PH, U13: Konačni poredak i naj strijelci….

Lana Bešlić obilježila ženski turnir

U Dubravi je sinoć završeno otvoreno PH za djevojčice i dječake do 13.godina koje je okupilo rekordnih 67 ekipa s više od 900 djece iz cijele Hrvatske, a nastupile su i dvije ženske ekipe iz BiH. Akademija Žana Lelas kod djevojčice i Cedevita kod dječaka obranili su naslove osvojene prošle godine u U12 kategoriji, a mi donosimo konačni poredak klubova i najbolje strijelce.

DJEVOJČICE:

1. KA ŽANA LELAS 2. CROATIA 2006 3. TREŠNJEVKA 2009 4. MEDVEŠČAK 5. RAGUSA 6. FOLKA BOROVJE 7. VODICE 8. OTOK MURTER 9. ŠIBENIK 10. VINDI 11. JABUKA 12. DOŠK 13. ORKA 14. ZAGREB 15. ARX CRIKVENICA 16. DUGOPOLJE 17. FSV 18. PODRAVAC 19. ŠKABRNJA 20. STOJA 21. ISTOK 22. MLADOST IVANOVEC 23. ZADAR

Strijelci: PH U-13 Djevojčice

# Igrač Klub Ut. Koš.
1. Lana Bešlić AK Žana Lelas 6 112
2. Dorotea Brandić ŽKK Croatia 2006 6 61
3. Tihana Pavičić ŽKK Croatia 2006 6 60
4. Sara Menalo ŽKK Trešnjevka 2009 6 55
5. Ella Majstorović ŽKK Ragusa 4 53
6. Petra Brtan ŽKK Croatia 2006 6 48
7. Antonija Alilović ŽKK Folka Borovje 4 48
8. Laura Jakelić AK Žana Lelas 6 41
9. Lana Panza ŽKK Medveščak 5 41
10. Petra Ražov ŽKK Škabrnja 4 40
11. Zara Krešan ŽKK Trešnjevka 2009 6 40
12. Hana Budimir ŽKK Croatia 2006 6 39
13. Lucija Begonja ŽKK Stoja Pula 4 39
14. Gina Nikola Pirjak ŽKK Otok Murter 4 38
15. Lucija Banović ŽKK Trešnjevka 2009 6 35
16. Petra Žanić ŽKK Vindi 4 35
17. Zara Valčić ŽKK Trešnjevka 2009 6 34
18. Franka Čuklin ŽKK Šibenik 4 33
19. Lea Mikulić AK Žana Lelas 6 33
20. Lana Pažanin ŽKK Arx Crikvenica 4 32
21. Tonka Jakšić AK Žana Lelas 6 32
22. Anabel Prskalo ŽKK Orka 4 31
23. Ema Brekalo ŽKK Medveščak 5 30
24. Lucija Papić ŽKK Ragusa 4 30
25. Nicole Vogrinc ŽKK Zagreb 4 30
26. Hana Arnautović ŽKK Croatia 2006 6 28
27. Lorena Žaja ŽKK DOŠK Drniš 4 27
28. Antea Vukić ŽKK Arx Crikvenica 4 25
29. Petra Kardum ŽKK Škabrnja 4 25
30. Ena Drmenčić ŽKK Podravac Virje 3 25

DJEČACI:

1. CEDEVITA 2. ŠK ZADAR 3. VRIJEDNOSNICE OSIJEK 4. ZAGREB 5. SELEKCIJA SISAČKO MOSLAVAČKE ŽUPANIJE 6. SPLIT 7. ALKAR 8. CIBONA 9. DUBRAVA 10. D.PETROVIĆ ŠIBENIK 11. PAZIN 12. TROGIR 13. VUČIĆI 14. KASTAV 15. ZAPAD 16. RADNIK 17. SONIK PUNTAMIKA 18. ZARA 19. ADRIATIC SPLIT 20. ABC ZADAR 21. MLADOST ĐURĐEVAC 22. MEDVEŠČAK 23. MEĐIMURJE 24. SELEKCIJA ZAGREBAČKE ŽUPANIJE 25. BOSCO 26. LARUS 27. CEDEVITA II 28. ČAKOVEC 29. RUDEŠ 30. FSV RIJEKA 31. STOJA PULA 32. ŠK TIGRIĆI 33. DUBRAVA II 34. DOŠK DRNIŠ 35. POŽEGA 36. ŠK TIGRIĆI II 37. LIFE CLASS 38. ZAGREB II 39. CRIKVENICA 40. MLADOST IVANOVEC 41. VRIJEDNOSNICE OSIJEK II 42. SESVETE

 

Strijelci: PH U-13 Dječaci

# Igrač Klub Ut. Koš.
1. Sven Gavranović KS SMŽ 6 141
2. Ivano Maraš Split 7 107
3. Noa Zemljić Cedevita 9 107
4. Ivor Vušak Cedevita 9 106
5. Nikola Kontrec Zapad 6 96
6. Luka Nejašmić Split 7 96
7. Matej Akrap Zagreb 8 93
8. Zvonimir Kujundžić Cedevita 9 88
9. Vatroslav Mastelić Alkar 6 85
10. Roko Lukić ABC Zadar 4 78
11. Vigo Bart Kastav 5 77
12. Matej Vila Vrijednosnice Osijek 8 76
13. Karlo Križanac Cibona 6 76
14. Ante Brajković ŠK Dražen Petrović 5 72
15. Luka Pustahija Kastav 5 71
16. Lovre Pešić Zagreb 8 70
17. Josip Vlaić DOŠK Drniš 5 68
18. Toni Bilić Trogir 5 67
19. Jurica Zagoršak Zara 5 66
20. Dominik Subota Cibona 6 62
21. Samson Vijačkić KS SMŽ 6 57
22. Ivan Baiutti KS SMŽ 6 57
23. Lovre Buljac Adriatic Split 4 56
24. Ante Čakarun Zara 5 55
25. Luka Mužić Mladost Đurđevac 4 54
26. Šimun Dijan ŠK Zadar 8 54
27. Gabriel Pancirov ŠK Dražen Petrović 5 52
28. Ivan Martić Dinamo Zagreb 5 52
29. Erik Fabris Pazin 6 50
30. Deni Krajinović KK Radnik 4 49