Šanac slavio kod Pešće... Kadeti: Mladost i Cedevita II lako, Zapad bolji od Agrodalma…

Fortuna - Cedevita II

Danas se igra šest utakmica II.dijela kadetskih liga.

I. kadetska liga (II.dio), 1. kolo

20.01.2019. 10:00 Mladost - Zapruđe 81:54
20.01.2019. 11:00 Hermes Analitica - Dinamo Zagreb 77:60
I. kadetska liga (II.dio), 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Mladost 17 20 16 28 81
Zapruđe 12 15 15 12 54
20.01.2019. / 10:00 37:27 44:27
Mladost
Luka Kanižaj 16, Fran Kosor 16, Duje Damjanić 10, Filip Leko 9, Ivan Vukičević 8, Pavao Bašić 6, Marko Suknaić 5, Dominik Imrović 4, Marko Begović 4, Igor Stanković 3, Jakov Čengić 0.
Zapruđe
Vito Krijes Katičić 22, Matija Matanović 22, Marin Bošković 7, Bruno Milaković 2, Filip Bačurin 1, Leon Vrbanec 0, Bruno Vujinović 0, Nikola Bilanđija 0, Darko Dujmović 0.
I. kadetska liga (II.dio), 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Hermes Analitica 17 16 25 19 77
Dinamo Zagreb 16 16 9 19 60
20.01.2019. / 11:00 33:32 44:28
Hermes Analitica
Jan Ristovski 18, Jakov Lončar 18, Luka Gračanin 13, Grgur Brčić 13, Luka Laknar 10, Robert Ćorić 3, Luka Kolačević 2.
Dinamo Zagreb
Lobel Barač 16, Mak Vuković 13, Aldin Hasanbegović 9, Marko Vujatović 7, Tin Salopek 6, Tonko Brkušić 4, Ante Ledić 3, Andrej Matić 2, Viero Mujanović 0, Karlo Marinović 0.

II.Kadetska liga (1-4), 1. kolo

19.01.2019. 15:00 Sesvete - Podsused 74:62
19.01.2019. 16:30 Medveščak - Zabok 85:50
20.01.2019. 14:30 Fortuna - Cedevita II 61:99
II.Kadetska liga (1-4), 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Fortuna 17 15 22 7 61
Cedevita II 19 31 25 24 99
20.01.2019. / 14:30 32:50 29:49
Fortuna
Branimir Hrsto 15, Sven Brcković 13, Dominik Ladan 12, Dominik Brekalo 6, Domagoj Vukmanić 5, Mateo Gašparić 4, Lovro Harmić 2, Patrik Gašparić 2, Mihovil Grubišić 1, Robert Tursan 1, Fran Škoda 0.
Cedevita II
Filip Brkić 20, Sven Olah 19, Lovre Škara 11, Leon Šljivarić 11, Stjepan Kalamiza 10, Bruno Mamić 9, Filip Potočić 8, Florijan Sabljić 6, Bojan Tišma 5, Ivica Lebeda 0, Luka Dumanić 0.

II.Kadetska liga (1-4)

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Sesvete 6 6 0 5 - 0 1 - 0 477 364 +113 12
2. Cedevita II 6 4 2 2 - 0 2 - 2 497 398 +99 10
3. Medveščak 6 4 2 2 - 0 2 - 2 457 403 +54 10
4. Zabok 6 2 4 2 - 1 0 - 3 390 396 -6 8
5. Podsused 6 1 5 1 - 4 0 - 1 347 451 -104 7
6. Fortuna 6 1 5 0 - 1 1 - 4 338 494 -156 7

III. Kadetska liga (1-6), 1. kolo

20.01.2019. 12:30 Pešća Cedevita - KK Šanac 49:64
20.01.2019. 12:30 Zapad - Agrodalm 86:67
20.01.2019. 20:15 Ivanić - Maksimir 61:83
III. Kadetska liga (1-6), 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Pešća Cedevita 7 20 16 6 49
KK Šanac 12 18 14 20 64
20.01.2019. / 12:30 27:30 22:34
Pešća Cedevita
Antonio Zaneti 15, Fran Božić 10, Luka Klemen 6, Filip Klemen 5, Karlo Alvir 5, Fran Remenar 3, Zlatan Mehmedović 3, Marko Ravlić 2, Ivor Prister 0.
KK Šanac
Ivan Babić 26, Ivan Lovrinić 20, Luka Vučetić 15, Toni Mavrović 2, Karlo Karlica 1, Mateo Car 0, Antonio Muža 0, Jan Mavrović 0, Dorijan Mihelić 0, Luka Milanović 0, Toni Katić 0, Luka Jurčić 0.
III. Kadetska liga (1-6), 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zapad 29 15 15 27 86
Agrodalm 11 18 20 18 67
20.01.2019. / 12:30 44:29 42:38
Zapad
Ivan Bradić 27, Ivan Nenadić 14, David Grabovac 13, Mihael Tomić 10, Filip Naglić 10, Juraj Štefec 6, Fran Damiš 2, Marin Kelava 2, Borna Brlečić 2, Dominik Šimić 0.
Agrodalm
Niko Škrobot 22, Filip Vitković 20, Timo Maksan 9, Goran Gruborović 9, Marko Osmokrović 5, Luka Iveljić 2, Marko Zrilić 0.
III. Kadetska liga (1-6), 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Ivanić 13 12 26 10 61
Maksimir 21 27 18 17 83
20.01.2019. / 20:15 25:48 36:35
Ivanić
Tin Acinger 36, Frano Radašević 10, Egon Skendrović 8, Josip Pelesk 3, Kristijan Korbus 2, Adam Vuković 2, D Piljek 0, Goran Vešligaj 0, Matija Bunjevac 0, Marko Loth 0, Filip Mužina 0.
Maksimir
Toma Rukavina 24, Jan Gatarić 22, Tin Breber 14, Luka Skorić 9, Marin Matić 8, Sven Mahmet 4, Luka Kontek 2, Ante Prgomet 0, Mentor Samohodaj 0.