Završen finalni turnir Kupa regija... Mladost u završnici prepustila kup regija KA Osijek….

foto: kk Cedevita

Završen je finalni turnir kadetskog muškog kupa regija koji je po prvi puta igran. Naslpv je pripao KA Osijek koja je u finalu svladala zagrebačku Mladost 70:65 serijom 15:5 u posljednjih pet minuta, Osječane je predvodio najbolji strijalac i igrač završnog turnira Franco Filipović.

Kadeti - Kup Regija - Završni turnir, Za 3. mjesto

20.05.2018. 11:30 RI Basket Rijeka - ABC Zadar 65:88
Kadeti - Kup Regija - Završni turnir, Za 3. mjesto 1. 2. 3. 4. Kraj
RI Basket Rijeka 14 16 25 10 65
ABC Zadar 21 20 18 29 88
20.05.2018. / 11:30 30:41 35:47
RI Basket Rijeka
Borna Baćac Simper 19, Vito Smojver 11, Lukas Frković 8, Bojan Baić 8, Antonio Mohorić 7, Josip Smojver 4, Toni Mohorić 4, Matej Marković 4, Paulo Matječić 0, Noa Obradović 0, Leo Grdić 0, 0.
ABC Zadar
Petar Petković 20, Pave Dunatov 16, Pjero Stipanov 12, Lovre Stanović 11, Vito Babin 11, Luka Kasap 10, Antonio Sikirić 2, Patrik Bilić 2, Šime Buterin 2, Nino Kotrulja 2, Frane Sladić 0, Paško Frančeskini 0.

Kadeti - Kup Regija - Završni turnir, Finale

20.05.2018. 14:00 Mladost - KA Osijek 65:70
Kadeti - Kup Regija - Završni turnir, Finale 1. 2. 3. 4. Kraj
Mladost 21 16 15 13 65
KA Osijek 17 15 16 22 70
20.05.2018. / 14:00 37:32 28:38
Mladost
Daniel Pavičić 19, Luka Kanižaj 17, Mile Vukušić 16, Bruno Vuković 10, Jakov Plavetić 2, Dino Babić 1, Patrik Gregurin 0, Ivan Kramarić 0, Ivan Vukičević 0, Mislav Tatović 0, Patrick Mance 0, Igor Stanković 0.
KA Osijek
Franco Filipović 33, Dominik Greganović 16, Niko Lendić 6, Nikola Mavretić 5, Ivo Sušac 5, Petar Kozić 3, Matej Gerber 2, Matej Miškić 0, Marko Galović 0, Ivan Starčević 0, Mihael Mamić 0, 0, Karlo Raštegorac 0.

Strijelci: Kadeti - Kup Regija - Završni turnir

# Igrač Klub Ut. Koš.
1. Franco Filipović KA Osijek 2 52
2. Daniel Pavičić Mladost 2 50
3. Luka Kanižaj Mladost 2 39
4. Borna Baćac Simper RI Basket Rijeka 2 38
5. Dominik Greganović KA Osijek 2 36
6. Pjero Stipanov ABC Zadar 2 28
7. Vito Smojver RI Basket Rijeka 2 27
8. Petar Petković ABC Zadar 2 24
9. Mile Vukušić Mladost 2 22
10. Pave Dunatov ABC Zadar 2 22