ENERGIA TARGU SLAVILA 85:81... FIBA EUROKUP: PORAZ CIBONE U RUMUNJSKOJ…

U 4.kolu skupine S Fiba Eurokupa košarkaši Cibone poraženi su u Rumunjskoj kod domaće Energia Targu 85:81. Vukovi su na ulasku u posljednju četvrtinu imali prednost 66:64, ali i slabije odigrali završnicu koja ih je koštala drugog poraza. Nakon susreta trener Damir Mulaomerović je kazao ” Bila je ovo dobra utakmica s dobrim intenzitetom. Imali smo svoje šanse, ali nismo bili fokusirani u zadnjih nekoliko minuta. Zabijali su nam lagane poene. Čestitam ekipi Energie, bili su agresivniji od nas. Imali smo svoje šanse za preokrenuti utakmicu. Bit će ovo zanimljiva borba u grupi. Kod kuće još dočekujemo litvanski Pieno i putujemo Le Havreu, tako da može biti svega”.

Večeras kod Cibone najučinkovitiji James Florence s 24 i Ante Toni Žižić s 16 poena i 10 skokova. U nedjelju će Cibona gostovati kod Igokee u 21.kolu ABA lige.