Gorica u završnici uzela bodove Ciboni…

Gorica je iznenadila Cibonu u 20.kolu HT Premijer lige i slavila u Dreženovom domu 89:84.  Cibona je bolje otvorila susret i u 8.minuti uz 10 poena Krešimira Ljubičića povela 22:10. Početkom druge četvrtine bilo je 13 razlike (31:18), a tada su gosti počeli sjeckati prednost Vukova i do odmora stigli na zaostatak 53:48. Ivan Majcunić i Ante Gospić su za Goričane u prvom dijelu ubacili po 11 poena. U posljednju četvrtinu ušlo se u egalu (66:66) nakon što Gorica tricama Petrovića i Brzoje, te Mazalina u nekoliko navrata imala prednost.

Cibosi su početkom posljednje četvrtine tricama Rebeca i Ramljaka poveli 76:69, ali onda u šest minuta ubacili samo 4 poena što su gosti iskoristili za rezultatski povratak koji je uslijedio nakon trica Ante Mašića i Ivana Vučića (78:78). Vukovi su posljednji puta poveli 82:81 nakon što je bacanja ubacio Toni Katić. Borna Kapusta je tricom vratio prednost Gorici, a poslije izjednačenja Katića precizan s linije slobodnih bacanja je Vučić, a nakon njega i dva od četiri je zabio Mislav Brzoja.

Majcunić s 15, Brzoja s 13 i Gospić s 11 poena predvodili su Goricu koja je ubacila 15 trica, a kod Cibone Ljubičić je ubacio 15, Rebec 14, Bilinovac 13.