U POSLJEDNJOJ UTAKMICI 12.KOLA I. LIGE... JUNIORI CEDEVITE SLAVILI U RUDEŠU…

U posljednjoj utakmici 12.kola I. juniorske lige centar Cedevita je kao gost slavila u Rudešu 75:71 i tako uzvratila domaćinima za poraz u prvom dijelu sezone. Momčad Mladena Starčevića nastupila je s Džananom Musom (15 poena) u sastavu, a prvi službeni nastup je ubilježio Luka Tomas (brat Marka i Ivana Tomasa) koji je u redove Cedevite pristigao iz Križevaca gdje je nosio dres Radnika. Rudešu je ovaj susret bio puno značajniji s obzirom na činjenicu da se s Dubravom bore za osvajanje četvrtog mjesta koje također vodi na poluzavršnicu PH. Nakon ovog poraza morat će u slijedećem kolu svladati Dubravu s više od šest razlike, a u zadnjem kolu uz domaću pobjedu protiv Mladosti bit će im neophodan poraz Dubrave na domaćem parketu od Zagreba. Imali su domaćini i u ovom susretu svoje prilike i na krilima Tomislava Cvitkovića (34) vodili u završnici treće i početkom četvrtine četvrtine (60:58), ali su ipak iskusniji gosti na kraju uzeli pobjedu.

I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 12. kolo

10.02.2016. 19:00 Mladost - Dubrava 64:79
17.02.2016. 21:00 Gorica - Zabok 110:45
17.02.2016. 21:15 Zagreb - Cibona 76:82
18.02.2016. 20:35 Dinamo Zagreb - Cedevita 71:75
I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 12. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj