Bosco u nedjelju u Rijeci... Kadeti Dubrave poraženi u Šibeniku, Cibona slavila u Koprivnici…

Nastavljena je Jedinstvena kadetska liga. Dubrava se nalazi u Dalamaciji na dvodnevnoj turneji, a danas je gostovala u Šibeniku i doživjela poraz 96:84. Susret je kasnio pola sata zbog problema s burom u dolasku Dubravaša koji su u prvoj četvrtini primili 33 poena čime su domaćini stekli 13 poena prednosti, a +18 (38:20) imali početkom druge četvrtine. Do odmora je momčad Borisa Gnjidića predvođena Ivanom Nazorom uspijela smanjiti na šest razlike (46:40). Treću četvrtinu Dubrava je otvorila serijom 7:0 i povela 47:46, a posljednju prednost (49:48) imala kada je Roman Čimbur ubacio četiri uzastopna poena. Domaćini tada rade seriju 18:5 (67:53) koju su kreirali Ivišić, Živković i Vrančić. Do kraja susreta domaćini su suvereno sačuvali prednost i drugi puta u dva tjedna slavili protiv Dubrave.

Tomislav Ivišić (19p, 9 sk), Karlo Vrančić (16), Antonio Klarin (15) su predvodili domaćine kod kojih su se još izdvojili Ivan Živković i Juraj Pleadin s 14 poena. Kod Dubrave Nazor je ubacio 27 poena (šut 11/18). Čimbur je dodao 19, a Fran Cvitanović 12. Dubrava u nedjelju gostuje u Splitu.

Cibona je gostovala u Koprivnici i slavila pobjedu 87:59. Sve je bilo rješeno do poluvremena (59:18). Lukša Buljević (20) i Lovro Hajdinović (15) najfikasniji kod Cibone.

U nedjelju Bosco gostuje u Rijeci kod Kvarnera.