Danas sedam utakmica... Rudeš slavio kod Zapruđa, Zagreb i Cedevita lako, Sesvete nakon produžetka, Zapad tijesno…

Danas se igra sedam muških juniorskih utakmica. U I. ligi u prvom susretu Zagreb je slavio uvjerljivu pobjedu u Samoboru.

I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 12. kolo

13.02.2018. 20:30 Cibona - Dubrava 74:67
17.02.2018. 13:00 Maksimir - Podsused 74:65
18.02.2018. 16:20 Samobor - Zagreb 37:105
18.02.2018. 18:00 Zapruđe - Dinamo Zagreb 86:91
18.02.2018. 19:30 Cedevita - Bosco Zagreb 108:65
 
I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 12. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Samobor 8 9 12 8 37
Zagreb 20 24 32 29 105
18.02.2018. / 16:20 17:44 20:61
Samobor
Lovro Jelić 11, Marko Matijaščić 10, Filip Jagodić 5, Kristijan Iviček 5, Karlo Filipović 4, Ivan Alilović 2, Fabijan Čakanić 0, Jakov Kontak 0, Marko Milakara 0.
Zagreb
Jan Palokaj 22, Kruno Macner 17, Tibor Herceg 14, Petar Ogrizović 14, Gabrijel Divić 14, Luka Vujatović 13, Matko Majstorović 6, Lovre Badžim 5, Mak Kovačević 0, Marko Marunić 0.
I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 12. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zapruđe 22 17 23 24 86
Dinamo Zagreb 23 19 26 23 91
18.02.2018. / 18:00 39:42 47:49
Zapruđe
Tino Šebalj 26, Fran Jarnjak 22, Karlo Mikulić 17, Dominik Joksimović 8, Marin Mihalić 8, Marko Montana 5, Mario Višek 0, Dominik Benić 0, Dario Čorko 0, Viktor Milošević 0, Luka Marijan Alešković 0.
Dinamo Zagreb
Nikola Ivanković 27, Robert Buzjak 12, Ivan Nakić - Vojnović 11, Filip Vranješ 11, Roko Jablan 10, Marko Jurič 6, Luka Jurički 5, Matej Nakić 5, Lukas Šuvak 4, Bruno Miloš 0, Emanuel Lončarić 0, Mislav Buljan 0.
I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 12. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Cedevita 26 15 34 33 108
Bosco Zagreb 19 17 15 14 65
18.02.2018. / 19:30 41:36 67:29
Cedevita
Ante Brzović 25, David Šetka 18, Antonio Jordano 18, Mateo Vidović 13, Luka Krajinović 11, Fran Jacović 11, Leon Kalinić 8, Filip Varga Brzica 4, Lovre Žaja 0.
Bosco Zagreb
Luka Šustić 17, Drago Alilović 14, Fran Došen 12, Vedran Hernaus 12, Nik Viduka 4, Andrej Radaković 3, Petar Cvitanović 3, Vito Šilović 0, Borna Antolić 0, Vedran Biloš 0.

I. Juniorska liga (1-8.mjesto)

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Cedevita 12 12 0 7 - 0 5 - 0 1295 711 +584 24
2. Dubrava 12 9 3 4 - 2 5 - 1 1091 872 +219 21
3. Cibona 12 9 3 6 - 1 3 - 2 1080 878 +202 21
4. Dinamo Zagreb 12 8 4 4 - 2 4 - 2 1059 865 +194 20
5. Zagreb 11 7 4 5 - 1 2 - 3 1127 864 +263 18
6. Zapruđe 11 5 6 3 - 3 2 - 3 806 881 -75 16
7. Maksimir 12 3 9 3 - 2 0 - 7 719 976 -257 15
8. Bosco Zagreb 12 3 9 2 - 3 1 - 6 813 1072 -259 15
9. Podsused 12 2 10 1 - 4 1 - 6 738 1044 -306 14
10. Samobor 12 1 11 0 - 6 1 - 5 680 1245 -565 13

I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 2. kolo

17.02.2018. 16:30 Medveščak - Mladost 67:98
18.02.2018. 12:30 Zapad - Agrodalm 56:55
18.02.2018. 15:20 Sesvete - Sisak 72:71 P
18.02.2018. 19:00 Agens Univers - Fortuna 62:96
06.04.2018. 11:30 KK Šanac - Gorica 94:71
I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 2. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zapad 21 8 9 18 56
Agrodalm 17 14 16 8 55
18.02.2018. / 12:30 29:31 27:24
Zapad
Bruno Ezgeta 18, Luka Čabraja 12, Ivan Mađarić - Šoštarić 9, Dominik Tomičić 9, Roko Škrtić 4, Marko Kovačević 2, Mate Vukušić 2, Mihael Radojčević 0, Ivan Nenadić 0, Matija Živko 0, Borna Mustapić 0.
Agrodalm
Dominik Fišter 21, Luka Radman 14, Luka Paleka 10, Jan Radan 5, Filip Vitković 4, Bruno Štimac 1, Timo Maksan 0, Vito Brnić 0, Mateo Štimac 0, Ivan Kremljak 0.
 
I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 2. kolo 1. 2. 3. 4. PR. Kraj
Sesvete 9 17 18 22 6 72
Sisak 10 19 16 21 5 71
18.02.2018. / 15:20 26:29 40:37
Sesvete
Mateo Vidaković 23, Brian Joseph Piplica 14, Matej Mandurić 7, Karlo Findri 7, Tadija Franjić 7, Bonislav Bošnjak 5, Ivan Milić 4, Luka Breškić 3, Ivan Dino Bežovan 2, Marijo Mrzljak 0, Erik Tomurad 0.
Sisak
Josip Probst 18, Fran Senčar 15, Edislav Edi Petrović 14, Karlo Petrinović 11, Borna Lovreković 7, Roko Marinović 6, Antonio Kovačević 0, Matej Sitarić 0, Domagoj Zorčić 0.
 
I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 2. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Agens Univers 15 16 22 9 62
Fortuna 26 31 19 20 96
18.02.2018. / 19:00 31:57 31:39
Agens Univers
Tibor Bićanić 16, Franjo Palić 14, Luka Božić 13, Josip Mislav Starčević 8, Roko Vrkljan 4, Filip Hofman 4, Filip Stilinović 3, Filip Kekelj 0, Marko Modrić 0, John Osborne Anderson 0.
Fortuna
Oton Blokar 28, Mihael Marinić 18, Noah Marko Mesić 11, Tomislav Ištuk 9, Luka Juričić 7, Boris Brkić 6, Lovro Šimić 6, Branimir Hrsto 5, Ivan Modrić 4, Toni Prtenjača 2.

III. Juniorska liga, 2. kolo

17.02.2018. 13:30 Duga Resa - Ivanić 79:63
17.02.2018. 15:00 Hermes Analitica - Rudeš II 45:65
17.02.2018. 15:30 KK Krapina - Larus 61:74
18.02.2018. 15:30 Petar Zrinski - Bosco Zagreb II 70:85
18.02.2018. 16:00 Zabok - Glina 87:39
III. Juniorska liga, 2. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Petar Zrinski 22 13 21 14 70
Bosco Zagreb II 17 20 24 24 85
18.02.2018. / 15:30 35:37 35:48
Petar Zrinski
Luka Horvat 26, Denis Posarić 13, M Koščević 8, Josip Dropulja 8, Luka Burić 6, Bero Sokolić 5, Filip Nežić 4, Karlo Šimunec 0, Vilim Babić 0, Mihael Domić 0, Matija Drvenkar 0.
Bosco Zagreb II
Nik Viduka 25, Hrvoje Pašalić 17, Lovro Vukušić 12, Bože Bagarić 8, Ivan Budimlija 8, Andrej Radaković 6, Mateo Janušić 5, Ivan Doko 4, Tibor Balvan 0, Fran Husinec 0.
III. Juniorska liga, 2. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zabok 19 15 26 27 87
Glina 8 20 10 1 39
18.02.2018. / 16:00 34:28 53:11
Zabok
Franjo Elčić 25, Karlo Borovčak 15, Filip Svečnjak 13, Mihael Tomić 10, Luka Kolarić 9, Fran Šaronja 5, Stjepan Hren 4, Luka Smetiško 3, Martin Kolar 2, Matija Vrhovec 1, Matija Mučnjak 0, Roko Tičina 0.
Glina
Marko Šantek 18, Antonio Vukčević 17, Patrik Franković 4, Luka Cerjak 0, Dimitrije Drakulić 0, Vladimir Drakulić 0, Josip Rom 0, Ivan Božić 0, Leon Avedić 0, Ivan Žinić 0.