DANAS NA PROGRAMU 12 UTAKMICA.... KADETI: CIBONI DERBI…

Danas se utakmicama 2.kola u sve četiri lige nastavlja kadetska muška liga. U I. ligi derbi se igrao Trnskom gdje je Cibona kao gost bila uvjerljiva protiv Zagreba. Donosimo izvješća s utakmica s kojih smo dobili službene zapisnike.

I. Kadetska liga

01.10.2016. 13:00 Zagreb - Cibona 86:119
01.10.2016. 14:15 Bosco Zagreb - Zagreb 63:58
01.10.2016. 20:00 Dubrava - Dinamo Zagreb 89:49
I. Kadetska liga, 2. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zagreb 13 23 22 28 86
Cibona 31 24 35 29 119
01.10.2016. / 13:00 36:55 50:64
Zagreb
Vladan Lazić 40, Filip Landeka 14, Luka Gračanin 11, Max Karačić 7, Joško Pravdić 5, Marko Vujatović 3, Viero Mujanović 3, Luka Laknar 2, Robert Ćorić 1, Filip Leko 0, Luka Čorak 0, Ivan Badžim 0.
Cibona
Roko Prkačin 32, Hrvoje Majcunić 16, Matej Rudan 13, Mislav Majić 13, Roko Škarica 12, Lovre Maloča 11, Ivan Nazor 7, Ivan Oštrić 7, Leo Menalo 4, Jan Ljubas 2, Filip Paponja 2, Lovro Gnjidić 0.
I. Kadetska liga, 2. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Bosco Zagreb 13 11 12 27 63
Zagreb 10 19 21 8 58
01.10.2016. / 14:15 24:29 39:29
Bosco Zagreb
Hrvoje Pašalić 21, Matija Matanović 11, Gordan Bjelica 8, Tibor Balvan 8, Luka Čizmić 6, Filip Pešorda 5, Karlo Kiš 3, Dijan Kučera 1, Gabrijel Biočić 0, Dominik Vučković 0.
Zagreb
Luka Štander 17, Josip Galić 14, Dario Čorko 11, Dominik Benić 10, Luka Grgić 6, Mario Antolković 0, Dominik Šimunović 0, Pavle Radoš 0, Vito Krijes Katičić 0, Darko Dujmović 0, Tin Rako 0.
I. Kadetska liga, 2. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Dubrava 24 26 19 20 89
Dinamo Zagreb 14 9 21 5 49
01.10.2016. / 20:00 50:23 39:26
Dubrava
Marko Prelec 29, Valentin Kos 17, Jan Grabovac 9, Franco Kos 7, Frano Pralija 7, Marko Grbeša 4, Juraj Radonić 4, Vito Vlahovec 4, Dario Žulić 4, Fran Cvitanović 4, Jan Đurinec 0, Fran Miličević 0.
Dinamo Zagreb
Fran Hrapić 18, Ivor Anđel 10, Mak Kovačević 8, Josip Hanak 6, Karlo Marinović 4, Mateo Janušić 3, Teo Musa 0, Jakov Jurić 0, Jakov Parat 0, Luka Mršić 0, Emanuel Lopatko 0, Lovro Vukušić 0.

II. kadetska liga

01.10.2016. 12:15 Sisak - Samobor 72:97
01.10.2016. 12:30 Zapad - AKK VERN 40:46
01.10.2016. 16:00 Fortuna - Gorica 48:90
II. kadetska liga, 2. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Sisak 16 28 18 10 72
Samobor 23 28 24 22 97
01.10.2016. / 12:15 44:51 28:46
Sisak
Josip Probst 32, Marin Goran Ostojić 15, Lovro Perković 10, Gabriel Jordan 7, Alan Suljanović 6, Bartol Begić 1, Karlo Petrinović 1, Andro Umičević 0, Dino Terman 0, Luka Mandić 0, Antonio Kovačević 0.
Samobor
Jakov Kontak 26, Roko Sedlar 22, Jan Matović 17, Mark Knezović 14, Marko Milakara 14, Zorko Noa 2, Mateo Vrbančić 2.
II. kadetska liga, 2. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zapad 8 4 17 11 40
AKK VERN 19 12 5 10 46
01.10.2016. / 12:30 12:31 28:15
Zapad
Roko Pranjić 22, Borna Mustapić 8, Dominik Tomičić 4, Matej Šarić 4, Marko Haralović 2, Tomislav Novak 0, Ivan Crnković 0, Marko Kovačević 0, Ivan Bradić 0, David Grabovac 0.
AKK VERN
Vito Lazić 14, Luka Bulić 12, Emilio Čančar 8, Martin Potočić 5, Petar Gulija 4, Ivan Budimlija 3, Adrian Rast 0, Bruno Milaković 0, Fran Rajković 0, Ivan Doko 0, Luka Capan 0, Matej Capan 0.
II. kadetska liga, 2. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Fortuna 9 17 8 14 48
Gorica 23 14 26 27 90
01.10.2016. / 16:00 26:37 22:53
Fortuna
Luka Juričić 12, Ivan Modrić 7, Toni Prtenjača 7, Branimir Hrsto 6, Goran Horvatić 5, Sven Brcković 4, Domagoj Vukmanić 3, Mateo Gašparić 2, Mihovil Grubišić 2.
Gorica
Mario Lacić 25, Patrik Stjepan Trefil 18, Stjepan Škara 17, Frano Miloloža 14, Josip Ivanković 5, Fran Maletić 4, Tin Getz 3, Tino Panza 2, Antonio Janjić 2, Matej Maršić 0.

III. kadetska liga

01.10.2016. 13:00 Cedevita II - Zabok 39:59
01.10.2016. 13:15 Dubrava II - Zapruđe II 59:54
01.10.2016. 16:30 Medveščak - Petar Zrinski 95:40
III. kadetska liga, 2. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Cedevita II 11 4 12 12 39
Zabok 13 17 14 15 59
01.10.2016. / 13:00 15:30 24:29
Cedevita II
Luka Krajnović 13, Borna Dramalija 10, Marko Suknaić 8, Andre Skelin 6, Borna Pavičić 2, Lukas Tonković 0, Fran Belas 0, Leon Brkić 0, Fran Kosor 0, Luka Dumanić 0, Gian Luca Kakarigi 0, Lovre Škara 0.
Zabok
Matej Vukić 32, Luka Goluban 12, Filip Svečnjak 8, Luka Kolarić 6, Karlo Borovčak 1, Roko Tičina 0, Jan Kroflin 0, Tomislav Tičina 0, Leon Prelčec 0, Ivan Horvat 0.
III. kadetska liga, 2. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Dubrava II 19 15 12 13 59
Zapruđe II 10 9 17 18 54
01.10.2016. / 13:15 34:19 25:35
Dubrava II
Fran Cvitanović 17, Juraj Radonić 10, Marko Grbeša 8, Andrija Radonić 8, Fran Miličević 8, Gabriel Max Herjavić 5, Tomislav Hrković 3, Luka Kolak 0, Mateo Matasić 0, Jan Đurinec 0.
Zapruđe II
Maksim Kos 15, Pavle Radoš 11, Andrija Glavović 9, Antun Kokanović 8, Leonard Kruhoberec 4, Borna Čorkalo 4, Matej Vuić - Vasiljev 3, Lucijan Balatinec 0, Dino Bezić 0.
III. kadetska liga, 2. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Medveščak 15 32 28 20 95
Petar Zrinski 9 7 16 8 40
01.10.2016. / 16:30 47:16 48:24
Medveščak
Jakov Vinožganić 38, Mateo Žužul 16, Leo Plukavec 11, Petar Križanović 10, Grgur Božan 9, Roko Petrović 4, Mateo Lončar 3, Antonio Vuk 2, Dino Malekoci Ramić 2, Bruno Malenčić 0, Ivan Oreč 0.
Petar Zrinski
Tin Kvaternjak 21, Tin Jendriš 15, Matija Drvenkar 4, Leon Soviček 0, Filip Bubnjar 0, Bero Sokolić 0, Mihael Domić 0, Leonardo Jakopic 0, Denis Posarić 0, Lovro Levatić 0.

IV. kadetska liga

01.10.2016. 11:30 KK Labrada - Krapina 31:87
01.10.2016. 12:00 Pešća Cedevita - Ivanić 40:34
01.10.2016. 12:30 Bosco Zrinjevac 1937 - Jaska 50:53 P
IV. kadetska liga, 2. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
KK Labrada 5 13 9 4 31
Krapina 24 18 15 30 87
01.10.2016. / 11:30 18:42 13:45
KK Labrada
Josip Martan 27, Roko Matijević 2, Antonio Belšćak 2, Mihael Schneider 0, Arian Alitović 0, Toni Mujan 0, Niko Cavrić 0, Filip Tojčić 0, Borna Mikulčić 0, Sven Filipović 0.
Krapina
Martin Mlinarić 25, Danijel Strehovec 15, Martin Benc 12, Lovro Čižmek 12, Dorian Brodar 10, Leon Hojski 9, Hrvoje Strehovec 4, Marko Halužan 0, Noa Konjić 0, Tibor Rukav 0, Domagoj Dullo 0.
IV. kadetska liga, 2. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Pešća Cedevita 9 7 11 13 40
Ivanić 5 13 8 8 34
01.10.2016. / 12:00 16:18 24:16
Pešća Cedevita
Fran Remenar 11, Luka Brajković 9, Ivor Prister 5, Marko Majdandžić 5, Tibor Andrić 4, Luka Klemen 2, Jakob Košak 2, Robert Stjepić 2, Sandro Kliškinjić 0, Marin Damjanić 0, Lovro Petrinšćak 0, Kristijan Đurić 0.
Ivanić
Karlo Adamović 9, Frano Radašević 9, Tin Acinger 7, Adam Vuković 5, Dominik Pavlović 4, Josip Slunjski 0, Tomislav Mađerić 0, Milan Kruh-Vuk 0, Kristijan Korbus 0, Filip Mužina 0, Egon Skendrović 0, 0, Josip Pelesk 0.
IV. kadetska liga, 2. kolo 1. 2. 3. 4. PR. Kraj
Bosco Zrinjevac 1937 14 7 9 15 5 50
Jaska 10 12 10 13 8 53
01.10.2016. / 12:30 21:22 24:23
Bosco Zrinjevac 1937
Matej Cipar 31, Toni Vodopija 6, Roko Sekulić 5, Tomislav Beštak 5, Matija Pezdevšek 2, Dominik Vučković 1, Dominik Janđel 0, Teo Galetić 0, Gabrijel Biočić 0, Agajev 0.
Jaska
Patrik Milković 18, Marko Antonio Turkalj 11, Vanja Miklavec 8, Mihael Orsag 6, Dorijan Štulec 6, David Dimnjaković 4, Gabriel Milković 0, Jan Jalšovec 0, Nikola Knežević 0, Benjamin Godanj 0.

IV. kadetska liga

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Pešća Cedevita 2 2 0 2 - 0 0 - 0 77 52 +25 4
2. Krapina 2 1 1 0 - 1 1 - 0 131 105 +26 3
3. Ivanić 2 1 1 1 - 0 0 - 1 101 97 +4 3
4. Jaska 2 1 1 0 - 1 1 - 0 87 125 -38 3
5. Maksimir 1 1 0 1 - 0 0 - 0 103 17 +86 2
6. KK Šanac 1 1 0 0 - 0 1 - 0 75 34 +41 2
7. Vučići 1 1 0 0 - 0 1 - 0 74 44 +30 2
8. Bosco Zrinjevac 1937 2 0 2 0 - 1 0 - 1 107 120 -13 2
9. KK Labrada 2 0 2 0 - 1 0 - 1 48 190 -142 2
10. Duga Resa 1 0 1 0 - 0 0 - 1 18 37 -19 1

Košarkaški kamp Novalja