JL: Cibona preko Cedevite Junior zadržala neporaženost, Bosco +52…

Igrane su utakmice 6.kola Jedinstvene kadetske lige nakon kojeg je Cibona ostala jedina neporažena momčad. U derbiju izabranici Ivana Jurana su kao gosti slavili kod Cedevite Junior 90:80. Tricama Luke Frančeševića i Nine Žarkovića gosti su na poluvremenu imali 7 razlike (47:40), a raspoloženi Frančešević povukao je Cibose i u nastavku pa su na isteku treće četvrtine imali 12 razlike (68:56). U završnici Cedevita Junior nije uspijela ozbiljnije ugroziti pobjedu Cibone u koju je Frančešević ugradio 28 poena i 10 asistencija. Zvonimir Kujundžić je dodao 18, a Žarković 16. Kod CJ Noa Zemljić je ubacio 18, a Marko Ljubičić 15 poena.

Bosco je uvjerljivo nadigrao Međimurje iz Čakovca 107:55 uz 26 poena Marata Kosa. Ivor Vušak je dodao 25, a Tin Tikveša 16.