Danas devet utakmica... Cibona i Sesvete bez poraza, Medveščak uvjerljiv…

Bosco - Cibona

Danas se igra devet muških kadetskih utakmica.

I. Kadetska liga

24.11.2018. 12:00 Bosco Zagreb - Cibona 59:92
I. Kadetska liga, 10. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Bosco Zagreb 20 10 12 17 59
Cibona 29 26 19 18 92
24.11.2018. / 12:00 30:55 29:37
Bosco Zagreb
Stjepan Juroš 17, Ivan Budimlija 14, Luka Mršić 11, Vito Žurić 6, Petar Gulija 5, Fran Rajković 2, Roko Sekulić 2, Fran Husinec 2, Luka Bulić 0, Mateo Lončar 0, Teo Musa 0.
Cibona
Noa Svoboda 27, Vito Vujović 23, Nikola Ivanetić 14, Lovro Hajdinović 13, Roko Mirković 7, Filip Kalajžić 4, Luka Kumanović 2, Jakov Križan 2, Mihael Linde 0.

I. Kadetska liga

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Cibona 10 10 0 4 - 0 6 - 0 905 601 +304 20
2. Cedevita 9 6 3 3 - 2 3 - 1 783 558 +225 15
3. Dubrava 9 6 3 3 - 2 3 - 1 736 652 +84 15
4. Bosco Zagreb 10 5 5 3 - 2 2 - 3 682 704 -22 15
5. Mladost 9 4 5 2 - 2 2 - 3 653 656 -3 13
6. Hermes Analitica 9 4 5 1 - 3 3 - 2 698 705 -7 13
7. Dinamo Zagreb 9 2 7 2 - 3 0 - 4 595 709 -114 11
8. Zapruđe 9 0 9 0 - 5 0 - 4 387 854 -467 9

II. kadetska liga

24.11.2018. 10:20 Velgor - Zabok 52:92
24.11.2018. 14:15 Podsused - Samobor 73:53
24.11.2018. 16:00 Fortuna - Sisak 73:65
24.11.2018. 16:30 Medveščak - Petrinja 104:68
24.11.2018. 17:30 Univers Bosco - Sesvete 52:91
II. kadetska liga, 9. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Velgor 7 19 14 12 52
Zabok 28 25 15 24 92
24.11.2018. / 10:20 26:53 26:39
Velgor
Mario Lacić 19, Ivan Vukojević 12, Luka Šekerija 11, Marko Vidić 4, Leo Katkić 2, Filip Logarušić 2, Petar Brzović 2, Filip Gudeljević 0, Frane Šupe 0, Luka Skarić 0, Fran Maleš 0, Nicolas Zvonar 0.
Zabok
Karlo Borovčak 33, Franjo Elčić 20, Danijel Strehovec 18, Mihael Tomić 12, Tin Gvozdanović 5, Marko Stipić 4, Karlo Krznar 0, Luka Smetiško 0, Luka Majsec 0, Jan Kroflin 0.
II. kadetska liga, 9. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Podsused 14 17 23 19 73
Samobor 14 10 14 15 53
24.11.2018. / 14:15 31:24 42:29
Podsused
Tin Šestak 22, Tomislav Matanović 14, Luka Balog 6, Vice Lončar 6, Fran Filip Junaković 6, Marko Divjak 4, Damjan Filipović 4, Šimun Barić 4, Dominik Bambir 4, Patrik Ćuže 3, Matej Mihalić 0, G Šušak 0.
Samobor
Roko Spaseski Baburek 15, Leonardo Klišanić 11, Leonardo Rubinić 8, Roko Sedlar 6, Lovro Sedlar 6, Lovro Razum 5, Niko Mixich 2, Marin Sirovica 0, Dane Crljen 0, Ivan Miklenić 0, Dorijan Mihalić 0.
II. kadetska liga, 9. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Fortuna 22 14 10 27 73
Sisak 18 17 13 17 65
24.11.2018. / 16:00 36:35 37:30
Fortuna
Branimir Hrsto 21, Dominik Ladan 16, Mihovil Grubišić 14, Dominik Brekalo 8, Domagoj Vukmanić 5, Lovro Harmić 5, Karlo Martinčić 4, Tin Kuhner 0, Dominik Grubišić 0, Patrik Gašparić 0.
Sisak
Karlo Petrinović 29, Lovro Perković 11, Ivan Baiutti 8, Ivan Matleković 8, Mihael Jordan 5, Josip Akrap 4, Marin Prosenjak 0, Arijan Suljanović 0.
II. kadetska liga, 9. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Medveščak 29 28 28 19 104
Petrinja 16 16 18 18 68
24.11.2018. / 16:30 57:32 47:36
Medveščak
Max Karačić 23, Fran Belas 14, Lovro Došen 13, Paolo Istanbuli 12, Gabrijel Mikulić 11, Domagoj Frljak 10, Jakov Jacović 10, Jan Begović 6, Antonio Vuk 5.
Petrinja
Sven Gavranović 30, Marco Gelo 11, Božo Mislav Šako 8, Niko Bezak 8, Marin Radošević 6, Domagoj Šako 4, Sebastijan Beriša 1, Blaženko Nikolić 0.
II. kadetska liga, 9. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Univers Bosco 19 10 12 11 52
Sesvete 29 27 19 16 91
24.11.2018. / 17:30 29:56 23:35
Univers Bosco
Roberto Mazarekić 26, Tin Talan 9, Filip Hofman 8, Ante Bilić 4, Antonio Mamić 3, Mislav Popović 2, Antonio Cimaš 0, Ivan Vonić 0, Luka Ivančić 0, Ivan Pilekić 0, Max Talan 0, Karlo Hegedić 0.
Sesvete
Erik Tomurad 16, Jagor Rakić 16, Luka Žgela 15, Ivan Dino Bežovan 11, Roko Mašković 8, Fran Petrlić 7, Jakov Poštolka 5, Ivan Abičić 5, Roko Jakaša 4, Marko Tomić 2, Petar Marković 2.

III. kadetska liga

24.11.2018. 10:00 KK Šanac - Zrinjevac 1937 56:50
24.11.2018. 14:30 Bosco Zagreb II - Dugo Selo 97:45
24.11.2018. 15:30 Zapad - Otočac 74:59
III. kadetska liga, 9. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
KK Šanac 16 19 10 11 56
Zrinjevac 1937 16 7 18 9 50
24.11.2018. / 10:00 35:23 21:27
KK Šanac
Antonio Muža 22, Jan Mavrović 14, Luka Vučetić 9, Ivan Babić 4, Ivan Lovrinić 3, Karlo Karlica 2, Mateo Car 2, Luka Jurčić 0, Toni Mavrović 0, Dorijan Mihelić 0, Luka Milanović 0, Toni Katić 0.
Zrinjevac 1937
Jan Latović 23, Ivan Kovačević 11, Manuel Bazina 9, Nikola Martinec Slako 5, Lovro Burušić 2, Marko Herceg 0, Marko Grladinović 0, Bruno Petrlić 0, Ivan Ricijaš 0, Bruno Burčul 0.
III. kadetska liga, 9. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Bosco Zagreb II 30 19 22 26 97
Dugo Selo 8 12 11 14 45
24.11.2018. / 14:30 49:20 48:25
Bosco Zagreb II
Lovro Jakić 21, Luka Perkušić 19, Viktor Čurčić 17, Stipe Perica 9, Fran Matanović 8, Josip Živković 7, Mislav Puljiz 6, Gabrijel Biočić 4, Zvonimir Pipić 2, Ilija Zovkić 2, Andro Pećarić 2.
Dugo Selo
Tomislav Kolarić 11, Frane Eranović 10, Borna Gudelj 8, Petar Radoš 8, Paulo Borovec 4, Marko Perković 3, Kristijan Kuprešak 1, Dino Hujić 0, Martin Barilić 0.
III. kadetska liga, 9. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zapad 23 18 16 17 74
Otočac 21 14 14 10 59
24.11.2018. / 15:30 41:35 33:24
Zapad
David Grabovac 28, Ivan Bradić 18, Filip Naglić 14, Ivan Nenadić 12, Mihael Tomić 2, Tadej Buljan 0, Marin Kelava 0, Bruno Purgar 0, Fran Damiš 0, Sven Matić 0, Marko Haralović 0, Borna Brlečić 0.
Otočac
Ivan Burić 16, Marko Šporčić 14, Juraj Stopić 14, Josip Podnar 12, Marino Dubravčić 3, Dominik Orešković 0, Ivan Njegovan 0.