Sudjelovalo 10 klubova.... PH, U11 (m): Cedeviti naslov, Zagrebu treće mjesto…

U dvorani OŠ Kajzerica završen je završni turnir PH u Mini košarci za dječake do 11.godina koji je igran pod pokroviteljstvom FIBA Europe i HKS-a uz organizaciju KK Zagreb. Naslov je pripao Cedeviti koja je danas u polufinalu nadigrala Zagreb, a u finalu Sonik Puntamiku iz Zadra.

PH U-11 (m), Za 9.mjesto

22.04.2018. 09:00 Kastav U11 - Oliva Vodnjan U11 27:24
PH U-11 (m), Za 9.mjesto 1. 2. 3. 4. Kraj
Kastav U11 10 6 6 5 27
Oliva Vodnjan U11 9 8 3 4 24
22.04.2018. / 09:00 16:17 11:7
Kastav U11
Sebastijan Pozder 11, Gabriel Kremenović 10, Jakov Tončinić 4, Adrijan Pogorelić 2, Gabrijel Nekić 0, Toni Stanić 0, Vito Veršić 0, Petar Stojanović 0, Jakov Zamarin 0, Ivan Hauser 0, Tijun Maćešić 0, Maks Bajt 0, Patrik Boca 0, Roberto Gavranović 0.
Oliva Vodnjan U11
Edi Komić 8, Loren Jugovac 6, Leni Vinčić 4, Marin Kolić 2, Din Faljić 2, Matteo Divković 2, Fabian Tomaš 0, Antonio Chiavalon 0, Marin Banovac 0, Roko Baretić 0, David Božac 0, David Smoljan 0, Matijas Mošnja 0, Vito Jakovljević 0.

PH U-11 (m), Za 7.mjesto

22.04.2018. 09:00 Borovo U11 - Čakovec U11 10:34
PH U-11 (m), Za 7.mjesto 1. 2. 3. 4. Kraj
Borovo U11 2 2 2 4 10
Čakovec U11 12 6 14 2 34
22.04.2018. / 09:00 4:18 6:16
Borovo U11
Karlo Blagec 4, Marin Tomljenović 4, Ivan Ragač 2, Roko Martini 0, Luka Cvitković 0, Dario Slavka 0, Patrik Radić 0, Uroš Oreščanin 0, Ognjen Miščević 0, Boris Vojnović 0, Aleksandar Tintor 0, Veljko Bjelanović 0.
Čakovec U11
Nikola Hren 24, Luka Florijanić 8, Dorijan Baksa 2, Filip Dominić 0, Jan Patafta 0, Boris Sabol 0, Borna Kelkedi 0, Oliver Ostoja 0, Lovro Stojko 0, Leon Horvat 0, Lukas Antonović 0, Fran Posavec 0, Matej Lisjak 0.

PH U-11 (m), Polufinale

22.04.2018. 10:00 Zagreb U11 - Cedevita U11 12:33
22.04.2018. 10:00 Grafičar U11 - Sonik Puntamika U11 29:40
PH U-11 (m), Polufinale 1. 2. 3. 4. Kraj
Grafičar U11 11 9 7 2 29
Sonik Puntamika U11 13 7 9 11 40
22.04.2018. / 10:00 20:20 9:20
Grafičar U11
Filip Crnković 9, Ruben Gača 6, Matija Valdec 6, Lovro Šantavec 4, Matija Bačani 4, Bruno Bačani 0, Petar Šantavec 0, Dominik Bregović 0, Patrick Novak 0, Vito Bačani 0, Dominik Vrabec 0, Lino Horvat 0, Leo Sokač 0.
Sonik Puntamika U11
Luka Bičić 27, Roko Baričević 4, Andrej Jančijev 3, Šime Jurjević 2, Karlo Gobin 2, Petar Baković 2, Ante Brkić 0, Roko Dukić 0, Ivan Filipović 0, Paulo Fratucanov 0, Gabrijel Škibola 0, Toni Škara 0, Ivano Babić 0.
PH U-11 (m), Polufinale 1. 2. 3. 4. Kraj
Zagreb U11 7 0 1 4 12
Cedevita U11 8 8 9 8 33
22.04.2018. / 10:00 7:16 5:17
Zagreb U11
Marin Gerovac 3, Domagoj Car 2, Stjepan Zovkić 2, Luka Grubić 2, Toma Popović 2, Ivan Čabraja 1, Luka Mikić 0, Matej Savinc 0, Fran Franić 0, Miha Kršić 0, David Erjavec 0, Viktor Trtanj 0, Marko Zanki 0.
Cedevita U11
Tonko Škugor 8, Bruno Bubalo 7, Ante Skelin 5, Lovro Jagić 4, Domagoj Šuto 4, Viktor Crnojević 3, Marko Ivanković 1, Franko Živko 1, Toni Grašo 0, Roko Grašo 0, Vedran Gugić 0, Roko Dumanić 0, Ivan Pavić 0, Arijan Krčelić 0.

PH U-11 (m), Za 5. mjesto

22.04.2018. 12:00 DOŠK Drniš U11 - Vrijednosnice Osijek U11 15:28
PH U-11 (m), Za 5. mjesto 1. 2. 3. 4. Kraj
DOŠK Drniš U11 0 7 4 4 15
Vrijednosnice Osijek U11 8 2 4 14 28
22.04.2018. / 12:00 7:10 8:18
DOŠK Drniš U11
Ivan Vranjković 11, Luka Milovac 2, Antonio Bilandžija 2, Ivan Ivić 0, Pavle Duvančić 0, Ante Vatavuk 0, Jan Nenadić 0, Roberto Manojlović 0, Nino Matić 0, Ante Vranjković 0, Roko Budiša 0, Lovro Mihaljević 0, Šime Vlaić 0.
Vrijednosnice Osijek U11
Luka Šipka 8, Gabrijel Jelečević 6, Luka Rejo 6, Juraj Goljak 6, Bruno Vukobratović 2, Luka Anđelić 0, Bartol Mišir 0, Jakov Čepo 0, Mata Vidaković 0, Matej Debeljak 0, Luka Mastanjević 0, Niko Polanjčec 0, Luka Mrkonjić 0, D Vukoja 0.

PH U-11 (m), Za 3. mjesto

22.04.2018. 12:00 Zagreb U11 - Grafičar U11 42:20
PH U-11 (m), Za 3. mjesto 1. 2. 3. 4. Kraj
Zagreb U11 13 6 14 9 42
Grafičar U11 4 8 2 6 20
22.04.2018. / 12:00 19:12 23:8
Zagreb U11
Luka Grubić 12, Ivan Čabraja 8, Marin Gerovac 6, Domagoj Car 6, Miha Kršić 4, Viktor Trtanj 2, Luka Mikić 2, Marko Zanki 1, Toma Popović 1, Stjepan Zovkić 0, Matej Savinc 0, David Erjavec 0, Fran Franić 0.
Grafičar U11
Filip Crnković 7, Matija Valdec 4, Bruno Bačani 4, Dominik Bregović 2, Lovro Šantavec 1, Leo Sokač 1, Vito Bačani 1, Dominik Vrabec 0, Patrick Novak 0, Lino Horvat 0, Matija Bačani 0, Ruben Gača 0, Petar Šantavec 0.

PH U-11 (m), Finale

22.04.2018. 13:00 Cedevita U11 - Sonik Puntamika U11 60:24
PH U-11 (m), Finale 1. 2. 3. 4. Kraj
Cedevita U11 22 16 11 11 60
Sonik Puntamika U11 12 0 4 8 24
22.04.2018. / 13:00 38:12 22:12
Cedevita U11
Bruno Bubalo 13, Tonko Škugor 9, Arijan Krčelić 8, Ante Skelin 6, Marko Ivanković 6, Franko Živko 4, Toni Grašo 2, Roko Grašo 2, Vedran Gugić 2, Domagoj Šuto 2, Ivan Pavić 2, Viktor Crnojević 2, Lovro Jagić 2, Roko Dumanić 0.
Sonik Puntamika U11
Luka Bičić 17, Roko Baričević 4, Šime Jurjević 2, Karlo Gobin 1, Gabrijel Škibola 0, Paulo Fratucanov 0, Petar Baković 0, Ante Brkić 0, Roko Dukić 0, Ivan Filipović 0, Toni Škara 0, Andrej Jančijev 0, Ivano Babić 0.

Cedevita prvak Hrvatske U11



Strijelci: PH U-11 (m)

# Igrač Klub Ut. Koš.
1. Luka Bičić Sonik Puntamika U11 6 118
2. Nikola Hren Čakovec U11 5 89
3. Matija Valdec Grafičar U11 6 52
4. Luka Šipka Vrijednosnice Osijek U11 5 47
5. Filip Crnković Grafičar U11 6 44
6. Loren Jugovac Oliva Vodnjan U11 5 42
7. Bruno Bubalo Cedevita U11 6 41
8. Ivan Čabraja Zagreb U11 6 41
9. Luka Rejo Vrijednosnice Osijek U11 5 39
10. Luka Grubić Zagreb U11 6 39
11. Bruno Bačani Grafičar U11 6 38
12. Marin Gerovac Zagreb U11 6 38
13. Gabriel Kremenović Kastav U11 5 37
14. Tonko Škugor Cedevita U11 6 36
15. Sebastijan Pozder Kastav U11 5 34
16. Ivan Vranjković DOŠK Drniš U11 5 33
17. Domagoj Car Zagreb U11 6 30
18. Domagoj Šuto Cedevita U11 6 30
19. Roko Budiša DOŠK Drniš U11 5 28
20. Arijan Krčelić Cedevita U11 6 27