Sudjeluje deset klubova... PH, U-9 (m): Črnomerec i Cedevita na završnici u Pazinu…

Črnomerec i Cedevita na pobjedničkom postolju...

Nakon što su odigrani završni turniri U11 za dječake i djevojčice u Pazinu se od petka do nedjelje održava završni turnir PH u Mini košarci za djačake i djevojčice (mix) do 9.godina koji se igra pod pokroviteljstvom FIBA Europe i HKS-a uz organizaciju KK Pazin. Sudjeluje 10 klubova, odnosno po dva najbolja s regionalnih turnira koji su igrani u ožujku i travnju. Regiju centar predstavljaju Črnomerec i Cedevita.

SKUPINE:

A – Črnomerec, Borovo, OKK Dražen Petrović (Š), Oliva Vodnjan, Vindija
B – Pazin, Cedevita, Brod Na Savi, Koprivnica, Zadar

RASPORED UTAKMICA:

Skupina A:

Petak 11.05.2018.

1. 16:00 KK ČRNOMEREC – KK OLIVA VODNJAN
2. 17:00 OKK DRAŽEN PETROVIĆ – KK VINDIJA
3. 18:00 KK OLIVA VODNJAN – KK BOROVO

Subota 12.05.2018.

br. Satnica Teren A

4. 10:00 KK BOROVO – KK ČRNOMEREC
5. 11:00  KK OLIVA VODNJAN – OKK DRAŽEN PETROVIĆ
     11:30 SLUŽBENO OTVARANJE
6. 12:00 KK VINDIJA – KK BOROVO
7. 13:00 KK ČRNOMEREC – OKK DRAŽEN PETROVIĆ
8. 14:00 KK OLIVA VODNJAN – KK VINDIJA
9. 15:00 OKK DRAŽEN PETROVIĆ – KK BOROVO
10. 16:00 KK VINDIJA – KK ČRNOMEREC

17:00 Natjecanje u šutiranju i vođenju lopte 
18:30 Zajedničko razgledavanje Poreča i slikanje 

Nedjelja 13.05.2018.

Satnica Teren A

10:00 Razigravanje za 9. mjesto
11:00  Polufinale A1 – B2
12:00 Razigravanje za 5. mjesto
13:00 FINALE

Skupina B:

Petak 11.05.2018.

br. Satnica Teren B

1. 16:00 KK PAZIN – KK CEDEVITA 
2. 17:00 ŠK ZADAR – KK KOPRIVNICA 
3. 18:00 KK CEDEVITA – ŽKK BROD NA SAVI

Subota 12.05.2018.

br. Satnica Teren B

4. 10:00 ŽKK BROD NA SAVI – KK PAZIN 
5. 11:00  KK CEDEVITA – ŠK ZADAR 
     11:30  SLUŽBENO OTVARENJE 
6. 12:00 KK KOPRIVNICA – ŽKK BROD NA SAVI 
7. 13:00 KK PAZIN – ŠK ZADAR 
8. 14:00 KK CEDEVITA – KK KOPRIVNICA 
9. 15:00 ŠK ZADAR – ŽKK BROD NA SAVI 
10. 16:00 KK KOPRIVNICA -KK PAZIN

17:00 Natjecanje u šutiranju i vođenju lopte 
18:30 Zajedničko razgledavanje Poreča i slikanje 

Nedjelja 13.05.2018.

Satnica Teren B

10:00 Razigravanje za 7. mjesto 
11:00 Polufinale A2 – B1 
12:00 Razigravanje za 3. mjesto