SUSRET OGULIN - ZAPRUĐE II NIJE ODIGRAN... PREGLED 3.KOLA II.LIGE…

Duga Resa - Samobor (foto: kksamobor.hr)

Proteklog vikenda igrane su utakmice 3.kola II. juniorske lige u obje skupine.

II.Juniorska liga Istok, 3. kolo

02.12.2016. 20:20 Gorica - Hermes Analitica 117:48
03.12.2016. 12:20 Zrinjevac 1937 II - Agrodalm 60:70
04.12.2016. 14:00 KK Šanac - Sisak 62:78
04.12.2016. 15:00 Agens Univers - Zapad 63:66
04.12.2016. 19:30 Cedevita II - Dubrava II 68:67
II.Juniorska liga Istok, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Gorica 26 31 23 37 117
Hermes Analitica 6 11 16 15 48
02.12.2016. / 20:20 57:17 60:31
Gorica
Luka Šipušić 26, Bruno Mikolaš 18, Nino Tomić 16, Frano Miloloža 12, Erik Opačić 10, Stjepan Škara 9, Ante Jukić 8, Mario Lacić 7, Petar Slamnik 4, Vid Čulumović 3, Josip Filipović 2, Dominik Lepur 2.
Hermes Analitica
Josip Alić 13, Robert Vranić 10, Sven Mešetović 10, Ante Galić 5, David Blišić 4, David Jagunić 2, Patrik Huzanić 2, Blaž Josipović 2, Matej Mećava 0, Bruno Sporiš 0, 0.
II.Juniorska liga Istok, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zrinjevac 1937 II 24 10 18 8 60
Agrodalm 16 16 20 18 70
03.12.2016. / 12:20 34:32 26:38
Zrinjevac 1937 II
Branimir Medvedec 18, Jan Polanec 17, Ivan Krstanović 9, Mario Višek 8, Domagoj Brkić 6, Bruno Sudar 2, Filip Čavar 0, Niko Vuchetich 0, Krševan Ivković 0, M Gašparlin 0.
Agrodalm
Luka Paleka 35, Jure Herceg 15, Bruno Štimac 11, Dominik Fišter 9, Jan Radan 0, Filip Vitković 0, Luka Radman 0, Luka Nikšić 0, Oton Šurina 0, Filip Glibo 0.
II.Juniorska liga Istok, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
KK Šanac 12 11 21 18 62
Sisak 23 25 12 18 78
04.12.2016. / 14:00 23:48 39:30
KK Šanac
Davor Beber 30, Luka Mataković 12, Luka Ćosić 9, Leon Peris 5, Karlo Vladić 3, Ilija Mateo Stipić 2, Vladimir Goršić 1, Toni Jakara 0, Karlo Katić 0, Gordan Manojlović 0, Fran Manjerović 0, Andrej Penić 0.
Sisak
Sebastijan Ivanetić 29, Matija Prpić 15, Borna Lovreković 15, Marko Kolenc 8, Karlo Krčelić 4, Fran Senčar 3, Josip Probst 2, Juraj Dobranić 2, Matej Sitarić 0, 0.
II.Juniorska liga Istok, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Agens Univers 16 13 14 20 63
Zapad 17 18 14 17 66
04.12.2016. / 15:00 29:35 34:31
Agens Univers
Franjo Palić 25, Tibor Bićanić 22, Roko Vrkljan 6, Jan Brkić 6, Leon Luković 2, Tomislav Grahovac 2, Ivan Ivančić 0, Matija Vukičević 0, Josip Mislav Starčević 0, Filip Stilinović 0, Mateo Eldić 0.
Zapad
Bruno Ezgeta 22, Nikola Nikić 21, Dominik Tomičić 13, Borna Seidl 5, Ivan Mađarić - Šoštarić 5, 0, Ivor Emich 0, Anđelko Nikić 0, Ivan Palac 0.
II.Juniorska liga Istok, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Cedevita II 19 14 14 21 68
Dubrava II 22 22 9 14 67
04.12.2016. / 19:30 33:44 35:23
Cedevita II
Luka Krajinović 15, Marko Matijaščić 10, Karlo Lukačić 9, Haris Mehdić 8, Karlo Matković 6, Leon Kalinić 6, Matej Bošnjak 5, Lovre Žaja 5, Daniel Pavičić 4, Marino Paleka 0.
Dubrava II
Marijano Glasnović 21, Danijel Sedlo 19, Jan Zvonimir Vrdoljak 11, Fran Govorčin 9, Karlo Krnjaić 3, Vedran Kumanović 2, Luka Božić 1, Marko Marunić 1, Ante Petar Tomić 0.

II.Juniorska liga Istok

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Cedevita II 3 3 0 3 - 0 0 - 0 261 169 +92 6
2. Agrodalm 3 2 1 0 - 0 2 - 1 205 211 -6 5
3. Gorica 2 2 0 1 - 0 1 - 0 208 137 +71 4
4. Sesvete 2 2 0 1 - 0 1 - 0 145 119 +26 4
5. Dubrava II 3 1 2 1 - 0 0 - 2 204 181 +23 4
6. Zapad 3 1 2 0 - 1 1 - 1 175 207 -32 4
7. Zrinjevac 1937 II 3 1 2 0 - 1 1 - 1 173 232 -59 4
8. Sisak 2 1 1 0 - 1 1 - 0 167 153 +14 3
9. KK Šanac 2 1 1 1 - 1 0 - 0 139 139 0 3
10. Agens Univers 3 0 3 0 - 2 0 - 1 154 208 -54 3
11. Hermes Analitica 2 0 2 0 - 1 0 - 1 112 187 -75 2

II. Juniorska liga Zapad, 3. kolo

29.11.2016. 20:00 Medveščak - Mladost 40:105
03.12.2016. 14:20 VERN - Bosco Zagreb 77:67
03.12.2016. 17:00 Duga Resa - Samobor 79:89
04.12.2016. 11:00 Ogulin - Zapruđe II 2:0
04.12.2016. 20:00 Fortuna - Maksimir 80:69
II. Juniorska liga Zapad, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Medveščak 11 11 7 11 40
Mladost 29 23 28 25 105
29.11.2016. / 20:00 22:52 18:53
Medveščak
Dinko Zdilar 10, Tin Vrabac 9, Dan-Lou Dautović 8, Narcis Mujkić 6, Karlo Gregurić 4, Dan Dominik Dujić 2, Marko Gavrančić 1, Tvrtko Lončarić 0, Matija Vajda 0.
Mladost
Martin Bičanić 24, Fran Bilić 18, Lovro Rajhenfater-Nikolić 14, Andrej Lovrenović 14, Leon Jurić 13, Viktor Milošević 10, Filip Radić 8, Lovro Špiček 4, Mislav Tatović 0, Karlo Paklan 0.
II. Juniorska liga Zapad, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
VERN 23 11 26 17 77
Bosco Zagreb 14 27 17 9 67
03.12.2016. / 14:20 34:41 43:26
VERN
Dominik Milaković 22, Roman Brkić 16, Ivan Ćorić 15, Vedran Hernaus 11, Luka Šustić 4, Gabrijel Zelić 4, Petar Kopanja 3, Dominik Čalušić 2, Fran Grgić 0, Mate Pokrajčić 0, Jan Dam 0.
Bosco Zagreb
Duje Kovačev 19, Borna Tomičević 18, Dragan Džankić 13, Vito Šilović 8, Vedran Biloš 7, Dario Častek 2, Adam Jurišić 0, Borna Čizmić 0, Nik Viduka 0, Mihael Petrinjak 0, 0.
II. Juniorska liga Zapad, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Duga Resa 21 17 18 23 79
Samobor 21 20 28 20 89
03.12.2016. / 17:00 38:41 41:48
Duga Resa
Tino Grabež 24, Alen Livojević 17, Marin Magličić 15, Ivan Movre 10, Igor Kos 10, Domagoj Kasunić 3, Josip Vuković 0, Gabriel Čepuran 0, Ivan Car 0, Šimun Žgela 0.
Samobor
Kristijan Iviček 16, Jakov Kontak 15, Mark Knezović 15, Lovro Jelić 15, Matej Čižmešija 14, Antonio Mišić 8, Filip Crnić Palčec 4, Dominik Bedeniković 2, Roko Sedlar 0, Marko Milakara 0, Fabijan Čakanić 0, 0.
II. Juniorska liga Zapad, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Fortuna 20 19 15 26 80
Maksimir 19 11 23 16 69
04.12.2016. / 20:00 39:30 41:39
Fortuna
Mihael Marinić 18, Marko Trucek 17, Oton Blokar 14, Karlo Dilber 12, Lovro Šimić 6, Domagoj Rukavina 5, Tomislav Ištuk 4, Boris Brkić 2, Noah Marko Mesić 2, Filip Šeatović 0, Fran Mlikotić 0.
Maksimir
Nikola Matijević 21, Joško Jeličić 18, Andrija Miljanović 11, Mario Slana 10, Dario Šantić 5, Viktor Mustapić 2, Timon Tarandek 2, Luka Prgomet 0, Roko Suvaljko 0, Antoni Pulić 0, Leo Dokmanović 0, Mak Vujević 0, 0.

II. Juniorska liga Zapad

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. VERN 3 3 0 2 - 0 1 - 0 277 180 +97 6
2. Samobor 3 2 1 1 - 1 1 - 0 240 204 +36 5
3. Fortuna 3 2 1 1 - 0 1 - 1 246 210 +36 5
4. Mladost 3 2 1 1 - 1 1 - 0 249 223 +26 5
5. Ogulin 2 2 0 1 - 0 1 - 0 142 121 +21 4
6. Maksimir 3 1 2 1 - 0 0 - 2 201 206 -5 4
7. Bosco Zagreb 3 1 2 0 - 1 1 - 1 212 230 -18 4
8. Zapruđe II 2 1 1 1 - 0 0 - 1 145 154 -9 3
9. Duga Resa 3 0 3 0 - 2 0 - 1 202 247 -45 3
10. Medveščak 3 0 3 0 - 1 0 - 2 155 294 -139 3