FMP zaustavio pobjednički niz Cibone…

Nakon dvanaest uzastopnih pobjeda u svim natjecanjima košarkaši Cibone doživjeli su poraz. U 22.kolu AdmiralBet ABA lige FMP je u Beogradu slavio protiv Vukova 76:71. Bio je to susret u kojem je Ciboni pripao prvi dio (42:36), a nastavak domaćinima koji su serijom 12:0 u trećoj četvrtini poveli 50:46. Tricom Nenada Nerandžića domaćini su poveli 72:64 na 90 sekundi prije kraja, ali su Cibosi preko Drežnjaka, Gnjidića i Vildoze stigli na mini zaostatak 72:71. Tada Marko Radonjić zabija bacanja, a nakon izgubljene lopte Lovre Gnjidića i osobne pogreške Nathana Reuversa konačni rezultat je postavio Danilo Tasić.

Bryce Jones je predvodio domaćine s 15 poena, a kod Cibone u čiji se sastav vratio Roko Prkačin i za 12 minuta ubacio 2 poena prvo ime je bio Mateo Drežnjak (15), a Reuvers je dodao 14.

Cibona će po povratku iz Beograda zastati u Vukovaru gdje će u utorak ugostiti Furnir u zaostaloj utakmici 19.kola HT Premijer lige.