Nesretan poraz Cibone u Kopru…

Košarkaši Cibone su susretu 20. kola ABA lige kao gosti u Kopru izgubili od slovenskog prvaka Primorske sa 79:78 primivši tricu sa zvukom sirene s gotovo 20 metara. Pomalo nevjerojatan poraz Cibosa nalik onom iz finala ABA lige u Areni Zagreb kada je Kecman pogodio za pobjedu Partizana. Vukovi su kontrolirali rezultat i imali 13 razlike u trećoj četvrtini, a u posljednjih deset minuta iušli s +11 (71:60). Slabija igra u posljednjoj četvrtini vratila je Primorsku u susret, a domaćini su serijom 13:0 stigli i do prednosti 73:71. Tada kapetan Cibone Marin Rozić ubacuje dvije trice za 78:73 i kada se činilo da će važni bodovi u Zagreb nevjerojatna završnica koja je kulminirala tricom Marka Lukovića u posljednjoj sekundi.

Najučinkovitiji u sastavu Cibone bio je Matic Rebec sa 17 koševa, Filip Bundović dodao je 15, dok je Žiga Dimec sa 17 ubačaja predvodio Primorsku.