0, Dorian Zajec 0.
III. Pretkadetska liga, 5. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Maksimir 5 10 14 12 41
Zapruđe 12 10 6 4 32
10.03.2018. / 14:45 15:22 26:10
Maksimir
Tin Breber 18, Niko Vranešević 7, Fran Tomica 6, Bruno Ikanović 4, Luka Skorić 2, Tomislav Brnčić 2, Sven Gredelj 2, Mentor Samohodaj 0, Ante Prgomet 0, Karlo Hasičević 0, Krunoslav Arko 0, Sven Mahmet 0.
Zapruđe
Antonio Novak 15, Nikola Bilandžija 6, Bruno Vujinović 3, Ivor Županić 3, Karlo Bartolinčić 2, Fran Gluhak 2, Dorian Filip Štimac 1, Dean Djaković 0, Nikola Marinović 0, Bruno Antolković 0, Fran Nakani 0, Klepac 0.
III. Pretkadetska liga, 5. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Samobor 6 18 14 14 52
Sisak 16 16 20 20 72
10.03.2018. / 15:20 24:32 28:40
Samobor
Leonardo Klišanić 20, Lovro Sedlar 14, Niko Jelić 12, Josip Poljak 2, Tomislav Domotorffy 2, Frano Penava 2, Fran Vlašić 0, Dorijan Mihalić 0, Marin Sirovica 0, Josip Pleš 0.
Sisak
Lovro Perković 39, Ivan Matleković 8, Ivan Baiutti 8, Marin Prosenjak 6, Samson Vijačkić 4, Mihael Jordan 2, Tin Kasumović 2, Luka Davidović 2, Boris Džakula 1.
III. Pretkadetska liga, 5. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zabok 13 13 10 21 57
Velgor 17 14 22 17 70
11.05.2018. / 19:00 26:31 31:39
Zabok
Mihael Tomić 20, Franjo Elčić 19, Luka Smetiško 9, Marko Stipić 3, Tin Gvozdanović 3, Jan Kroflin 3, Dominik Večerić 0, Žan Mirko Zubić 0, Vigor Borovčak 0, Tin Grabušić 0.
Velgor
Ivan Vukojević 26, Luka Šekerija 20, Toni Stančić 11, Toni Vucković 7, Leo Katkić 2, Filip Logarušić 2, Fran Haramustek 2, Rok Kurilovčan 0, Petar Brzović 0, Filip Gudeljević 0.

IV. Pretkadetska liga

10.03.2018. 10:00 Ogulin - Gorica 58:51
IV. Pretkadetska liga, 5. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Ogulin 15 12 18 13 58
Gorica 11 12 18 10 51
10.03.2018. / 10:00 27:23 31:28
Ogulin
Filip Bikić 20, Leon Vidaković 17, Ivor Hudurović 8, Ivan Hasan 8, Luka Štimac 4, Dario Lovrić 1, Jakov Kučinić 0, Matej Pauković 0, Nenad Marjanović 0, Luka Stipetić 0, Roko Brozović 0, Petar Kljajić 0.
Gorica
Andrej Mudrinić 19, Borna Pereković 9, Marko Baričić 7, Julijan Kompesak 4, Jakov Ninić 4, Lovro Svetlošak 4, Fran Stipić 2, Josip Matić 2.

V. Pretkadetska liga

10.03.2018. 14:00 Duga Resa - Larus 56:43
10.03.2018. 19:00 Dinamo Zagreb II - Novska 102:31
V. Pretkadetska liga, 5. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Duga Resa 9 14 21 12 56
Larus 5 14 14 10 43
10.03.2018. / 14:00 23:19 33:24
Duga Resa
Anakin Dominik Katić 28, Filip Belavić 12, Gabriel Halar 6, Jani Brozović 6, Damjan Čepuran 4, Dominik Dobrinić 0, Borna Latić 0, Mislav Moše 0.
Larus
Ivan Brnjac 15, Vito Perić 9, Bernard Lukač 9, Marko Slivarić 8, Zvonimir Vrdoljak 2, Goran Omin Kolarac 0, Filip Mandek 0, Nikola Matek 0, Niko Rimac 0.
V. Pretkadetska liga, 5. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Dinamo Zagreb II 29 15 31 27 102
Novska 3 8 12 8 31
10.03.2018. / 19:00 44:11 58:20
Dinamo Zagreb II
Franko Gluhović 20, Roko Ivanković 18, Luka Bilić - Prcić 16, Ivan Maksim Duvnjak 9, Sven Raić 7, Roko Matek 7, Jurica Tešija 7, Matteo Sudar 6, Ante Bubalo 6, Ivan Martić 4, Jakov Kraljević 2, Marko Alešković 0.
Novska
Ante Lovrić 26, Matija Cikojević 5, Borna Kuruzović 0, Gabriel Tobijaš 0, Kristian Đurić 0, Kristian Kozić 0, Lovro Pintar 0, Luka Jakovljević 0, Marko Franić 0, Tino Milinović 0.