Danas devet utakmica.. Juniori: Rudeš i Hermes Analitica uvjerljivi, Sesvete nadigrale Agrodalm

Danas se igra devet muških juniorskih utakmica.

I. Juniorska liga (1-8.mjesto)

09.03.2019. 16:30 Medveščak - Dinamo Zagreb 54:98
I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 14. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Medveščak 9 11 14 20 54
Dinamo Zagreb 16 29 23 30 98
09.03.2019. / 16:30 20:45 34:53
Medveščak
Lovre Maloča 28, Max Karačić 11, Goran Andabak 4, Tin Vrabac 4, Dan-Lou Dautović 3, Jakov Jacović 2, Tvrtko Lončarić 2, Jan Ljubas 0, Mihael Blažur 0, Ivan Oreč 0.
Dinamo Zagreb
Emil Sušac 20, Roko Jablan 13, Mislav Majić 11, Lovre Badžim 11, Fran Hrapić 10, Luka Jurički 9, Bruno Ezgeta 8, Patrik Tišma 7, Lukas Šuvak 4, Mislav Buljan 3, Ivor Anđel 2, Nikola Nikić 0.

I. Juniorska liga (1-8.mjesto)

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Cibona 13 12 1 6 - 1 6 - 0 1409 859 +550 25
2. Cedevita 13 12 1 6 - 0 6 - 1 1307 916 +391 25
3. Bosco Zagreb 13 11 2 6 - 1 5 - 1 1139 899 +240 24
4. Dinamo Zagreb 14 8 6 4 - 3 4 - 3 1197 1036 +161 22
5. Dubrava 13 9 4 4 - 2 5 - 2 1093 935 +158 22
6. Zapruđe 13 5 8 3 - 4 2 - 4 1016 1067 -51 18
7. Mladost 13 4 9 1 - 5 3 - 4 950 1093 -143 17
8. Samobor 13 3 10 2 - 5 1 - 5 893 1207 -314 16
9. Medveščak 14 1 13 1 - 6 0 - 7 825 1347 -522 15
10. Maksimir 13 1 12 0 - 6 1 - 6 748 1218 -470 14

I. Juniorska liga (9-16.mjesto)

09.03.2019. 13:00 Zabok - Podsused 73:69
09.03.2019. 15:20 Sesvete - Agrodalm 75:55
09.03.2019. 21:00 Agens Univers - Rudeš II 69:65
I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 5. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zabok 21 15 17 20 73
Podsused 16 14 19 20 69
09.03.2019. / 13:00 36:30 37:39
Zabok
Danijel Strehovec 17, Mihael Tomić 17, Filip Svečnjak 14, Franjo Elčić 13, Karlo Borovčak 6, Tomislav Stipić 6, Dorian Brodar 0, Luka Smetiško 0, Martin Mlinarić 0, Roko Tičina 0, Luka Goluban 0.
Podsused
Lovro Miškulin 19, Danko Čurlin 18, Domagoj Brkić 16, Tin Šestak 14, Luka Jerković 2, Matej Škorjanec 0, Tomislav Matanović 0, Dorian Škorjanec 0, Joško Gluhović 0, Ante Kokić 0.
I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 5. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Sesvete 25 19 17 14 75
Agrodalm 18 14 11 12 55
09.03.2019. / 15:20 44:32 31:23
Sesvete
Brian Joseph Piplica 22, Tadija Franjić 20, Ivan Dino Bežovan 9, Luka Breškić 8, Erik Tomurad 6, Stipe Rimac 3, Luka Žgela 3, Bonislav Bošnjak 2, Roko Mašković 2, Mateo Vidaković 0, Patrik Abičić 0.
Agrodalm
Branimir Medvedec 18, Luka Radman 14, Marin Obradović 9, Filip Vitković 8, Lovro Došen 6, Franjo Novosel 0, Blaž Bužak 0, Tibor Andrić 0, Filip Čavar 0, Goran Gruborović 0.
I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 5. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Agens Univers 21 12 10 26 69
Rudeš II 19 13 14 19 65
09.03.2019. / 21:00 33:32 36:33
Agens Univers
Tibor Bićanić 22, Franjo Palić 22, Luka Božić 8, Josip Mislav Starčević 8, Filip Stilinović 3, Roko Vrkljan 3, Filip Hofman 3, Roberto Mazarekić 0, Ante Bilić 0.
Rudeš II
Aldin Hasanbegović 11, Mak Vuković 11, Lobel Barač 10, Vito Žurić 8, Tonko Brkušić 8, Viero Mujanović 4, Marko Vujatović 3, Andro Kodžoman 2, Tin Salopek 2, Andrej Matić 2, Ante Ledić 2, Karlo Marinović 2.

III. Juniorska liga

09.03.2019. 13:50 Zrinjevac 1937 - Petar Zrinski 76:62
09.03.2019. 14:00 Hermes Analitica - Gorica 104:45
09.03.2019. 16:20 Bejing Sport - Ivanić 80:93
III. Juniorska liga, 5. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zrinjevac 1937 23 26 7 20 76
Petar Zrinski 14 18 18 12 62
09.03.2019. / 13:50 49:32 27:30
Zrinjevac 1937
Matija Gnjidić 24, Marin Damjanić 15, Domagoj Kaluđer 14, Fran Tomica 7, Ivor Keber 7, Ivan Prpić 4, Ante Gadže 3, Nikola Luković 2, Patrik Kosor 0.
Petar Zrinski
Luka Horvat 19, Denis Posarić 12, Bero Sokolić 10, Tin Kvaternjak 7, Anton Kulić 6, Matija Drvenkar 5, Luka Škaro 3, Luka Miloloža 0, Vito Gubijan 0, M Koščević 0, Leon Soviček 0.

III. Juniorska liga, 5. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Hermes Analitica 33 20 28 23 104
Gorica 4 10 11 20 45
09.03.2019. / 14:00 53:14 51:31
Hermes Analitica
Jan Ristovski 19, Niko Kulišić 13, Grgur Brčić 12, Luka Laknar 11, Gordan Bjelica 10, Luka Gračanin 8, Mario Antolković 8, Robert Ćorić 8, Patrik Huzanić 8, Ivan Androšević 5, Ante Galić 2.
Gorica
Hrvoje Vrhovec 14, Jerko Vujević 10, Vid Čulumović 9, Silvio Stanić 5, Antonio Janjić 3, Matej Logarušić 2, S Rožić 2, Tin Stiplošek 0, Nicolas Zvonar 0.
III. Juniorska liga, 5. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Bejing Sport 29 15 26 10 80
Ivanić 23 24 20 26 93
09.03.2019. / 16:20 44:47 36:46
Bejing Sport
Jia Boacheng 31, Man Jiale 13, Yang Zishuo 12, Yang Fuqi 9, Sun Chang 6, Yang Zihao 5, Wu Changhao 2, Shi Shang 2, Xu Mingyang 0, Kong Yuhang 0.
Ivanić
Dominik Pavlović 27, Tin Acinger 24, Karlo Rešetar 17, Jan Mihaljević 16, Adam Vuković 6, Egon Skendrović 2, Frano Radašević 1, Josip Slunjski 0, Filip Mužina 0, Kristijan Korbus 0.

IV. Juniorska liga

09.03.2019. 14:20 Zapruđe II - Novska 43:47
09.03.2019. 16:30 Otočac - Petrinja 52:58
IV. Juniorska liga, 4. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zapruđe II 5 8 9 21 43
Novska 15 6 9 17 47
09.03.2019. / 14:20 13:21 30:26
Zapruđe II
Matija Matanović 21, Vito Krijes Katičić 11, Marin Bošković 3, Bruno Vujinović 2, Filip Bačurin 2, Darko Dujmović 2, Maksim KOs 2, Luka Capan 0, Bruno Milaković 0, Leon Vrbanec 0, Ivan Mateša Hren 0, Mateo Major 0.
Novska
Marino Rupčić 24, Robert Božić 10, Domagoj Grdur 8, Tino Milinović 3, Toni Šerić 2, Patrik Hinić 0, Luka Vidaković 0, Ante Lovrić 0, Gabriel Carić 0, Ivan Masnica 0.
IV. Juniorska liga, 4. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Otočac 15 17 12 8 52
Petrinja 13 21 9 15 58
09.03.2019. / 16:30 32:34 20:24
Otočac
Ivan Boban 16, Tomislav Podnar 12, Marino Dubravčić 11, Ivan Burić 6, Juraj Stopić 5, Josip Podnar 2, Ivan Njegovan 0, B Horvat 0, Kristian Mudrovčić 0, Dominik Orešković 0.
Petrinja
Dario Križanović 21, Sven Gavranović 13, Lovro Gavranović 11, Dominik Mitar 5, Niko Bezak 3, Marin Radošević 3, Domagoj Šako 2, Fran Bezak 0, Petar Marjanović 0, Blaženko Nikolić 0.