Pregled II. i III. lige….

Donosimo pregled utakmica 6.kola II. i III. muške juniorske lige Centar.

I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 6. kolo

17.03.2018. 10:30 KK Šanac - Medveščak 93:65
17.03.2018. 12:20 Sesvete - Mladost 71:108
18.03.2018. 12:00 Fortuna - Gorica 75:65
18.03.2018. 15:30 Sisak - Agrodalm 89:61
18.03.2018. 17:00 Zapad - Agens Univers 51:66
I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 6. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
KK Šanac 26 19 28 20 93
Medveščak 24 9 18 14 65
17.03.2018. / 10:30 45:33 48:32
KK Šanac
Andrej Penić 23, Karlo Vladić 20, Fran Manjerović 20, Luka Ćosić 14, Ilija Mateo Stipić 9, Gordan Manojlović 4, Karlo Katić 3, Luka Karan 0.
Medveščak
Lovre Maloča 32, Dan-Lou Dautović 13, Grgur Božan 9, Valentin Vuk 5, Luka Pavić 2, Tin Vrabac 2, Luka Zlodi 2, Antonio Vuk 0, Matija Vajda 0, Tvrtko Lončarić 0.
I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 6. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Sesvete 19 13 20 19 71
Mladost 30 26 30 22 108
17.03.2018. / 12:20 32:56 39:52
Sesvete
Mateo Vidaković 22, Filip Vulić 14, Luka Žgela 12, Brian Joseph Piplica 9, Bonislav Bošnjak 6, Erik Tomurad 5, Ivan Dino Bežovan 2, Marijo Mrzljak 1, Matej Mandurić 0, Jagor Rakić 0.
Mladost
Martin Bičanić 18, Bruno Vuković 16, Daniel Pavičić 13, Frano Miloloža 12, Dino Babić 12, Igor Stanković 10, Luka Kanižaj 8, Mile Vukušić 6, Patrick Mance 4, Luka Pađen 4, Jakov Plavetić 3, Boris Šarić 2.
I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 6. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Fortuna 23 18 16 18 75
Gorica 23 15 15 12 65
18.03.2018. / 12:00 41:38 34:27
Fortuna
Mihael Marinić 23, Tomislav Ištuk 16, Noah Marko Mesić 10, Oton Blokar 10, Luka Juričić 5, Lovro Šimić 5, Branimir Hrsto 4, Sven Brcković 2, Boris Brkić 0, Ivan Modrić 0.
Gorica
Ante Jukić 31, Nikola Ivanetić 10, Antonio Janjić 6, Fran Maletić 6, Josip Filipović 5, Stjepan Škara 5, Josip Ivanković 2, Silvio Stanić 0, Matej Logarušić 0, Vid Čulumović 0, Tin Getz 0.
I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 6. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Sisak 23 19 29 18 89
Agrodalm 16 17 6 22 61
18.03.2018. / 15:30 42:33 47:28
Sisak
Borna Lovreković 23, Roko Marinović 17, Fran Senčar 14, Josip Probst 9, Karlo Petrinović 8, Edislav Edi Petrović 8, Sebastijan Ivanetić 6, Antonio Kovačević 4, Matej Sitarić 0, Alan Suljanović 0, Gabriel Jordan 0, Bartol Begić 0.
Agrodalm
Filip Vitković 26, Luka Paleka 18, Bruno Štimac 8, Ivan Kremljak 5, Filip Čavar 3, Dominik Fišter 1.
I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 6. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zapad 8 23 12 8 51
Agens Univers 22 14 16 14 66
18.03.2018. / 17:00 31:36 20:30
Zapad
Bruno Ezgeta 27, Roko Škrtić 8, Dominik Tomičić 6, Borna Mustapić 6, Ivan Nenadić 2, Domagoj Grlica 2, Mario Jukić 0, Mate Vukušić 0, Ivor Emich 0.
Agens Univers
Luka Božić 19, Franjo Palić 17, Tomislav Grahovac 14, Tibor Bićanić 10, Roko Vrkljan 6, Filip Hofman 0, Marko Modrić 0, Filip Kekelj 0, Josip Mislav Starčević 0, Ante Bilić 0, Filip Stilinović 0, John Osborne Anderson 0.

I. Juniorska liga (9-16.mjesto)

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Mladost 6 5 1 2 - 1 3 - 0 528 447 +81 11
2. Sisak 6 4 2 3 - 0 1 - 2 487 368 +119 10
3. Fortuna 6 5 1 4 - 0 1 - 1 386 326 +60 10
4. Sesvete 6 3 3 3 - 2 0 - 1 440 453 -13 9
5. Agens Univers 6 3 3 1 - 1 2 - 2 379 394 -15 9
6. Gorica 5 3 2 2 - 1 1 - 1 422 381 +41 8
7. Medveščak 6 2 4 1 - 1 1 - 3 398 459 -61 8
8. KK Šanac 5 2 3 1 - 1 1 - 2 351 360 -9 7
9. Agrodalm 6 1 5 1 - 1 0 - 4 365 425 -60 7
10. Zapad 6 1 5 1 - 2 0 - 3 358 501 -143 7

I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 7. kolo

24.03.2018. 13:00Agens Univers - KK Šanac (ZV, SC Univers)
24.03.2018. 19:30Fortuna - Zapad (SD Zaprešić)
24.03.2018. 21:00Agrodalm - Sesvete (SD ZV, paviljon 25)
25.03.2018. 10:00Mladost - Gorica (Dom košarke Cedevita)
25.03.2018. 19:00Medveščak - Sisak (SD OŠ Ivan Filipović)

III. Juniorska liga, 6. kolo

17.03.2018. 13:30 Duga Resa - KK Krapina 87:66
17.03.2018. 14:00 Zabok - Maksimir II 51:76
17.03.2018. 14:30 Bosco Zagreb II - Rudeš II 53:92
17.03.2018. 16:00 Glina - Ivanić 41:66
18.03.2018. 15:30 Petar Zrinski - Larus 65:75
III. Juniorska liga, 6. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Duga Resa 17 26 18 26 87
KK Krapina 18 16 14 18 66
17.03.2018. / 13:30 43:34 44:32
Duga Resa
Šimun Žgela 25, Domagoj Kasunić 23, Frano Mihailović 13, Ivan Movre 8, Domagoj Turkalj 7, Gabriel Čepuran 7, Tino Grabež 4, Luka Milčić 0, Josip Vuković 0, Alen Livojević 0.
KK Krapina
Daniel Strehovec 24, Lovro Čižmek 19, Martin Mlinarić 10, Karlo Peer 7, Ian Kunštek 2, Dorian Brodar 2, Matija Kovačec 2, Pavo Jagić 0, Matija Staroverški 0, Leon Hojski 0.
III. Juniorska liga, 6. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zabok 8 10 20 13 51
Maksimir II 23 24 15 14 76
17.03.2018. / 14:00 18:47 33:29
Zabok
Filip Svečnjak 30, Fran Šaronja 11, Karlo Borovčak 9, Matija Mučnjak 1, Mihael Tomić 0, Josip Dekan 0, Luka Kolarić 0, Roko Tičina 0, Franjo Elčić 0, Marko Kolar 0.
Maksimir II
Jan Gatarić 16, Borna Počuča 15, Tonko Puljiz 12, Max Koritnik 11, Pavel Spirovski-Ehmer 8, Luka Prgomet 6, Filip Tolić 6, Roko Suvaljko 2, Šimun Damjanović 0, Leo Zbukvić 0.
III. Juniorska liga, 6. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Bosco Zagreb II 19 14 12 8 53
Rudeš II 17 25 36 14 92
17.03.2018. / 14:30 33:42 20:50
Bosco Zagreb II
Mateo Janušić 9, Nik Viduka 9, Mateo Lončar 7, Stjepan Juroš 6, Emilio Čančar 5, Bože Bagarić 5, Luka Bulić 3, Josip Šarić 3, Ivan Doko 2, Roko Sekulić 2, Filip Pešorda 2.
Rudeš II
Fran Hrapić 17, Antonio Jelić 14, Mislav Buljan 13, Pavao Borković 12, Stjepan Šarić 9, Nikola Nikić 8, Luka Jurički 6, Patrik Tišma 6, Antonio Zečević 5, Joško Pravdić 2, Borna Šantić 0.
III. Juniorska liga, 6. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Glina 11 11 6 13 41
Ivanić 9 15 26 16 66
17.03.2018. / 16:00 22:24 19:42
Glina
Ivan Božić 19, Patrik Franković 14, Dimitrije Drakulić 3, Josip Rom 2, Antonio Vukčević 2, Leon Avedić 1, Božidar Drakulić 0, Ivo Davidović 0, Luka Cerjak 0, Petar Dorian Fiolić 0, Vilim Vlašić 0.
Ivanić
Jan Mihaljević 31, Josip Mišković 17, Karlo Adamović 11, Josip Slunjski 5, Karlo Rešetar 2, Frano Radašević 0, Josip Pelesk 0, Milan Kruh-Vuk 0, Dominik Pavlović 0.
III. Juniorska liga, 6. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Petar Zrinski 16 24 14 11 65
Larus 14 21 18 22 75
18.03.2018. / 15:30 40:35 25:40
Petar Zrinski
Luka Horvat 41, Josip Klanac 9, Denis Posarić 7, Filip Nežić 4, Karlo Šimunec 2, David Žeger 2, Mihael Domić 0, Josip Dropulja 0, Bero Sokolić 0, Vilim Babić 0.
Larus
Paulo Peša 24, Petar Kopanja 20, Krševan Ivković 13, Mate Pokrajčić 9, Patrik Krkobabić 3, Petar Popović 3, David Ćelepirović 2, Domagoj Jelović 1, Lovro Kos 0, Fran Lončar 0.

III. Juniorska liga

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Rudeš II 5 5 0 2 - 0 3 - 0 511 256 +255 10
2. Larus 5 5 0 3 - 0 2 - 0 387 287 +100 10
3. Bosco Zagreb II 5 4 1 2 - 1 2 - 0 393 317 +76 9
4. Duga Resa 4 4 0 2 - 0 2 - 0 331 232 +99 8
5. Maksimir II 5 3 2 1 - 1 2 - 1 308 299 +9 8
6. Ivanić 6 2 4 1 - 2 1 - 2 383 405 -22 8
7. Zabok 6 2 4 1 - 2 1 - 2 363 410 -47 8
8. Hermes Analitica 5 1 4 0 - 2 1 - 2 298 364 -66 6
9. Glina 5 1 4 1 - 2 0 - 2 183 338 -155 6
10. Petar Zrinski 5 1 4 1 - 2 0 - 2 279 343 -64 5
11. KK Krapina 5 0 5 0 - 2 0 - 3 280 465 -185 5

III. Juniorska liga, 7. kolo

24.03.2018. 15:20Maksimir II - Petar Zrinski (Ekonomski fakultet)
24.03.2018. 17:00KK Krapina - Zabok (SŠ Krapina)
24.03.2018. 18:30Rudeš II - Glina (SD OŠ Rudeš)
25.03.2018. 11:00Hermes Analitica - Duga Resa (SD OŠ M.Laginja)
25.03.2018. 12:00Larus - Bosco Zagreb II (Dom košarke Cedevita)