Završnica lige sportskih škola za dječake.... Cedevita uvjerljivo do naslova, Zagreb treći…

Cedevita pobjednik lige...

U Dubravi je danas završena Liga sportskih škola za dječake 2005.godište i mlađi. U prvoj ligi igran je završni turnir na kojem je Cedevita nastavila niz nepobjedivosti i bez poraza uvjerljivo osvojila prvo mjesto. Cibona je u polufinalu slavila protiv Zagreba koji se morao zadovoljiti trećim mjestom ispred Petrinje. U II. ligi odigrana je većina posljednjeg kola, a posljednji susret sezone u utorak će odigrati Medveščak – Bosco.

Dječaci 2005 - I.liga, Polufinale 1. 2. 3. 4. Kraj
Cedevita 10 17 10 13 50
Petrinja 10 2 9 11 32
27.05.2018. / 12:00 27:12 23:20
Cedevita
Ivor Vušak 18, Toma Gašaj 8, Noa Zemljić 8, Zvonimir Kujundžić 6, Damir Huskić 6, Karlo Mutapčić 2, Pavel Folnović 2, Karlo Živolić 0, Roko Vrdoljak 0, Jakov Brkić 0, Ivan Pavković 0, Karlo Grbić 0, Damjan Crnković 0, Noa Škrobot 0.
Petrinja
Sven Gavranović 19, Božo Mislav Šako 5, Mirko Stjepanović 5, Marino Križanović 2, David Sklepić 1, Marko Križić 0, Matej Baćan 0, Tibor Rapaić 0, Filip Bezak 0, Tin Čubić 0.

Dječaci 2005 - I.liga, Polufinale 1. 2. 3. 4. Kraj
Zagreb 16 10 8 7 41
Cibona 6 14 13 11 44
27.05.2018. / 12:00 26:20 15:24
Zagreb
Matej Akrap 16, Lovre Pešić 11, Nino Žarković 6, Niko Bandov 3, Viktor Žigić 2, Ante Ćosić 2, Bartol Crnjak 1, Martin Solenički 0, Berislav Maurović 0, Marko Bilić 0, Ivan Matko Ikić 0, Roko Žigić 0.
Cibona
Luka Frančešević 13, Karlo Križanac 13, Arian Miškulin 11, Luka Petranović 2, Marko Ljubičić 2, David Josip Andrijanić 2, Roko Brdar 1, Šimun Mustafić 0, Andrej Nick Aleksić 0, Tibor Sekely 0.

Dječaci 2005 - I.liga, Za 3. mjesto 1. 2. 3. 4. Kraj
Petrinja 7 7 12 10 36
Zagreb 4 12 17 14 47
27.05.2018. / 14:00 14:16 22:31
Petrinja
Sven Gavranović 15, Marino Križanović 6, David Sklepić 6, Marko Križić 4, Božo Mislav Šako 3, Mirko Stjepanović 2, Tibor Rapaić 0, Matej Baćan 0, Filip Bezak 0, Tin Čubić 0.
Zagreb
Matej Akrap 17, Nino Žarković 15, Lovre Pešić 7, Martin Solenički 6, Ante Ćosić 2, Roko Žigić 0, Viktor Žigić 0, Berislav Maurović 0, Marko Bilić 0, Bartol Crnjak 0, Ivan Matko Ikić 0, Niko Bandov 0.

Zagrebu treće mjesto

Dječaci 2005 - I.liga, Finale 1. 2. 3. 4. Kraj
Cedevita 17 21 13 22 73
Cibona 5 2 11 4 22
27.05.2018. / 14:00 38:7 35:15
Cedevita
Ivor Vušak 16, Zvonimir Kujundžić 15, Noa Zemljić 14, Pavel Folnović 6, Roko Vrdoljak 4, Toma Gašaj 4, Damir Huskić 4, Karlo Mutapčić 4, Noa Škrobot 4, Karlo Grbić 2, Ivan Pavković 0, Damjan Crnković 0, Karlo Živolić 0, Jakov Brkić 0.
Cibona
Luka Frančešević 6, Marko Ljubičić 6, Karlo Križanac 6, Tibor Sekely 2, Arian Miškulin 2, Andrej Nick Aleksić 0, David Josip Andrijanić 0, Roko Brdar 0, Luka Petranović 0, Šimun Mustafić 0.

Cibona viceprvak

Strijelci: Dječaci 2005 - I.liga

# Igrač Klub Ut. Koš.
1. Sven Gavranović Petrinja 16 247
2. Noa Zemljić Cedevita 16 205
3. Ivor Vušak Cedevita 16 199
4. Matej Akrap Zagreb 14 184
5. Luka Frančešević Cibona 16 179
6. Karlo Križanac Cibona 16 153
7. Lovre Pešić Zagreb 15 140
8. Božo Mislav Šako Petrinja 16 136
9. Nino Žarković Zagreb 15 121
10. Zvonimir Kujundžić Cedevita 16 116

Sven Gavranović (Petrinja)

Dječaci 2005 - II.LIGA, 20. kolo

24.05.2018. 21:05 Cedevita II - Dubrava II 29:20
27.05.2018. 08:20 Medveščak - Maksimir 29:25
27.05.2018. 08:20 Cedevita II - Dugo Selo 66:7
27.05.2018. 08:20 Zapad - Larus II 31:24
27.05.2018. 09:15 Zapad - Bosco Zagreb 45:17
27.05.2018. 09:15 Larus II - Dugo Selo 27:16
27.05.2018. 10:10 Maksimir - Gorica 13:33
27.05.2018. 10:10 Zagreb II - Sisak 40:32
27.05.2018. 11:05 KK Šanac - Larus II 23:35
27.05.2018. 11:05 Gorica - Sesvete 33:23
29.05.2018. 20:15 Bosco Zagreb - Medveščak 15:33
Dječaci 2005 - II.LIGA, 20. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Medveščak 10 7 10 2 29
Maksimir 8 3 4 10 25
27.05.2018. / 08:20 17:11 12:14
Medveščak
Noa Golić 14, Jan Balala 5, Ivor Jerkić 4, Nikša Barišić 2, Axel Adam Dubravčić 2, Toma Jaran 2, Jakov Kusanović 0, Gabrijel Kuzmić 0, Nikša Roksandić 0.
Maksimir
Luka Sandev 7, Andro Motušić 6, Tin Molan 5, Ismar Ćorić 3, Bartul Sladoljev 2, Lovro Perić 2, Mihael Kolaković 0, Armin Ćorić 0.
Dječaci 2005 - II.LIGA, 20. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Cedevita II 27 11 20 8 66
Dugo Selo 2 3 1 1 7
27.05.2018. / 08:20 38:5 28:2
Cedevita II
Marat Kos 12, Filip Vidović 10, Lovro Bolšec 8, Bruno Bubalo 7, Toma Ćorić 6, Borna Prlić 6, Donat Dolinar 6, Josip Krizmanić 6, Marin Andrić 4, Goran Šustek 1, Dario Iverlač 0.
Dugo Selo
Silvestar Frane Orešković 4, Luka Lisica 2, Mislav Dobra 1, David Nuši 0, Jure Marčinković 0, Matija Kuprešak 0, Lenox Grđan 0, Luka Josipović 0.
Dječaci 2005 - II.LIGA, 20. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zapad 10 8 13 0 31
Larus II 4 6 4 10 24
27.05.2018. / 08:20 18:10 13:14
Zapad
Marko Acman 12, Nikola Kontrec 6, Fran Glušić 4, Grgo Katić 3, Bruno Miličević 2, Tin Tuba 2, Fran Brzović 2, Lovro Šimić 0, Alen Avdagić 0, Marko Stipić 0, Niko Grlica 0, Marko Strika 0, Fabijan Starčević 0, David Mršić 0.
Larus II
Niko Rimac 8, Bernard Lukač 4, Vito Perić 4, Nikola Matek 3, Benjamin David Lapple 2, Patrik Martinovski 2, Marko Slivarić 1, Vito Strmečki 0, Goran Omin Kolarac 0, Ivan Brnjac 0.
Dječaci 2005 - II.LIGA, 20. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zapad 6 15 15 9 45
Bosco Zagreb 11 0 3 3 17
27.05.2018. / 09:15 21:11 24:6
Zapad
Grgo Katić 14, Bruno Miličević 6, Nikola Kontrec 5, Niko Grlica 5, Marko Acman 4, David Mršić 3, Tin Tuba 2, Lovro Šimić 2, Marko Strika 2, Fran Brzović 2, Marko Stipić 0, Alen Avdagić 0, Fabijan Starčević 0, Fran Glušić 0.
Bosco Zagreb
Josip Došen 7, Vid Jakubin 4, Niko Sekulić 3, Ante Perić 2, Marko Madunović 1, Jakov Bulić 0, Edgar Salihović 0, Ivan Nagy 0.
Dječaci 2005 - II.LIGA, 20. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Larus II 5 8 6 8 27
Dugo Selo 6 0 5 5 16
27.05.2018. / 09:15 13:6 14:10
Larus II
Ivan Karlo 10, Nikola Matek 4, Luka Harcet 4, Niko Rimac 3, Marko Slivarić 2, Patrik Martinovski 2, Jakov Alilović 2, Adrian Babić Herceg 0, Ivan Mikloška 0, Nikola Martinović 0, Filip Mandek 0, Vito Strmečki 0, Andor Galić 0.
Dugo Selo
Luka Josipović 7, Silvestar Frane Orešković 7, Matija Kuprešak 2, David Nuši 0, Jure Marčinković 0, Luka Lisica 0, Lenox Grđan 0, Mislav Dobra 0.
Dječaci 2005 - II.LIGA, 20. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zagreb II 7 9 14 10 40
Sisak 12 4 10 6 32
27.05.2018. / 10:10 16:16 24:16
Zagreb II
Noa Palokaj 11, Nikola Lebeda 10, Marin Gerovac 6, Petar Peroković 4, Luka Grubić 3, Viktor Trtanj 2, Rok Bojanić Dujmović 2, Grgur Žugaj 2, Domagoj Car 0, Ivor Ivanić 0, Roko Perica 0, Toma Popović 0.
Sisak
Samson Vijačkić 16, Nicolas Ciprić 5, Karlo Medaković 4, Boris Đakula 2, Leonardo Ičanović 2, Mihael Kastmiler 2, Matija Petrinović 1, Luka Smuđ 0, Renato Badjiković 0, Filip Drešar 0.
Dječaci 2005 - II.LIGA, 20. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Maksimir 1 4 2 6 13
Gorica 5 10 10 8 33
27.05.2018. / 10:10 5:15 8:18
Maksimir
Luka Sandev 8, Tin Molan 3, Andro Motušić 2, Bartul Sladoljev 0, Ismar Ćorić 0, Armin Ćorić 0, Lovro Perić 0, Mihael Kolaković 0.
Gorica
Jakov Ninić 11, Borna Pereković 8, Andrej Mudrinić 6, Lovro Svetlošak 2, Ante Tomić 2, Adrijan Vitez 2, Marko Baričić 2, Fran Stipić 0, Leon Žigrović 0.
Dječaci 2005 - II.LIGA, 20. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Gorica 8 8 5 12 33
Sesvete 3 6 6 8 23
27.05.2018. / 11:05 16:9 17:14
Gorica
Jakov Ninić 12, Ante Tomić 8, Borna Pereković 6, Andrej Mudrinić 3, Adrijan Vitez 2, Marko Baričić 2, Leon Žigrović 0, Lovro Svetlošak 0, Fran Stipić 0.
Sesvete
Ivano Klanac 10, Luka Kustura 8, Marijan Rimac 3, Ivan Bjeliš 2, Borna Čorak 0, Luka Čorak 0, Gregor Kulić 0, Željko Mihaljević 0, Tomislav Ćorić 0, Luka Žagar 0.
Dječaci 2005 - II.LIGA, 20. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
KK Šanac 4 6 5 8 23
Larus II 6 10 9 10 35
27.05.2018. / 11:05 10:16 13:19
KK Šanac
Luka Milanović 9, Kale Marković 5, Ivan Bošnjak 4, Ivano Prpić 4, Dorian Mihelić 1, Antonio Tatalović 0, Antun Crnić 0, Pavao Močnik 0, Ivano Perišin 0.
Larus II
Ivan Karlo 6, Nikola Matek 6, Niko Rimac 6, Marko Slivarić 5, Jakov Alilović 2, Patrik Martinovski 2, Vito Strmečki 2, Nikola Martinović 2, Andor Galić 2, Luka Harcet 2, Ivan Mikloška 0, Filip Mandek 0.

Dječaci 2005 - II.LIGA

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Cedevita II 13 13 0 11 - 0 2 - 0 578 223 +355 26
2. Zapad 13 12 1 5 - 0 7 - 1 458 235 +223 25
3. Dubrava II 13 9 4 6 - 2 3 - 2 402 293 +109 22
4. Gorica 13 9 4 6 - 1 3 - 3 378 293 +85 22
5. Zagreb II 13 8 5 6 - 1 2 - 4 404 364 +40 21
6. Medveščak 12 7 5 3 - 2 4 - 3 334 276 +58 19
7. Larus II 13 6 7 3 - 2 3 - 5 309 333 -24 19
8. KK Šanac 13 6 7 4 - 6 2 - 1 330 386 -56 19
9. Sisak 13 5 8 4 - 5 1 - 3 326 383 -57 18
10. Sesvete 13 4 9 0 - 2 4 - 7 273 428 -155 17
11. Samobor 13 3 10 2 - 8 1 - 2 283 339 -56 16
12. Dugo Selo 13 3 10 1 - 2 2 - 8 209 458 -249 16
13. Bosco Zagreb 12 3 9 2 - 2 1 - 7 305 401 -96 15
14. Maksimir 13 2 11 0 - 4 2 - 7 196 373 -177 15