Igrane 42 utakmice.... PH, U-13 (m): Pregled drugog dana….

Drugog dana otvorenog PH za dječake do 13.godina igrane su 42 utakmice nakon kojih su poznati parovi osmine finala koje se igra u ponedjeljak.

PH U-13 Dječaci, Skupina A

16.06.2018. 08:30 Cedevita - Zapad 52:11
16.06.2018. 09:30 KSZŽ - Cedevita 16:75
16.06.2018. 11:30 KK Vrijednosnice Osijek II - KSZŽ 24:35
16.06.2018. 14:30 DOŠK Drniš - KK Stoja 24:32
16.06.2018. 15:30 Zapad - KK Vrijednosnice Osijek II 38:24
16.06.2018. 17:30 Zapad - DOŠK Drniš 36:33
16.06.2018. 17:30 KK Vrijednosnice Osijek II - KK Stoja 31:41
16.06.2018. 19:30 DOŠK Drniš - Cedevita 10:80
16.06.2018. 19:30 KK Stoja - KSZŽ 29:34
17.06.2018. 08:55 KSZŽ - Zapad 28:29 P
17.06.2018. 09:50 Cedevita - KK Vrijednosnice Osijek II 67:11
17.06.2018. 11:40 KK Stoja - Cedevita 10:84
17.06.2018. 11:40 DOŠK Drniš - KSZŽ 31:35
17.06.2018. 13:30 KK Vrijednosnice Osijek II - DOŠK Drniš 27:41
17.06.2018. 19:00 KK Stoja - Zapad 10:31

PH U-13 Dječaci, Skupina B

16.06.2018. 08:30 Dubrava II - ŠK Dražen Petrović 29:49
16.06.2018. 10:30 ŠK Dražen Petrović - KK Međimurje-Mladost 62:20
16.06.2018. 12:30 ŠK Tigrići Sl.Brod - KK Međimurje-Mladost 31:42
16.06.2018. 15:30 KS SMŽ - Dubrava II 67:32
16.06.2018. 17:30 ŠK Tigrići Sl.Brod - KS SMŽ 23:64
17.06.2018. 08:00 ŠK Tigrići Sl.Brod - Dubrava II 42:29
17.06.2018. 13:30 ŠK Tigrići Sl.Brod - ŠK Dražen Petrović 16:53
17.06.2018. 15:20 ŠK Dražen Petrović - KS SMŽ 48:49
17.06.2018. 17:10 KS SMŽ - KK Međimurje-Mladost 50:41
17.06.2018. 19:00 KK Međimurje-Mladost - Dubrava II 33:26

PH U-13 Dječaci, Skupina C

16.06.2018. 08:30 Cedevita II - Vučići Cibona 36:45
16.06.2018. 10:30 Vučići Cibona - Mladost Đurđevac 40:23
16.06.2018. 11:30 Cedevita II - Vrijednosnice Osijek 20:54
16.06.2018. 12:30 Mladost Đurđevac - Crikvenica 49:24
16.06.2018. 14:30 Crikvenica - Vrijednosnice Osijek 21:61
17.06.2018. 10:45 Crikvenica - Cedevita II 25:52
17.06.2018. 12:35 Cedevita II - Mladost Đurđevac 24:37
17.06.2018. 13:30 Vučići Cibona - Vrijednosnice Osijek 30:45
17.06.2018. 15:20 Mladost Đurđevac - Vrijednosnice Osijek 24:38
17.06.2018. 15:20 Crikvenica - Vučići Cibona 20:55

PH U-13 Dječaci, Skupina D

16.06.2018. 08:30 Split - Dinamo Zagreb 53:28
16.06.2018. 10:30 Sesvete - Split 10:61
16.06.2018. 11:30 Pazin - Dinamo Zagreb 50:19
16.06.2018. 12:30 Zara - Sesvete 52:21
16.06.2018. 14:30 Zara - ŠK Tigrići Sl.Brod II 65:27
16.06.2018. 16:30 ŠK Tigrići Sl.Brod II - Pazin 18:39
16.06.2018. 18:30 Sesvete - Pazin 17:42
16.06.2018. 18:30 Zara - Split 33:49
16.06.2018. 19:30 ŠK Tigrići Sl.Brod II - Dinamo Zagreb 18:34
17.06.2018. 08:00 ŠK Tigrići Sl.Brod II - Sesvete 35:31
17.06.2018. 09:50 Split - ŠK Tigrići Sl.Brod II 55:24
17.06.2018. 10:45 Dinamo Zagreb - Sesvete 46:20
17.06.2018. 11:40 Pazin - Split 32:38
17.06.2018. 12:35 Dinamo Zagreb - Zara 34:41
17.06.2018. 14:25 Zara - Pazin 34:38

PH U-13 Dječaci, Skupina E

16.06.2018. 13:30 Larus - Kastav 34:54
16.06.2018. 15:30 Kastav - Mladost Ivanovec 73:31
16.06.2018. 15:30 ŠK Zadar - Larus 44:18
16.06.2018. 17:30 Mladost Ivanovec - Adriatic Split 17:53
16.06.2018. 19:30 Adriatic Split - ŠK Zadar 33:50
17.06.2018. 08:55 Adriatic Split - Kastav 54:56
17.06.2018. 16:15 Mladost Ivanovec - ŠK Zadar 6:63
17.06.2018. 18:05 Larus - Mladost Ivanovec 32:13
17.06.2018. 18:05 ŠK Zadar - Kastav 55:27
17.06.2018. 19:55 Adriatic Split - Larus 38:30

PH U-13 Dječaci, Skupina F

16.06.2018. 09:30 Zagreb - Medveščak 33:16
16.06.2018. 10:30 Čakovec - Zagreb 24:50
16.06.2018. 13:30 KK Požega - Čakovec 21:35
16.06.2018. 16:30 Medveščak - Trogir 26:45
16.06.2018. 18:30 Trogir - KK Požega 62:23
17.06.2018. 08:00 KK Požega - Medveščak 18:32
17.06.2018. 09:50 Zagreb - KK Požega 56:19
17.06.2018. 17:10 Čakovec - Medveščak 22:27
17.06.2018. 17:10 Trogir - Zagreb 28:39
17.06.2018. 19:00 Trogir - Čakovec 42:20

PH U-13 Dječaci, Skupina G

16.06.2018. 09:30 Cibona - Zagreb II 78:10
16.06.2018. 12:30 FSV Rijeka - Cibona 17:48
16.06.2018. 13:30 ABC Zadar - Zagreb II 50:27
16.06.2018. 16:30 Alkar - ABC Zadar 45:39
16.06.2018. 18:30 FSV Rijeka - Alkar 21:35
17.06.2018. 08:55 Zagreb II - FSV Rijeka 17:25
17.06.2018. 10:45 FSV Rijeka - ABC Zadar 28:39
17.06.2018. 12:35 Cibona - ABC Zadar 59:41
17.06.2018. 14:25 Cibona - Alkar 35:47
17.06.2018. 19:55 Alkar - Zagreb II 39:19

PH U-13 Dječaci, Skupina H

16.06.2018. 09:30 Dubrava - Bosco Zagreb 41:17
16.06.2018. 11:30 Dubrava - Life Class 54:9
16.06.2018. 13:30 Sonik Puntamika - Bosco Zagreb 32:33
16.06.2018. 14:30 Life Class - KK Radnik 14:63
16.06.2018. 16:30 KK Radnik - Sonik Puntamika 33:44
17.06.2018. 14:25 KK Radnik - Dubrava 27:43
17.06.2018. 16:15 Bosco Zagreb - KK Radnik 12:40
17.06.2018. 16:15 Sonik Puntamika - Life Class 55:23
17.06.2018. 18:05 Life Class - Bosco Zagreb 21:49
17.06.2018. 19:55 Dubrava - Sonik Puntamika 41:25

PH U-13 Dječaci, Osmina finala

18.06.2018. 12:15Cedevita - ŠK Dražen Petrović (SD Dubrava)
18.06.2018. 13:15Vučići Cibona - Split (SD Dubrava)
18.06.2018. 14:15Zapad - KS SMŽ (SD Dubrava)
18.06.2018. 15:15Vrijednosnice Osijek - Pazin (SD Dubrava)
18.06.2018. 16:15Alkar - KK Radnik (SD Dubrava)
18.06.2018. 16:15Kastav - Zagreb (SD Dubrava)
18.06.2018. 16:15ŠK Zadar - Trogir (SD Dubrava)
18.06.2018. 17:15Cibona - Dubrava (SD Dubrava)
Napomena: Klikom na utakmicu otvaraju se sastavi momčadi.