U POSLJEDNJOJ UTAKMICI 8.KOLA I.LIGE... JUNIORI: ZAGREB NAKON PRODUŽETKA SVLADAO RUDEŠ…

Večeras je u SD Trsnko odigrana derbi utakmica 8.kola I. juniorske lige u kojoj je Zagreb nakon produžetka svladao Rudeš 91:87 i napravio veliki korak prema plasmanu na polufinalni turnir prvenstva Hrvatske.  Bila je to druga pobjeda Zagreba protiv Rudeša ove sezone u utakmici u kojoj su domaćini imali prednost 27:17 na isteku prve četvrtine, a Rudeš početkom posljednje četvrtine nakon trice Tomislava Cvitkovića (32) imao prednost 65:60. Zagreb koji je susret odigrao sa samo šest zdrvaih igrača radi seriju 15:4, a gosti su nakon trice Ive Ćavara bili bliže pobjedi (80:77). Ipak Zagrebu produžetak donosi Andrej Ceraj , a razigrani Luka Šamanić (32), Vuk Lazić (22) i Mateo Habazin u produžetku donose domaćinima vrijednu pobjedu.