Kup K.Ćosića: Cedevita Junior ostala bez III.kruga…

Jedini zagrebački prvoligaš Cedevita Junior koji je izborio nastup u II.krugu Kupa Krešimra Ćosića doživio je poraz, pa će tako u osmini finala iz Zagreba nastupiti Cibona, Dubrava Furnir i Hermes Analitica.

Domaći Omiš Čagalj Tours bio je bolji od Cedevite Junior 81:74. Iako su dobili prvu četvrtinu 19:17 izabranici Marka Trninića odigrali su slabu drugu i treću četvrtinu nakon koje je Omiš imao 19 razlike (67:48). Maksimum gostiju bio je dolazak na minus 5 (77:72) na dvije minute do kraja.

Željko Jović je predvodio domaćine s 29 poena. Ivan Jukić i Josip Matijević su ubacili po 14. Kod Cedevite Junior Matej Buovac i Petar Ogrizović su ubacili po 15,  Aleksa Gatarić 14, a Matej Bošnjak 13 poena.