Kadeti: Startao drugi dio sezone…

foto: kksamobor.hr

Utakmicama 1.kola u razigravanjima za plasman danas je startao drugi dio muških kadetskih liga.

II.Kadetska liga (1-4), 1. kolo

19.01.2019. 15:00 Sesvete - Podsused 74:62
19.01.2019. 16:30 Medveščak - Zabok 85:50
20.01.2019. 14:30 Fortuna - Cedevita II 61:99
II.Kadetska liga (1-4), 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Sesvete 17 22 24 11 74
Podsused 9 16 18 19 62
19.01.2019. / 15:00 39:25 35:37
Sesvete
Erik Tomurad 18, Jagor Rakić 16, Fran Petrlić 13, Luka Žgela 10, Jakov Poštolka 9, Ivan Dino Bežovan 8, Petar Marković 0, Roko Mašković 0, Marko Pavić 0, Marko Tomić 0.
Podsused
Tin Šestak 25, Šimun Barić 11, Luka Jerković 7, Tomislav Matanović 6, Luka Rašić 4, Fran Filip Junaković 3, Vice Lončar 2, Igor Vulelija 2, Damjan Filipović 2, Marko Divjak 0.
II.Kadetska liga (1-4), 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Medveščak 23 24 16 22 85
Zabok 17 7 10 16 50
19.01.2019. / 16:30 47:24 38:26
Medveščak
Max Karačić 18, Paolo Istanbuli 17, Fran Belas 15, Lovro Došen 10, Gabrijel Mikulić 8, Domagoj Frljak 8, Jakov Jacović 5, Jan Begović 2, Antonio Vuk 2, Leon Salopek 0.
Zabok
Franjo Elčić 21, Mihael Tomić 10, Danijel Strehovec 9, Karlo Borovčak 6, Karlo Krznar 2, Filip Svečnjak 2, Jan Kroflin 0, Marko Stipić 0, Luka Smetiško 0, Tin Gvozdanović 0.

II.Kadetska liga (5-8), 1. kolo

19.01.2019. 15:15 Gorica - Petrinja 48:66
19.01.2019. 16:20 Samobor - Sisak 80:65
19.01.2019. 17:30 Univers Bosco - Velgor 48:73
II.Kadetska liga (5-8), 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Gorica 10 12 11 15 48
Petrinja 16 15 24 11 66
19.01.2019. / 15:15 22:31 26:35
Gorica
Antonio Janjić 12, Jerko Vujević 11, Fran Maletić 8, Ante Vujević 7, Tin Getz 5, Andrej Mudrinić 3, Tin Stiplošek 2, Fran Alpeza 0, Jakov Ninić 0.
Petrinja
Sven Gavranović 19, Marco Gelo 15, Domagoj Šako 9, Niko Bezak 8, Marin Radošević 7, Blaženko Nikolić 4, Božo Mislav Šako 2, Sebastijan Beriša 2, Marin Bobeta 0, Ante Radošević 0, Marino Križanović 0.
II.Kadetska liga (5-8), 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Samobor 21 21 20 18 80
Sisak 23 8 12 22 65
19.01.2019. / 16:20 42:31 38:34
Samobor
Leonardo Klišanić 31, Roko Spaseski Baburek 18, Roko Sedlar 14, Lovro Razum 12, Marin Sirovica 3, Lovro Sedlar 2, Leon Čizmok 0, Josip Pleš 0, Marat Kos 0, Ivan Miklenić 0.
Sisak
Lovro Perković 25, Karlo Petrinović 23, Mihael Jordan 8, Luka Davidović 6, Josip Akrap 2, Leonardo Ičanović 1, Mihael Kastmiler 0.
II.Kadetska liga (5-8), 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Univers Bosco 9 14 21 4 48
Velgor 18 21 18 16 73
19.01.2019. / 17:30 23:39 25:34
Univers Bosco
Roberto Mazarekić 21, Tin Talan 12, Filip Hofman 6, Ivan Pilekić 3, Mislav Popović 2, Max Talan 2, Karlo Hegedić 2, Luka Ivančić 0, Antonio Mamić 0, Ivan Vonić 0, Antonio Cimaš 0.
Velgor
Mario Lacić 33, Ivan Vukojević 12, Tino Panza 7, Matej Maršić 6, Marko Vidić 4, Leo Katkić 4, Filip Gudeljević 2, Gabriel Farkaš 2, Petar Brzović 2, Fran Maleš 1, Bruno Tomić 0, Filip Logarušić 0.

III. Kadetska liga (7-11), 1. kolo

19.01.2019. 12:30 Dugo Selo - Bosco Zagreb II 78:56
19.01.2019. 15:20 Zrinjevac 1937 - Jaska 80:40
III. Kadetska liga (7-11), 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Dugo Selo 23 19 21 15 78
Bosco Zagreb II 12 18 16 10 56
19.01.2019. / 12:30 42:30 36:26
Dugo Selo
Paulo Borovec 27, Petar Radoš 14, Kristijan Kuprešak 12, Luka Lovrić 7, Borna Gudelj 7, Vlado Remenar 6, Tomislav Kolarić 5, Dino Hujić 0, Marko Perković 0, Martin Barilić 0.
Bosco Zagreb II
Andro Pećarić 19, Viktor Čurčić 15, Ilija Zovkić 8, Stipe Perica 6, Josip Živković 4, Vito Vejnović 2, Gabrijel Biočić 2, Luka Perkušić 0, Zvonimir Pipić 0, Bruno Milaković 0.
III. Kadetska liga (7-11), 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zrinjevac 1937 22 18 21 19 80
Jaska 11 13 7 9 40
19.01.2019. / 15:20 40:24 40:16
Zrinjevac 1937
Jan Latović 22, Bruno Petrlić 16, Ivan Ricijaš 15, Nikola Martinec Slako 12, Manuel Bazina 7, Marko Grladinović 4, Marko Herceg 4, Rene Kvastek 0, Ivan Kovačević 0, Lovro Burušić 0.
Jaska
Marko Antonio Turkalj 14, Jan Jalšovec 9, Filip Tutek 6, Nikola Knežević 4, Tin Fresl 4, Zvonimir Rožić 3, Tilio Baotić 0, Luka Štimac 0.