PH, U13 (B): Cibona uvjerljiva na startu, Bosco bolji od Larusa..

U Zagrebu je startao polufinalni turnir skupine B PH za djačake U13. Utakmice grupe 3 igraju se u SD Trnsko, a grupe 4 u KC Dražen Petrović.

Dječaci U13, PH (B) - Zagreb, Grupa 3

17.04.2019. 15:45 Zadar - KK Grafičar 105:50
17.04.2019. 18:00 Bosco Zagreb - Larus 66:50
18.04.2019. 14:15 KK Grafičar - Larus 73:50
18.04.2019. 16:30 Zadar - Bosco Zagreb 93:49
19.04.2019. 14:15 Bosco Zagreb - KK Grafičar 66:71
19.04.2019. 16:30 Larus - Zadar 39:103
Dječaci U13, PH (B) - Zagreb, Grupa 3 1. 2. 3. 4. Kraj
Zadar 22 25 26 32 105
KK Grafičar 18 7 12 13 50
17.04.2019. / 15:45 47:25 58:25
Zadar
Toni Torbarina 15, Andro Mirčeta 15, Michael Ružić 15, Ante Skandali 13, Vito Perković 13, Domagoj Batur 10, Roko Zdrilić 6, Niko Ružić 6, Dominik Mužanović 4, Stipe Ivanković 4, Mate Sorić 2, Duje Juranov 2.
KK Grafičar
Aleksandar Zember 15, Borna Vađon 7, Bruno Bačani 6, Matija Bačani 5, Marko Šarić 5, Lovro Šantavec 3, Matija Valdec 2, Leo Sakač 2, Filip Crnković 2, Vito Bačani 2, Ruben Gača 1, Dominik Bregović 0.
Dječaci U13, PH (B) - Zagreb, Grupa 3 1. 2. 3. 4. Kraj
Bosco Zagreb 23 14 12 17 66
Larus 13 9 14 14 50
17.04.2019. / 18:00 37:22 29:28
Bosco Zagreb
Niko Bandov 24, Rok Bojanić Dujmović 10, Marin Gerovac 9, Noa Palokaj 7, Petar Peroković 6, Stipe Obradović 6, Toma Popović 3, Viktor Trtanj 1, Luka Mikić 0, Marko Matijević 0, Patrik Paradžik 0, Marko Marić 0.
Larus
Niko Rimac 30, Vito Strmečki 7, Nikola Martnović 5, Patrik Martinovski 4, Nikola Matek 4, Marko Slivarić 0, Matej Špoljarić 0, Niko Martinovski 0, Teo Šiletić 0, Ivan Marin Kodžoman 0, Marko Đugum 0.

Dječaci U13, PH (B) - Zagreb, Grupa 4

17.04.2019. 13:00 Cibona - Kastav 103:52
17.04.2019. 15:15 ŠK Dražen Petrović - Vrijednosnice Osijek 53:72
18.04.2019. 13:00 Kastav - Vrijednosnice Osijek 65:80
18.04.2019. 15:15 Cibona - ŠK Dražen Petrović 101:42
19.04.2019. 13:00 ŠK Dražen Petrović - Kastav 75:50
19.04.2019. 15:15 Vrijednosnice Osijek - Cibona 58:54
Dječaci U13, PH (B) - Zagreb, Grupa 4 1. 2. 3. 4. Kraj
Cibona 22 31 38 12 103
Kastav 13 11 12 16 52
17.04.2019. / 13:00 53:24 50:28
Cibona
Nino Žarković 29, Filip Ferderber 13, Ivan Čabraja 12, Luka Petranović 11, Luka Santiago Stojić 11, Luka Grubić 9, Tibor Sekely 7, Jerko Križanac 4, Matej Crnogorac 4, Luka Hornstein Tomić 2, Šimun Mustafić 1, Piro Ibrahimpašić 0.
Kastav
Gabrijel Kremenović 16, Antonio Zatezalo 13, Patrik Tičak 10, Luka Nekić 5, Jakov Tončinić 4, Vito Veršić 2, Sebastijan Pozder 2, Ivan Belašić 0, Jan Obradović 0, Vanja Srdić 0, Jakov Belavić 0, Adrijan Pogorelić 0.
Dječaci U13, PH (B) - Zagreb, Grupa 4 1. 2. 3. 4. Kraj
ŠK Dražen Petrović 18 12 11 12 53
Vrijednosnice Osijek 27 14 20 11 72
17.04.2019. / 15:15 30:41 23:31
ŠK Dražen Petrović
Vito Sutlović 32, Jakov Ramadža 12, Andrija Slavica 3, Jure Zeljak 2, Ante Maretić 2, Lovre Tanfara 2, Toni Štampalija 0, Špiro Bujas 0, Teo Lozić 0, Toni Vrlika 0, Ante Matić 0, Josip Komadina 0.
Vrijednosnice Osijek
Filip Stojčić 18, Luka Šipka 15, Matej Ilić 11, Leon Topalović 7, Bruno Vukobratović 6, Leon Novak 6, Fran Andrić 4, Filip Biljan 3, Luka Rejo 2, Krešimir Bago 0, Borna Budač 0, Adrijano Bajto 0.