PH, U13 (A): Cedevita lako sa Splitom, Alkar bolji od Dubrave…

U Puli je startao polufinalni turnir skupine A za dječake U13.

Dječaci U13, PH (A) - Pula, Grupa 1

17.04.2019. 13:00 Cedevita - Split 79:34
17.04.2019. 15:15 DOŠK Drniš - KK Međimurje-Mladost 57:48
18.04.2019. 11:30 Split - KK Međimurje-Mladost 86:44
18.04.2019. 13:45 Cedevita - DOŠK Drniš 64:39
19.04.2019. 11:30 DOŠK Drniš - Split 58:68
19.04.2019. 13:45 KK Međimurje-Mladost - Cedevita 17:83
Dječaci U13, PH (A) - Pula, Grupa 1 1. 2. 3. 4. Kraj
Cedevita 24 25 16 14 79
Split 11 5 12 6 34
17.04.2019. / 13:00 49:16 30:18
Cedevita
Borna Prlić 19, Josip Pavković 18, Noa Škrobot 16, Roko Jelavić 8, Donat Dolinar 6, Bruno Bubalo 4, Nikola Lebeda 2, Lovro Bolšec 2, Josip Krizmanić 2, Tonko Škugor 2, Domagoj Šuto 0, Marin Andrić 0.
Split
Leo Stipičić 8, Toma Topić 6, Karlo Tokić 4, Jakov Petković 4, Frane Troskot 4, Leo Dobrković 3, Petar Vitlić 3, Tomislav Vučković 2, Marko Buratović 0, Ante Kotromanović 0, Arne Miletić 0, Lovre Armanda 0.
Dječaci U13, PH (A) - Pula, Grupa 1 1. 2. 3. 4. Kraj
DOŠK Drniš 14 14 13 16 57
KK Međimurje-Mladost 13 13 8 14 48
17.04.2019. / 15:15 28:26 29:22
DOŠK Drniš
Josip Vlaić 30, Ivan Vranjković 16, Šime Vlaić 7, Frane Baran 2, Roko Budiša 2, Josip Tarle 0, Luka Buha 0, Luka Milovac 0, Lovro Mihaljević 0.
KK Međimurje-Mladost
Franjo Kranjčec 12, Lovro Novak 10, Ivano Rodek 10, Lovro Beuk 8, Niko Šarić 5, Franko Zaspan 2, Tomo Balent 1, Leonard Kuqi 0, Fabijan Zember 0, Paris Posavec 0, Ivano Vaser 0, Matej Horvat 0.

Dječaci U13, PH (A) - Pula, Grupa 2

17.04.2019. 17:30 KK Stoja - ŠK Tigrići Sl.Brod 69:24
17.04.2019. 19:45 Alkar - Dubrava 55:39
18.04.2019. 16:00 ŠK Tigrići Sl.Brod - Dubrava 30:59
18.04.2019. 18:15 KK Stoja - Alkar 53:47
19.04.2019. 16:00 Alkar - ŠK Tigrići Sl.Brod 70:61
19.04.2019. 18:15 Dubrava - KK Stoja 46:74
Dječaci U13, PH (A) - Pula, Grupa 2 1. 2. 3. 4. Kraj
KK Stoja 16 20 23 10 69
ŠK Tigrići Sl.Brod 11 4 3 6 24
17.04.2019. / 17:30 36:15 33:9
KK Stoja
Petar Ivančić 15, Roko Cetina 12, Vito Mlatac 10, Noel Mardešić 9, Pino Cukerić 7, Dino Tanović 6, Sven Lenđel 6, Gil Mrazovac 4, Lukas Joldić 0, Gabrijel Bošnjak 0, Jan Babin 0, Bartol Čatić 0.
ŠK Tigrići Sl.Brod
Stjepan Balen 8, Lovro Orešković 5, Jakov Špehar 4, Karlo Sudić 2, Matej Jurišić 2, Filip Nužda 1, Marin Krajnović 1, Jakov Balen 1, Marino Stanić 0, Domagoj Krišto 0, Ivan Seletković 0, Edi Avdagić 0.
Dječaci U13, PH (A) - Pula, Grupa 2 1. 2. 3. 4. Kraj
Alkar 21 13 10 11 55
Dubrava 8 8 12 11 39
17.04.2019. / 19:45 34:16 21:23
Alkar
Toni Tadić 17, Lovre Jukić 15, Bože Bilonić 9, Emanuel Domazet 5, Marko Vidić 4, Marko Blajić 2, Mihael Budimir 2, Lovre Armanda 1, Ivano Masnić 0, Leandro Runje 0, Ante Runje 0, Rino Podrug 0.
Dubrava
Viktor Keber 10, Luka Mihaljević 8, Mateo Cimaš 6, Ivan Jurić 5, Lovro Bedeković 4, Leon Perković 3, Jan Terihaj 2, Nino Mežnarić 1, Toni Vedriš 0, Krševan Granić 0, Ivan Ercegovac 0, Mateo Galić 0.