Mini košarka, U9: Novom Zagrebu pripao drugi turnir…

Danas je u dvorani OŠ Kajzerica odigran drugi turnir PH regije Centar u Mini košarci za dječake i djevojčice do 9. godina. Za razliku od prije dva tjedna kada je slavila Cedevita danas se boljim pokazao Novi Zagreb.

SKUPINE:

A – Črnomerec, Dubrava, Novi Zagreb
B – Rudeš, Larus, Cedevita, Pešća

REZULTATI:

Rudeš – Pešća  13:6  (4:3, 0:1, 5:0, 4:2)

Rudeš: K.Grabarić, L.Grabarić, Tirić 4, Dešić, Grujić, Primorac, Zorić, Ličina 9.
Pešća Cedevita: Čalušić, Garibović, Grubišin, Vrančić, Žmanc 2, Sieber 3, Vujasin, Hubak, Roso, Škalko, Šporčić 1, Paun.

Cedevita – Larus   26:7  (2:0, 14:0, 3:2, 7:5)

Cedevita: Kern 11, Orgulan 2, Maršić, Šuto, Sušec, Gradašević, Bobić, Knaus, Kliškinjić 9, Brkan 2, Mrkonjić 2, Primorac, Uroić, Horvat, Topić 2.
Larus: Pavičin, Kralj, Lučev, Ramljak, Brnjac, Živković 6, Ružičić 1, Delič, Polar, Šoštarić.

Dubrava – Črnomerec  13:9  (0:3, 7:2, 0:4, 6:0)

Dubrava: Višić, Kljajić 8, Dronjak, Težak 1, Žigić 4, Kranjčević, Jurić, Jolić, Novosel, Berić, Bodružić, Karadakić.
Črnomerec: Đurak, Čičko 3, Osmanlić, Rubeša, Čotić, Anić 2, Bezak, Prpić 2, Škugor 2, Čotić.

Rudeš – Cedevita  8:48  (0.15, 6:10, 2:9, 2:14)

Rudeš: K.Grabarić, L.Grabarić, Tirić 2, Dešić, Grujić, Frančić, Primorac, Zorić, Ličina 6.
Cedevita: Kern 14, Orgulan 2, Maršić, Šuto, Sušec 5, Gradašević, Bobić 12, Knaus, Kliškinjić 2, Brkan, Mrkonjić 3, Primorac, Uroić 4, Horvat 6, Topić.

Črnomerec – Novi Zagreb  3:34  (1:7, 0:9, 2:12, 0:6)

Črnomerec: Đurak, Čičko, Osmanlić, Rubeša, Čotić, Anić 2, Bezak, Prpić 1, Škugor, Čotić.
Novi Zagreb: Plavetić 6, Jurišić, Vujnović, Kokolić 2, Jurišinac 2, Garma 17, Bublić 2, Petrušić 2, Čulić 3, Wolf, Mikić.

Larus – Pešća  18:4  (0:2, 7:0, 8:2, 3:0)

Larus: Pavičin 2, Kralj 4, Lučev 4, Ramljak, Brnjac 4, Živković 3, Ružičić, Delič, Polar, Šoštarić.
Pešća Cedevita: Čalušić 2, Garibović, Grubišin 2, Vrančić, Žmanc, Sieber, Vujasin, Hubak, Roso, Škalko, Šporčić, Paun.

Larus – Rudeš   15:13  (5:2, 4:0, 4:4, 2:7)

Larus: Pavičin 2, Kralj, Lučev, Ramljak, Brnjac 2, Živković 4, Ružičić 7, Delič, Dolar, Šoštarić.
Rudeš: K.Grabarić, L.Grabarić, Tirić 7, Dešić, Grujić 2, Frančić, Primorac, Zorić 4, Ličina.

Cedevita – Pešća Cedevita   36:4  (10:0, 10:0, 12:0, 4:4)

Cedevita: Kern 6, Orgulan 4, Maršić 2, Šuto, Sušec 8, Gradašević, Bobić 6, Knaus 4, Kliškinjić 4, Brkan 1, Mrkonjić, Primorac, Uroić 1, Horvat, Topić 2.
Pešća Cedevita: Čalušić, Garibović, Grubišin 4, Vrančić, Žmanc, Sieber, Vujasin, Hubak, Roso, Škalko, Šporčić, Paun.

Novi Zagreb – Dubrava   22:12  (3:2, 7:2, 6:2, 6:6)

Novi Zagreb: Plavetić 4, Jurišić, Vujnović 3, Kokolić, Jurišinac 6, Garma 6, Bublić, Petrušić 3, Čulić, Wolf, Mikić.
Dubrava: Višić, Kljajić 6, Dronjak, Težak, Žigić, Kranjčević 4, Jurić, Jolić, Novosel 2, Berić, Bodružić, Karadakić.

za 5. mjesto Črnomerec – Rudeš    8:31  (4:2, 0:12, 4:10, 0:7)

Črnomerec: Đurak, Čičko, Osmanlić, Rubeša, Čotić, Anić 2, Bezak, Prpić 6, Škugor, Čotić.
Rudeš: K.Grabarić, L.Grabarić, Tirić 16, Dešić, Grujić 5, Frančić 2, Primorac, Zorić 4, Ličina 8.

za 3. mjesto Larus – Dubrava   27:7  (6:2, 4:2, 13:3, 4:0)

Larus: Pavičin 2, Kralj, Lučev, Ramljak 2, Brnjac 8, Živković 7, Ružičić 4, Delič, Dolar 4, Šoštarić.
Dubrava: Višić 2, Kljajić, Dronjak, Težak 3, Žigić 2, Kranjčević, Jurić, Jolić, Novosel, Berić, Bodružić, Karadakić.

za 1. mjesto Novi Zagreb – Cedevita  26:24  (8:4, 10:4, 2:10, 6:6)

Novi Zagreb: Plavetić 4, Jurišić 2, Vujnović 2, Kokolić 4, Jurišinac 6, Garma 8, Bublić, Petrušić, Čulić, Wolf, Mikić.
Cedevita: Kern 14, Orgulan, Maršić, Šuto, Sušec 2, Gradašević, Bobić 4, Knaus, Kliškinjić 2, Brkan, Mrkonjić, Primorac 2,Uroić, Horvat, Topić.

Konačni poredak:

  1. Novi Zagreb
  2. Cedevita
  3. Larus
  4. Dubrava
  5. Rudeš
  6. Črnomerec
  7. Pešća Cedevita