EP, U20 (m): Hrvatska uvjerljivo do prve pobjede…

U drugom nastupu na EP do 20.godina u Tel Avivu (Izrael) muška reprezentacija Hrvatske je slavila protiv Njemačke 80:69 i tako upisala prvu pobjedu. Odlično prvo poluvrijeme naše reprezentacije koja je stigla do 23 poena razlike (47:24). Hrvatska je posebno dominirala u drugoj četvrtini u kojoj je ubacila 30 poena, a u nastavku susreta sastav Damira Rajkovića nije dozvolio Njemačkoj rezultatski priključak.

Domagoj Šarić je ubacio 13, Josip Batinić 12, Toni Nakić 11, a Lovre Runjić i Antonio Jordano po 10 poena. Kod Njemačke po 12 poena ubacili su Bruno Vrcić i Jonas Mattisseck.

Hrvatska u ponedjeljak u posljednjem susretu u skupini igra protiv Latvije koja je u prva dva nastupa upisala dva poraza.