PH, U13 (m): Cibona, Cedevita Junior, Novi Zagreb i Bosco krenuli uvjerljivo…

U Zagrebu, Slavonskom Brodu i Dubrovniku startala su četiri poluzavršna turnira PH za dječake do 13.godina. Pobjednici turnira izborit će nastup na završnom turniru koji će se igrati od 26. – 29.svibnja. U prvom kolu od zagrebačkih klubova pobjede su upisali Cibona, Cedevita Junior, Novi Zagreb i Bosco koji je nadigrao Split.

REZULTATI 1.KOLA:

Grupa 1
Dubrovnik

Petak, 08.04.

DUBROVNIK – DOŠK DRNIŠ  70:46 (21:16, 16:6, 17:13, 16:11)

Dubrovnik: Gverović, Maslać 6, Tudeško, Andrić, Didić 5, Marinović 4, Pavlović 16, Bjelopera 4, Selmanović 12, Pjević 4, Bijelić 13, Sentić 6.
DOŠK: Vlaić 40, Dvorski 2, Kosor, Vranjković 4, Vukušić, Živković, Buha, Đidara, Š.Tetlo, J.Tetlo.

CIBONA – MEĐIMURJE  95:40
(21:15, 21:5, 26:10, 27:10)

Cibona: Garac 33, Kovačević 17, Kuzmanić 8, Boršić 6, Džambo 11, Volarić 4, Škarica 5, Bagarić 2, Anić-Ćurko, Slivnjak 9.
Međimurje: Toplek 7, Mikec 3, Rušnjak 15, Ostoja 9, Kelkedi 4, Majsan, Novak, Brkinjač, Terek 2, Korent, Režek.

Subota, 09.04.

14.00  Dubrovnik – Međimurje
16.00  DOŠK – Cibona

Grupa 2
Zagreb – OŠ Granešina

Petak, 08.04.

ZAPAD – ZADAR   42:80  (12:21, 9:22, 6:12, 15:25)

Zapad: N.Cvišić 2, M.Cvišić 10, Šušnjara, Ćurić, Bašić, Lončar 12, Bradić, Šaravanja 16, Naglić, Mišetić 2.
Zadar: Kotrulja 4, Gambiroža 9, Vuković 2, Stipić 4, Erceg 9, Baričević 7, Bačić 15, Jerak 14, Aleta 2, Kolić 2, Žunić 12, Škibola.

NOVI ZAGREB – MLADOST ĐURĐEVAC   83:33 (35:9, 13:6, 17:12, 18:6)

Novi Zagreb: Plavetić 4, Kokolić, Fresl 4, Jurišinac 10, Mohorović 8, Vojnović 4, Mikulić, Mešić 11, Škara 2, Kolarec, Mandić, Sakač 5, Garma 35.
Mladost: Bartolić, Gašparić 6, Grdan 2, Tišljar 2, Šabarić, Nikša 4, Ivanov 19, Funkšić, Bartolić, Račan, Bukovčan, Hodalić.

Subota, 09.04.

16.30  Novi Zagreb – Zapad
18.30  Mladost – Zadar

Grupa 3
Zagreb – Dom košarke Cedevita

Petak, 08.04.

FSV RIJEKA – CEDEVITA JUNIOR  57:96 (11:34, 16:20, 5:23, 25:19)

FSV: Pepelar 16, Štimac 30, Božić 2, Jurković 2, Bolić 1, Brajković 3, Malik 3, Lenac, Đurđević, Košpić, Mavrović, Čeliković, Dobrota.
Cedevita Junior: Peris 31, Šujević 6, Sučec 7, Vicković 7, Kranjčević 5, Popović 9, Bradić 14, Ćosić 10, Poljak, Meničanin, Gašljević, Valjin 2, Žugec 5.

foto: KK Cedevita Junior

OKK DRAŽEN PETROVIĆ – VRIJEDNOSNICE OSIJEK 72:46 (8:15, 22:8, 16:14, 26:9)

OKK Dražen Petrović: Bratić 21, Šarin 12, Jurić 11, Jelovčić 14, Zlatoper 2, Dragović, Suton, Šarić 2, Grubišić 3, Burazer Iličić, Vudrag 5, Viljac 2.
Vrijednosnice Osijek: Zvocak 5, Plasajac 4, Krišto, Sučević 8, Pleša 19, Vranješ, Kokeza 2, Čepo 4, Trifunović 2, Mitrović, Kardoš, Večei 2.

foto: KK cedevita junior

Subota, 09.04.

11.00  – FSV Rijeka – OKK Dražen Petrović (Š)
13.30  – Cedevita Junior – Vrijednosnice Osijek

Grupa 4
Slavonski Brod

Petak, 08.04.

CRIKVENICA – MARSONIA   61:49 (17:8, 14:19, 9:20, 21:2)

Crikvenica: Suden 13, Jarkovački 12, Đurić, Rogić 32, Žafaranić 2, Mamić, Crnić, Latin 2, Komadina, Malnar, Krpan.
Marsonia: Lulić 6, Rimarčuk 20, Rečić 4, Kovač 17, Matanović 2, Mirosavljević, Vidaković, Bilić, Prem Zukanović, Kljajić, Petričević, Kovačević.

SPLIT – BOSCO  62:94 (24:23, 15:19, 18:26, 5:26)

Split: Bodulić 9, Mušac, Krišto 2, Ukić 25, Juras 11, Vidović 2, Zekić 8, Kalinić, Blažević, Bezjak, Omrčen 1, Sumić 4.
Bosco: Miočić 8, Šuka 3, Perić 43, Sever 2, Dacer 28, Rakiđija, Krpan 2, Kujundžić, Stipetić 2, Vlahović, Igrc, Sučić 6.

Subota, 09.04.

15.00 – Marsonia – Split
17.00 – Bosco – Crikvenica

 

Košarkaški kamp Novalja