Kadeti Dinama uvjerljivo izborili četvrtfinale PH…

Poznato je pet od osam sudionika četvrtfinala PH za kadete. Zagrebački Dinamo je danas u svojoj dvorani nadigrao Međimurje 87:34. Gosti su samo u trećoj četvrtini (22:13) uspijeli ubaciti dvocifreni broj poena, a susret je praktički bio rješen nakon prvog poluvremena kada je rezultat bio 41:15. Dinamo je predvodio Luka Vargek s 12 poena i 9 skokova. Niko Škrobot (11sk), Petar Jokanović i Vanja Mrduljaš su ubacili po 10 poena. Kod Međimurja najefikasniji Franjo Kranjčec (8).

Suparnik Dinama u četvrtfinalu je Bosco koji je jučer slavio protiv Zadra. Sutra će na parket Cibona koja će ugostiti Vedi iz Bjelovara i Cedevita Junior koja je domaćin Brodu. Završni F 8 turnir igra se od 28. – 30. srpnja u Zagrebu (SD Boško Božić Pepsi).