U polufinalu Cedevita - Zagreb, Grafičar - Sonik Puntamika PH, U11(m): Pregled drugog dana…

Drugog dana završnog turnira PH u Mini košarci za dječake do 11.godina odigrane su preostale utakmice po skupinama. Nastup u nedjeljnom polufinalu izborili su Zagreb, Cedevita, Grafičar i Sonik Puntamika.

PH U-11 (m), Skupina A

20.04.2018. 16:30 Kastav U11 - Zagreb U11 23:39
20.04.2018. 17:30 Borovo U11 - Grafičar U11 25:43
20.04.2018. 19:30 DOŠK Drniš U11 - Kastav U11 53:18
20.04.2018. 20:30 Zagreb U11 - Borovo U11 67:2
21.04.2018. 09:30 Zagreb U11 - DOŠK Drniš U11 39:26
21.04.2018. 09:30 Grafičar U11 - Kastav U11 53:21
21.04.2018. 11:45 DOŠK Drniš U11 - Grafičar U11 21:30
21.04.2018. 11:45 Kastav U11 - Borovo U11 23:27 P
21.04.2018. 13:45 Grafičar U11 - Zagreb U11 34:30
21.04.2018. 13:45 Borovo U11 - DOŠK Drniš U11 19:47
PH U-11 (m), Skupina A 1. 2. 3. 4. Kraj
Grafičar U11 13 17 14 9 53
Kastav U11 6 2 6 7 21
21.04.2018. / 09:30 30:8 23:13
Grafičar U11
Filip Crnković 12, Matija Valdec 9, Lino Horvat 8, Dominik Bregović 5, Bruno Bačani 5, Leo Sokač 4, Vito Bačani 4, Ruben Gača 3, Lovro Šantavec 2, Dominik Vrabec 1, Patrick Novak 0, Matija Bačani 0, Petar Šantavec 0.
Kastav U11
Gabriel Kremenović 6, Jakov Tončinić 6, Jakov Zamarin 2, Vito Veršić 2, Tijun Maćešić 2, Sebastijan Pozder 2, Petar Stojanović 1, Maks Bajt 0, Patrik Boca 0, Roberto Gavranović 0, Gabrijel Nekić 0, Ivan Hauser 0, Toni Stanić 0, Adrijan Pogorelić 0.
PH U-11 (m), Skupina A 1. 2. 3. 4. Kraj
Zagreb U11 11 9 11 8 39
DOŠK Drniš U11 4 12 4 6 26
21.04.2018. / 09:30 20:16 19:10
Zagreb U11
Ivan Čabraja 10, Viktor Trtanj 10, Domagoj Car 7, Luka Grubić 5, Marin Gerovac 3, Toma Popović 2, Luka Mikić 2, Stjepan Zovkić 0, Matej Savinc 0, Marko Zanki 0, David Erjavec 0, Miha Kršić 0.
DOŠK Drniš U11
Ivan Vranjković 14, Lovro Mihaljević 6, Roko Budiša 3, Šime Vlaić 3, Ante Vranjković 0, Nino Matić 0, Roberto Manojlović 0, Jan Nenadić 0, Ante Vatavuk 0, Pavle Duvančić 0, Ivan Ivić 0, Antonio Bilandžija 0, Luka Milovac 0.

PH U-11 (m), Skupina A 1. 2. 3. 4. Kraj
DOŠK Drniš U11 8 0 9 4 21
Grafičar U11 8 12 5 5 30
21.04.2018. / 11:45 8:20 13:10
DOŠK Drniš U11
Roko Budiša 7, Ante Vranjković 6, Jan Nenadić 3, Luka Milovac 3, Ivan Ivić 2, Pavle Duvančić 0, Ante Vatavuk 0, Roberto Manojlović 0, Nino Matić 0, Antonio Bilandžija 0, Ivan Vranjković 0, Lovro Mihaljević 0, Šime Vlaić 0.
Grafičar U11
Matija Valdec 16, Bruno Bačani 11, Matija Bačani 2, Filip Crnković 1, Lino Horvat 0, Leo Sokač 0, Ruben Gača 0, Petar Šantavec 0, Dominik Bregović 0, Patrick Novak 0, Vito Bačani 0, Dominik Vrabec 0, Lovro Šantavec 0.

PH U-11 (m), Skupina A 1. 2. 3. 4. PR. Kraj
Kastav U11 1 5 7 8 2 23
Borovo U11 5 4 4 8 6 27
21.04.2018. / 11:45 6:9 15:12
Kastav U11
Gabriel Kremenović 9, Jakov Tončinić 5, Petar Stojanović 4, Sebastijan Pozder 3, Gabrijel Nekić 1, Adrijan Pogorelić 1, Tijun Maćešić 0, Toni Stanić 0, Vito Veršić 0, Jakov Zamarin 0, Ivan Hauser 0, Roberto Gavranović 0, Patrik Boca 0, Maks Bajt 0.
Borovo U11
Marin Tomljenović 6, Dario Slavka 6, Karlo Blagec 5, Ivan Ragač 5, Veljko Bjelanović 4, Ognjen Miščević 1, Uroš Oreščanin 0, Luka Cvitković 0, Boris Vojnović 0, Patrik Radić 0, Miloš Todorović 0, Aleksandar Čiča 0.
PH U-11 (m), Skupina A 1. 2. 3. 4. Kraj
Grafičar U11 9 7 4 14 34
Zagreb U11 12 9 4 5 30
21.04.2018. / 13:45 16:21 18:9
Grafičar U11
Bruno Bačani 11, Matija Valdec 11, Filip Crnković 6, Matija Bačani 4, Vito Bačani 2, Dominik Bregović 0, Patrick Novak 0, Dominik Vrabec 0, Lovro Šantavec 0, Lino Horvat 0, Leo Sokač 0, Ruben Gača 0, Petar Šantavec 0.
Zagreb U11
Domagoj Car 7, Toma Popović 6, Ivan Čabraja 5, Matej Savinc 4, Luka Grubić 4, Marin Gerovac 2, Luka Mikić 2, David Erjavec 0, Stjepan Zovkić 0, Fran Franić 0, Miha Kršić 0, Viktor Trtanj 0.
PH U-11 (m), Skupina A 1. 2. 3. 4. Kraj
Borovo U11 4 7 2 6 19
DOŠK Drniš U11 14 14 13 6 47
21.04.2018. / 13:45 11:28 8:19
Borovo U11
Ivan Ragač 5, Dario Slavka 4, Marin Tomljenović 4, Ognjen Miščević 2, Uroš Oreščanin 2, Luka Cvitković 2, Miloš Todorović 0, Aleksandar Čiča 0, Aleksandar Tintor 0, Boris Vojnović 0, Patrik Radić 0, Roko Martini 0.
DOŠK Drniš U11
Roko Budiša 12, Luka Milovac 8, Lovro Mihaljević 6, Ivan Ivić 6, Ante Vranjković 4, Roberto Manojlović 4, Nino Matić 3, Antonio Bilandžija 2, Jan Nenadić 1, Ante Vatavuk 1, Pavle Duvančić 0, Ivan Vranjković 0, Šime Vlaić 0.

PH U11 (A)

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Grafičar U11 4 4 0 2 - 0 2 - 0 160 97 +63 8
2. Zagreb U11 4 3 1 2 - 0 1 - 1 175 85 +90 7
3. DOŠK Drniš U11 4 2 2 1 - 1 1 - 1 147 106 +41 6
4. Borovo U11 4 1 3 0 - 2 1 - 1 73 180 -107 5
5. Kastav U11 4 0 4 0 - 2 0 - 2 85 172 -87 4


PH U-11 (m), Skupina B

20.04.2018. 15:30 Vrijednosnice Osijek U11 - Cedevita U11 15:48
20.04.2018. 18:30 Oliva Vodnjan U11 - Čakovec U11 32:38
20.04.2018. 19:30 Sonik Puntamika U11 - Vrijednosnice Osijek U11 28:23
20.04.2018. 20:30 Cedevita U11 - Oliva Vodnjan U11 35:9
21.04.2018. 08:30 Čakovec U11 - Vrijednosnice Osijek U11 26:45
21.04.2018. 08:30 Cedevita U11 - Sonik Puntamika U11 63:31
21.04.2018. 10:45 Sonik Puntamika U11 - Čakovec U11 33:16
21.04.2018. 10:45 Vrijednosnice Osijek U11 - Oliva Vodnjan U11 44:27
21.04.2018. 12:45 Čakovec U11 - Cedevita U11 25:66
21.04.2018. 12:45 Oliva Vodnjan U11 - Sonik Puntamika U11 27:35
PH U-11 (m), Skupina B 1. 2. 3. 4. Kraj
Čakovec U11 7 3 12 4 26
Vrijednosnice Osijek U11 11 12 12 10 45
21.04.2018. / 08:30 10:23 16:22
Čakovec U11
Nikola Hren 20, Dorijan Baksa 3, Lukas Antonović 2, Oliver Ostoja 1, Leon Horvat 0, Lovro Stojko 0, Borna Kelkedi 0, Boris Sabol 0, Jan Patafta 0, Filip Dominić 0, Luka Florijanić 0, Fran Posavec 0, Matej Lisjak 0.
Vrijednosnice Osijek U11
Luka Šipka 18, Luka Rejo 12, Juraj Goljak 4, Bruno Vukobratović 4, Luka Mrkonjić 2, Mata Vidaković 2, Luka Anđelić 2, Niko Polanjčec 1, Matej Debeljak 0, Gabrijel Jelečević 0, Jakov Čepo 0, Luka Mastanjević 0.

PH U-11 (m), Skupina B 1. 2. 3. 4. Kraj
Cedevita U11 26 17 8 12 63
Sonik Puntamika U11 4 14 7 6 31
21.04.2018. / 08:30 43:18 20:13
Cedevita U11
Viktor Crnojević 12, Bruno Bubalo 8, Domagoj Šuto 8, Ante Skelin 8, Lovro Jagić 6, Arijan Krčelić 6, Roko Dumanić 5, Ivan Pavić 4, Toni Grašo 2, Roko Grašo 2, Marko Ivanković 2, Tonko Škugor 0, Franko Živko 0, Vedran Gugić 0.
Sonik Puntamika U11
Luka Bičić 22, Karlo Gobin 5, Andrej Jančijev 3, Roko Baričević 1, Paulo Fratucanov 0, Gabrijel Škibola 0, Petar Baković 0, Ante Brkić 0, Roko Dukić 0, Ivan Filipović 0, Toni Škara 0, Šime Jurjević 0, Ivano Babić 0.
PH U-11 (m), Skupina B 1. 2. 3. 4. Kraj
Sonik Puntamika U11 7 13 7 6 33
Čakovec U11 6 8 0 2 16
21.04.2018. / 10:45 20:14 13:2
Sonik Puntamika U11
Ante Brkić 10, Luka Bičić 9, Roko Baričević 7, Paulo Fratucanov 2, Roko Dukić 2, Andrej Jančijev 2, Šime Jurjević 1, Ivan Filipović 0, Ivano Babić 0, Gabrijel Škibola 0, Petar Baković 0, Toni Škara 0, Karlo Gobin 0.
Čakovec U11
Nikola Hren 6, Luka Florijanić 4, Dorijan Baksa 4, Fran Posavec 2, Boris Sabol 0, Borna Kelkedi 0, Oliver Ostoja 0, Lovro Stojko 0, Leon Horvat 0, Jan Patafta 0, Filip Dominić 0, Lukas Antonović 0, Matej Lisjak 0.
PH U-11 (m), Skupina B 1. 2. 3. 4. Kraj
Vrijednosnice Osijek U11 21 6 5 12 44
Oliva Vodnjan U11 4 9 6 8 27
21.04.2018. / 10:45 27:13 17:14
Vrijednosnice Osijek U11
Luka Šipka 14, Luka Rejo 12, Bruno Vukobratović 11, Jakov Čepo 2, Niko Polanjčec 2, Gabrijel Jelečević 1, Luka Anđelić 1, Juraj Goljak 1, D Vukoja 0, Luka Mrkonjić 0, Luka Mastanjević 0, Matej Debeljak 0, Mata Vidaković 0, Bartol Mišir 0.
Oliva Vodnjan U11
Edi Komić 8, Loren Jugovac 6, Leni Vinčić 6, Matteo Divković 3, David Smoljan 2, Din Faljić 2, Fabian Tomaš 0, David Božac 0, Roko Baretić 0, Antonio Chiavalon 0, Marin Banovac 0, Matijas Mošnja 0, Vito Jakovljević 0.
PH U-11 (m), Skupina B 1. 2. 3. 4. Kraj
Oliva Vodnjan U11 6 11 2 8 27
Sonik Puntamika U11 10 0 15 10 35
21.04.2018. / 12:45 17:10 10:25
Oliva Vodnjan U11
Edi Komić 6, Matteo Divković 6, Loren Jugovac 5, Din Faljić 4, Leni Vinčić 2, Matijas Mošnja 2, Marin Kolić 2, Vito Jakovljević 0, Fabian Tomaš 0, Antonio Chiavalon 0, Marin Banovac 0, Roko Baretić 0, David Božac 0, David Smoljan 0.
Sonik Puntamika U11
Luka Bičić 19, Roko Baričević 8, Karlo Gobin 4, Šime Jurjević 2, Andrej Jančijev 2, Roko Dukić 0, Ante Brkić 0, Petar Baković 0, Gabrijel Škibola 0, Paulo Fratucanov 0, Ivan Filipović 0, Toni Škara 0, Ivano Babić 0.
PH U-11 (m), Skupina B 1. 2. 3. 4. Kraj
Čakovec U11 7 8 4 6 25
Cedevita U11 22 10 16 18 66
21.04.2018. / 12:45 15:32 10:34
Čakovec U11
Nikola Hren 13, Dorijan Baksa 6, Luka Florijanić 6, Borna Kelkedi 0, Oliver Ostoja 0, Lovro Stojko 0, Leon Horvat 0, Boris Sabol 0, Jan Patafta 0, Filip Dominić 0, Lukas Antonović 0, Fran Posavec 0, Matej Lisjak 0.
Cedevita U11
Vedran Gugić 12, Tonko Škugor 12, Roko Grašo 8, Viktor Crnojević 6, Domagoj Šuto 6, Roko Dumanić 5, Bruno Bubalo 4, Franko Živko 4, Lovro Jagić 4, Ivan Pavić 2, Arijan Krčelić 2, Ante Skelin 1, Toni Grašo 0, Marko Ivanković 0.

PH U11 (B)

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Cedevita U11 4 4 0 2 - 0 2 - 0 212 80 +132 8
2. Sonik Puntamika U11 4 3 1 2 - 0 1 - 1 127 129 -2 7
3. Vrijednosnice Osijek U11 4 2 2 1 - 1 1 - 1 127 129 -2 6
4. Čakovec U11 4 1 3 0 - 2 1 - 1 105 176 -71 5
5. Oliva Vodnjan U11 4 0 4 0 - 2 0 - 2 95 152 -57 4

PH U-11 (m), Za 9.mjesto

22.04.2018. 09:00Kastav U11 - Oliva Vodnjan U11 (OŠ Kajzerica)

PH U-11 (m), Za 7.mjesto

22.04.2018. 09:00Borovo U11 - Čakovec U11 (OŠ Kajzerica)

PH U-11 (m), Polufinale

22.04.2018. 10:00Zagreb U11 - Cedevita U11 (OŠ Kajzerica)
22.04.2018. 10:00Grafičar U11 - Sonik Puntamika U11 (OŠ Kajzerica)

PH U-11 (m), Za 5. mjesto

22.04.2018. 12:00DOŠK Drniš U11 - Vrijednosnice Osijek U11 (OŠ Kajzerica)

PH U-11 (m), Za 3. mjesto

22.04.2018. 12:00Zagreb U11 - Grafičar U11 (OŠ Kajzerica)

PH U-11 (m), Finale

22.04.2018. 13:00Cedevita U11 - Sonik Puntamika U11 (OŠ Kajzerica)

 

Strijelci: PH U-11 (m)

# Igrač Klub Ut. Koš.
1. Luka Bičić Sonik Puntamika U11 6 118
2. Nikola Hren Čakovec U11 5 89
3. Matija Valdec Grafičar U11 6 52
4. Luka Šipka Vrijednosnice Osijek U11 5 47
5. Filip Crnković Grafičar U11 6 44
6. Loren Jugovac Oliva Vodnjan U11 5 42
7. Bruno Bubalo Cedevita U11 6 41
8. Ivan Čabraja Zagreb U11 6 41
9. Luka Rejo Vrijednosnice Osijek U11 5 39
10. Luka Grubić Zagreb U11 6 39
11. Bruno Bačani Grafičar U11 6 38
12. Marin Gerovac Zagreb U11 6 38
13. Gabriel Kremenović Kastav U11 5 37
14. Tonko Škugor Cedevita U11 6 36
15. Sebastijan Pozder Kastav U11 5 34
16. Ivan Vranjković DOŠK Drniš U11 5 33
17. Domagoj Car Zagreb U11 6 30
18. Domagoj Šuto Cedevita U11 6 30
19. Roko Budiša DOŠK Drniš U11 5 28
20. Arijan Krčelić Cedevita U11 6 27