U 11.kolu Jedinstvene kadetske lige... Split u nastavku nadigrao Dubravu…

U 11.kolu Jedinstvene kadetske lige Dubrava je gostovala kod Splita i doživjela poraz 87:62. Odlično prvo poluvrijeme Dubravaša donijelo je prednost na poluvremenu 41:32. Treću četvrtinu domaćini 0tvaraju serijom 20:4 i dolaze do prednosti 52:45. Momčad Srećka Medvedeca rezultatski priključak držala je do početka posljednje četvrtine (61:54), a domaćini su tada utakmicu završili serijom 26:6.

Ivan Perasović (26) i Karlo Fulgosi (13) su predvodili Split, a kod Dubrave Marko Prelec je ubacio 18, Jan Grabovac 17, a Vito Vlahovec 10 poena.

”Raspali smo se u trećoj, imamo stalno taj problem kada se rano opustimo što naa na kraju košta dobrog rezultata. Ušli smo prelagano u nastavak, Split je to preokrenuo, bio bolji u drugom poluvremenu i zasluženo pobijedio” – kazao je trener Dubrave Srećko Medvedec. Slično je razmišljao i trener Splita Srđan Subotić ”Dvije četvrtine smo spavali, tražili se, ali nakon poluvremenu smo se skupili, dignuli agresivnost, igrali hrabrije, odigrali vrhunski i to je presudilo pobjednika” – rekao je Subotić.

Dubrava nastavlja putovanje prema Dubrovniku gdje u subotu igra utakmicu 10.kola.