Vukovi poraženi u Beogradu kod C.Zvezde... Poraz Cibone na startu ABA lige…

U prvom nastupu u novoj sezoni Cibona je u 1.kolu ABA lige poražena kod C.Zvezde u Beogradu 78:68. Domaćini su do osjetnije prednosti stigli u završnici druge četvrtine (42:29), a Cibona je tricama Marka Ljubičića i Ivana Novačića do poluvremena prepolovila prednost. Početak treće četvrtine obilježile su tri uzastopne trice Igora Marića, a Josip Bilinovac je ubacio za prednost 46:45. Početkom posljednje četvrtine Zvezdu je do prednosti 71:61 povukao Joe Ragland koji je nakon pet uzastopnih poena Cibona (71:66) dodao još četiri poena i odveo domaćine do prve pobjede.

Ragland je utakmicu završio s 22 poena. Mouhammad Faye je dodao 12, a Mike Zirbes 11. Kod Cibone Ljubičić je ubacio 17, Marin Rozić 13, a Marić 9 poena.

Cibona u 2.kolu slijedeće nedjelje dočekuje Igokeu, a dan ranije domaću HT Premijer ligu otvara gostovanjem kod Škrljeva.