U 2.KOLU FIBA LIGE PRVAKA VUKOVI PORAŽENI KOD MEGA LEKSA... PORAZ CIBONE U ZAVRŠNICI…

Cibona je doživjela drugi poraz u Fiba Ligi prvaka. Na gostovanju u Sremskoj Mitrovici kod Mega Leksa bilo je 81:79 za domaćine koje je u završnici do pobjede doveo Ognjen Jaramaz (22). Cibona je odlično otvorila utakmicu i dobila prvu četvrtinu 29:17, a domaćini su do prve osjetnije prednosti došli u 34. minuti (70:66). Kada je Mega Leks poveo 79:72 činilo se da će Cibona teško do preokreta, a nadu u preokret vraća Željko Šakić (79:79). Nakon što je Jaramaz ubacio za 81:79 u posljednjem napadu Cibone otvoreni šut za tricu nije pogodio Paolo Marinelli i bodovi su ostali u Srbiji.

” Teško je bilo šta reći, izgubili smo na jednu loptu. Dobro smo počeli utakmicu i trebali smo držati kontinuitet a ne pustiti da se vraćaju stalno. Nije bilo lako, imali smo priliku na kraju koju nažalost nismo iskoristili.” kazao je Marinelli.

Kod Cibone Ante Žižić je ubacio 22, Šakić 21, a Marin Rozić 16 poena. Cibona već u četvrtak gostuje kod Škrljeva u 4.kolu A-1 lige, a u subotu je očekuje domaći susret u ABA ligi protiv FMP Beograda. U 3.kolu Lige prvaka slijedeći utorak u Zagrebu gostuje Avellino.