Danas pet utakmica.... Uvjerljive pobjede Bosca II i Rudeša II, Maksimir II slavio kod Hermes Analitice, Mladost u Karlovcu…

Danas se igra pet muških juniorskih utakmica. 

I. Juniorska liga (9-16.mjesto)

04.03.2018. 17:30 Sisak - Fortuna 20:0
04.03.2018. 18:00 KK Šanac - Mladost 85:91
I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 4. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
KK Šanac 29 24 21 11 85
Mladost 29 25 18 19 91
04.03.2018. / 18:00 53:54 32:37
KK Šanac
Andrej Penić 24, Karlo Vladić 22, Luka Ćosić 13, Luka Mataković 12, Gordan Manojlović 8, Ilija Mateo Stipić 4, Karlo Katić 2, Luka Karan 0, Patrik Goršić 0.
Mladost
Daniel Pavičić 29, Martin Bičanić 24, Jakov Plavetić 17, Frano Miloloža 7, Mile Vukušić 7, Bruno Vuković 7, Boris Šarić 0, Luka Kanižaj 0, Luka Pađen 0, Patrick Mance 0.

III. Juniorska liga

04.03.2018. 12:00 Zabok - Rudeš II 52:103
04.03.2018. 12:30 Bosco Zagreb II - Glina 90:39
04.03.2018. 14:30 Hermes Analitica - Maksimir II 51:69
04.03.2018. 15:30 Petar Zrinski - Ivanić 74:67
04.03.2018. 16:00 Glina - Petar Zrinski 20:0
III. Juniorska liga, 4. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zabok 6 16 20 10 52
Rudeš II 26 32 24 21 103
04.03.2018. / 12:00 22:58 30:45
Zabok
Karlo Borovčak 20, Franjo Elčić 16, Mihael Tomić 9, Josip Dekan 6, Fran Šaronja 1, Karlo Verk 0, Luka Kolarić 0, Filip Svečnjak 0, Ivan Gorup 0, Matija Mučnjak 0, Martin Lončarić 0.
Rudeš II
Stjepan Šarić 17, Antonio Jelić 14, Luka Jurički 13, Borna Šantić 13, Antonio Zečević 12, Fran Hrapić 11, Ivan Andrija Galić 7, Patrik Tišma 6, Pavao Borković 4, Mislav Buljan 4, Nikola Nikić 2.
III. Juniorska liga, 4. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Bosco Zagreb II 33 29 13 15 90
Glina 3 15 16 5 39
04.03.2018. / 12:30 62:18 28:21
Bosco Zagreb II
Mateo Lončar 16, Matej Nikolić 12, Hrvoje Pašalić 11, Lovro Vukušić 10, Filip Pešorda 9, Bože Bagarić 8, Stjepan Juroš 7, Ivan Doko 7, Mateo Janušić 4, Luka Bulić 3, Vito Lazić 3.
Glina
Marko Šantek 17, Leon Avedić 11, Antonio Vukčević 6, Ivan Božić 3, Josip Rom 2, Vladimir Drakulić 0, Dimitrije Drakulić 0, Patrik Franković 0, Luka Cerjak 0, Ivan Žinić 0.
III. Juniorska liga, 4. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Hermes Analitica 7 12 9 23 51
Maksimir II 11 18 24 16 69
04.03.2018. / 14:30 19:29 32:40
Hermes Analitica
Bruno Sudar 27, Ante Galić 8, Andrej Dramac 5, Juraj Jurak 4, Din Mušović 3, David Jagunić 2, Patrik Huzanić 2, Robert Vranić 0, Ivan Krstanović 0, Krsto Grošev 0, Mate Gazzari 0.
Maksimir II
Šimun Damjanović 18, Max Koritnik 11, Jan Gatarić 8, Filip Tolić 8, Pavel Spirovski-Ehmer 7, Luka Prgomet 5, Adrian Zvizdić 4, Lovro Svirač 4, Leo Zbukvić 2, Borna Počuča 2.
III. Juniorska liga, 4. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Petar Zrinski 11 21 23 19 74
Ivanić 24 7 12 24 67
04.03.2018. / 15:30 32:31 42:36
Petar Zrinski
Denis Posarić 22, Luka Horvat 22, Josip Dropulja 11, David Žeger 6, Luka Burić 5, Anton Kulić 4, Vilim Babić 2, Mihael Domić 2, Karlo Šimunec 0, Filip Nežić 0, Matija Drvenkar 0.
Ivanić
Jan Mihaljević 24, Josip Mišković 13, Karlo Adamović 10, Dominik Pavlović 10, Petar Silov 8, Josip Pelesk 2, Milan Kruh-Vuk 0, Karlo Rešetar 0, Frano Radašević 0, Josip Slunjski 0.

III. Juniorska liga

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Rudeš II 3 3 0 1 - 0 2 - 0 323 133 +190 6
2. Bosco Zagreb II 3 3 0 2 - 0 1 - 0 250 157 +93 6
3. Larus 3 3 0 2 - 0 1 - 0 240 160 +80 6
4. Zabok 4 2 2 1 - 1 1 - 1 250 262 -12 6
5. Maksimir II 3 2 1 1 - 0 1 - 1 173 178 -5 5
6. Ivanić 4 1 3 1 - 1 0 - 2 249 274 -25 5
7. Duga Resa 2 2 0 1 - 0 1 - 0 174 107 +67 4
8. Hermes Analitica 4 0 4 0 - 2 0 - 2 212 300 -88 4
9. Petar Zrinski 2 1 1 1 - 1 0 - 0 144 152 -8 3
10. KK Krapina 3 0 3 0 - 1 0 - 2 150 292 -142 3
11. Glina 3 0 3 0 - 1 0 - 2 122 272 -150 3