Sudjelvale četiri momčadi... Juniorima Podsuseda turnir u Samoboru…

foto: FB KK Podsused

Uz sudjelovanje domaćina Samobora i Podsuseda, te Brežica i Krškog iz Slovenije u petak je završen Međunarsodni juniorski turnir ”Samoborček”. Prvo mjesto pripalo je Podsusedu koji je u polufinalu tijesno svladao Krško, a u finalu bio bolji od Brežica. Meeđu pojedinačnim priznanjima izdavajmo Leona Jurića (Podsused) kao MVP turnira, i Kristijana Ivičeka (Samobor) koji je slavio u natjecanju šutiranja trica.

POLUFINALE:

KRŠKO : PODSUSED  75:77 (23:27, 23:18, 16:17, 13:15)

KRŠKO: Hodžić 14, Rožac 2, Aringer 9, Radej 2, Stergar 33, Reberšak 5, Pigac 2, Sintić 8. Trener: Lojzi Komlanc.
PODSUSED: Šoštarko 25, Stipančić 0, Čurlin 2, Vunić 9, Jurić 7, Sabolić 6, Gluhović 0, Žarko 4, Damiani 11, Brkić 5, Vignjević 2, Miškulin 6, Žanić 0. Trener: Damir Harapin.

SAMOBOR : BREŽICE  57:68  (13:14, 12:14, 14:18, 18:22)

SAMOBOR: Kontak 13, Iviček 9, Jagodić 11, Milakara 4, Filipović 8, Alilović 5, Zorko 2, Šoštarić 3, Spaseski-Baburek 2, Sedlar 0, Matović 0, Čakanić 0. Trener: Mirko Mandalinić
BREŽICE: Zendezi 14, Trilar 1, Krošelj 7, Rostomar 11, Šinko 5, Bratanič 5, Bibič 7, Marčetič 7, Antolovič 5, Žinko 6. Trener: Dejan Kolar

ZA 3.MJESTO:

SAMOBOR : KRŠKO  66 : 91 (13:17,21:19,15:25,17:30)

SAMOBOR: Filipović 25, Spaseski-Baburek, Jagodić 13, Šoštarić, Sedlar, Iviček 9, Zorko, Kontak 13, Matović, Milakara 2, Čakanić 4. Trener: Mirko Mandalinić.
KRŠKO: Reberšak 11, Pigac 4, Hodžić 20, Rožac 5, Stergar 46, Sintić 5. Trener: Domen Zevnik.

ZA 1.MJESTO:

PODSUSED : BREŽICE 68 : 48 (16:13,16:11,13:11,23:13)

PODSUSED: Šoštarko 3, Stipančić, Čurlin 10, Vunić 6, Jurić 14, Sabolić 2, Gluhović, Žarko 5, Damiani 9, Brkić 17, Vignjević, Miškulin 2, Žanić. Trener: Damir Harapin.
BREŽICE: Bratanić 6, Zendeli 16, RoŠtohar 3, Krošelj 3, Bibič 2, AntoloviČ 5, Žinko 2, Trilar 11. Trener: Dejan Kolar.

 POREDAK:

  1. KK Podsused
  2. KK Brežice
  3. KK Krško
  4. KK Samobor

Najbolji strijelac: – 79 koševa: Leon Stergar (Krško)                  
Najbolji igrač: Leon Jurić (Podsused)
Najbolji u tricama: Kristijan Iviček (Samobor)
Najbolja petorka turnira: Leon Jurić (Podsused), Dominik Šoštarko (Podsused), Karlo Filipović (Samobor), Denis Zendeli (Brežice), Leon Stergar (Krško)